:
:

logo

BLESKOVKY

FNL MFKV - Třinec 0:0 (18.3.2017)


 

VIDEO

FOTOGALERIE


Kouč Olšavský s pátým místem spokojen není. „Měli jsme výkyvy ve výkonech," řekl

/ROZHOVOR/ Házenkářky DHC Sokol Poruba rozehrají semifinále play-off proti Slavii už v sobotu od 14.30 hodin netradičně v Polance

 

Do Ostravy přiletí bývalý mentální kouč mistrovského Leicesteru Ken Way

/ROZHOVOR/ Seminář s mezinárodní účastí je určen všem sportovním trenérům, říká za organizátory prezident Unie českých fotbalových trenérů Verner Lička



MFK VÍTKOVICE

FK Ústí nad Labem


VS

25 MU, so 29.4. v 17:00, Aréna

2017-05-03

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 24 18 4 2 50:17 58
2. FC Baník Ostrava 24 14 8 2 38:18 50
3. SFC Opava 24 13 6 5 47:28 45
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 24 10 7 7 42:35 37
7. FK V. Žižkov 24 9 8 7 44:30 35
8. FC MAS Táborsko 24 8 7 9 29:36 31
9. FK Ústí n./Labem 24 8 5 11 25:32 29
10. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
11. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
12. FK Varnsdorf 24 7 5 12 32:37 26
13. FK Pardubice 24 6 8 10 19:31 26
14. FK Baník Sokolov 24 5 10 9 25:37 25
15. MFK Vítkovice 24 6 3 15 26:39 21
16. 1.SK Prostějov 24 2 3 19 18:62 9

Následující program

24.4. U11 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:32
24.4. U8A MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) 14:9
24.4. U8B MU MFKV - Markvartovice (Vítek) 11:14
25.4. U11 Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 0:28
25.4. U10A Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 1:24
25.4. U9A MU St. Bělá - MFKV (ST. Bělá) 9:18
25.4. U9B MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 4:20
26.4. WU15 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U17 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 0:2
26.4. U16 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 1:4
26.4. U11 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U10 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:18
27.4. U11Po MU St. Bělá - Poruba (St. Bělá) 16:00
27.4. U7Mo TR Triangl Třinec (Třinec) zruše
28.4. U10A PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
28.4. U9 PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
29.4. Muži MU MFKV - Ústí n/Labem (Aréna) 17:00
29.4. WU15 MU Slovácko - MFKV (Kunovice) 10:15
29.4. WU13 MU Slovácko - MFKV (Kunovice) 12:00
29.4. U19 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 10:15
29.4. U15 MU MFKV - FM (UT Aréna) 12:30
29.4. U14 MU MFKV - FM (UT Aréna) 14:15
29.4. U11 TR Triangl Opava,D.Kubín(Vítek) 14:00
29.4. U10 Minirepublika Trnava (Trnava)
29.4. U8 TR Triangl Frýdek-Místek (FM) 10:00
29.4. U7Mo TU Turnaj Petřkovice (Petřk.)
30.4. Ženy MU SP. Lubina - MFKV (Vřesina) 9:30
30.4. U15B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) 13:45
30.4. U13 MU MFKV - Třinec (Vítek/Vř.) 10:00
30.4. U13B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) 12:15
30.4. U12 MU MFKV - Třinec (Vítek/Vř.) 10:00
30.4. U12B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) 12:15
30.4. U10B TU Turnaj Markvartovice(Mark.)

2017-05-02