:
:

logo

BLESKOVKY

Klubová kolekce

     

 

PROVOZNÍ DOBA:  




Úterý: 15:00 - 18:00 hodin
Čtvrtek:   15:00 - 18:00 hodin

Možnost domluvy prodeje nebo objednávek na
 tel. čísle 731 600 271


PŘI ZÁPASECH A-TÝMU BUDE FANSHOP OTEVŘEN NA POKLADNĚ ČÍSLO 5.

 

Výrazné slevy pro členy klubu MFKV s klubovou kartou cashback.

 

NABÍZÍME ŠIROKÝ SORTIMENT  KLUBOVÝCH A UPOMÍNKOVÝCH PŘEDMĚTŮ, ZBOŽÍ ZN.NIKE –  SPORTOVNÍ OBUV, TRIČKA, DRESY, TEPLÁKY, MIKINY, SPORTOVNÍ BATOHY A CESTOVNÍ TAŠKY.


Nabídka tréninkového a vycházkového oblečení. 

Vážení rodiče, hráči připravili jsme pro vás letáček s nabídkou tréninkového a vycházkového oblečení. Letáček s nabídkou je k nahlédnutí u trenérů, na TC Vítku a ZŠ Klegova.

 

 

FAN SHOP:  
Iva Galačová
Telefon: +420 731 600 271

e-mail: fanshop@fotbal-vitkovice.cz
Hasičská 1003/49,
700 30 Ostrava

Platby nelze provádět přes terminál!!! 
 Pouze hotově!!!

 

Klubový katalog NIKE 2019 ke shlédnutí a ke stažení: 



https://top4football.cz/

https://t4s.cz/

https://top4sport.cz/
 

 

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 24 19 2 3 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 15 5 4 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 12 6 6 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 11 8 5 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 11 6 7 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
7. FK Pardubice 24 10 8 6 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 8 4 12 24:30 28
10. FC S.&B. Vlašim 24 5 11 8 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 7 5 12 23:31 26
12. 1.SC Znojmo FK 24 6 6 12 34:40 24
13. 1.SK Prostějov 24 6 6 12 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 6 4 14 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 5 6 13 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 3 6 15 24:50 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 12:23
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 10:19
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 3:3
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 1:3
23.4. U10 PU V. Polom - MFKV (V. Polom) xxx
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 20:0
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29