Děkujeme všem partnerům za věcné dárky i finanční podporu pro uspořádání akce k výročí 100 let založení klubu.

celá novinka

PŘÍPRAVKA U10 SKONČILA NA CELOREPUBLIKOVÉM ONDRAŠOVKA CUPU ČTVRTÁ
(Vloženo 29.05.2019)

Fotbalové naděje přípravky U10 se na podzim kvalifikovaly na finální turnaj celorepublikového turnaje Ondrášovka cup, ten se o víkendu odehrál ve Vysokém mýtě. Vítkovičtí mladíci v konkurenci nejlepších nakonec obsadili skvělou čtvrtou příčku.

OSLAVA STOLETÉHO VÝROČÍ - VÍTKOVICKÉ I REPREZENTAČNÍ HVĚZDY A ZÁBAVA PRO DĚTI
(Vloženo 28.05.2019)

Vítkovice jsou na fotbalové mapě již sto let. Co začalo jako kroužek party nadšenců přerostlo ve velkoklub, který nejenže získal titul v Československé lize, ale také reprezentoval naši vlast v pohárech. Slávu a úspěchy připomenula sobotní akce.

POZÁPASOVÁ TISKOVÁ KONFERENCE VÍTKOVICE - PARDUBICE (25.5.2019)
(Vloženo 26.05.2019)

Vítkovice v posledním utkání sezóny porazily Pardubice 1:0, co zaznělo na tiskové konferenci z úst obou trenérů?

OSLAVY STOLETÍ OKOŘENILO VÍTĚZSTVÍ A POTVRZENÍ OSMÉ PŘÍČKY: VÍTKOVICE - PARDUBICE 1:0

Poté co se na hlavním hřišti předvedli bývalí reprezentanti a hráči stoleté historie Vítkovic, patřil zelený pažit opět druholigovému fotbalu. Pardubice sice měly řadu šancí, leč v brance zářil Pepa Květon a o vítězné tečce rozhodl Roman Holiš.

« Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 59 116 174 231 Další »