:
:

logo

BLESKOVKY

Foto

MU MFKV - 1.FK Příbram 1:0 (13.10.2017)

MU MFKV - 1.FK Příbram 1:0 (13.10.2017)

Ondrášovka cup U10 (4.10.207)

Ondrášovka cup U10 (4.10.207)

Přátelské utkání Zb. Brno - MFKV (6.10.2017)

Přátelské utkání Zb. Brno - MFKV (6.10.2017)

MU Vel. Polom - U10 - 2.10.2017

MU Vel. Polom - U10 - 2.10.2017

Měsíc náborů MŠ září 2017

Měsíc náborů MŠ září 2017

U17 a U19 - Třinec 1.10.2017

U17 a U19 - Třinec 1.10.2017

U11 - OV Jih 29.9.2017

U11 - OV Jih 29.9.2017

Karviná - U10  27.9.2017

Karviná - U10 27.9.2017


 

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 15 30 44 58 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE


Smutný Poznar: Je to zlé, zažíváme velké zklamání

Před začátkem jarních prvoligových odvet na tom nebyli vůbec dobře, po domácím utkání proti Slovácku jsou na tom fotbalisté Baníku Ostrava ještě hůř.

 

Vítkovice opět učily čínské hokejisty, teď se věnují Jihokorejcům

/FOTOGALERIE/ Na začátku února dorazila do Ostravy další skupina čínských hokejistů, kteří se přijeli zdokonalit ve svých dovednostech pod vedením trenérů HC Vítkovice Ridera. Tentokrát se jednalo o žáky ve věku 8 až 10 let z pekingského klubu Tiger Hockey Club, kteří ve Vítkovicích absolvovali desetidenní tréninkový kemp připravený ve spolupráci se statutárním městem Ostrava, Moravskoslezským krajem a asociací Grand Europe Association.



MŠK Žilina

MFK VÍTKOVICE


VS

10 pu, 23.2. pá, v 11:00, Žilina

2018-02-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. 1.FK Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. D.Č.Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. FK Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 21:25 25
7. FK Baník Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. FC S.&B. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. FK Olympia 16 6 5 5 21:24 23
10. FC Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
12. FK Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. FK Viktoria Žižkov 16 4 4 8 22:26 16
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

Následující program

19.2. U9 PU U9 - U8 (ZŠ Klegova) 15:30
19.2. U8 PU U9 - U8 (ZŠ Klegova) 15:30
21.2. U9 PU Hlučín - MFKV (Hlučín) 15:00
22.2. U14 PU MFKV - Prešov (UT Aréna) 11:45
22.2. U12 PU MFKV - Prešov (UT Aréna) 13:00
23.2. Muži PU Žilina - MFKV (Žilina) 11:00
23.2. U15 PU ValMez - MFKV (Rožnov p/R.) 10:00
23.2. U14 PU ValMez - MFKV (Rožnov p/R.) 11:45
23.2. U11 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 17:30
23.2. U9 PU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
24.2. Ženy OZL St. Bělá - MFKV (Vřesina) 8:15
24.2. Dorost. OZL St. Bělá - MFKV UT Krásn.) 10:30
24.2. WU15 OZL St. Bělá - MFKV (Tr.Karol.) 9:45
24.2. WU13 OZL St. Bělá - MFKV (Lhotka) 11:45
24.2. U8 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)
25.2. U19 PU MFKV - Karviná (UT Aréna) 10:00
25.2. U17 PU MFKV - Karviná (UT Aréna) 12:00
25.2. U16 PU MFKV - Havířov (UT Aréna) 17:00
25.2. U14 PU Rožnov - MFKV (Rožnov) 10:00
25.2. U13 PU MFKV - Katowice (UT Aréna) 15:30
25.2. U12 PU MFKV - Katowice (UT Aréna) 14:00
25.2. U12 PU MFKV - L. Mikuláš (UT Aréna) 14:00
25.2. U10 TR Triangl Zlín (Zlín) 9:00
25.2. U8 TU Turnaj Smilovice (Smilov.)
25.2. U8 PU MFKV - Polanka ( ZŠ Klegova) 10:00

2018-02-27