:
:

logo

BLESKOVKY

Areály a sportoviště



Domácí zázemí klubu MFK Vítkovice poskytuje areál Městského stadionu v Ostravě - Vítkovicích a  v Ostravě - Porubě, stadion SAP (bývalý TJ VOKD). Klub dále využívá sportoviště ZŠ Klegova a sportoviště gymnázia Volgogradská. Od školního roku 2014/2015 pak hřiště u SŠ společné stravování na ulici Krakovská.

 

Hlavním centrem výchovy mládeže je Tréninkové centrum Vítek (u Gymnázia a SOU Vítkovice) na ulici Provaznické.  

V zimním období naše týmy využívají tyto haly (sportoviště): hala Dubina, dvě haly Vítek, UT - OV JIH, UT- Vřesina, TV - ZŠ L.Štúra a TV - ZŠ Klegova. 


A STÁLE NÁM HŘIŠTĚ CHYBÍ..... ZEJMÉNA HŘIŠTĚ S UMĚLOU TRÁVOU - JSME RYCHLE ROZVÍJEJÍCÍ SE KLUB V MS KRAJI :-)  JSME NOVÉ VÍTKOVICE !!

 

 



MĚSTSKÝ STADION - ARÉNA
Závodní 2891/86, 703 00 Ostrava - Vítkovice
     
MFK Vítkovice Muži      FNL - celoročně
MFK Vítkovice U19 SCM MSDL - celoročně
     
v zimním období:
Ženy, žákyně    
U17/U16    
U15/U14    
U13/U12    
     
     
STADION SAP 
Skautská 6093/11, 708 00 Ostrava - Poruba
     
MFK Vítkovice U17 SCM 
MFK Vítkovice U16 SCM 
Fotbal Poruba U11 ZŠ L. Štúra minifotbal 5+1
     
     
TRÉNINKOVÉ CENTRUM VÍTEK
ulice Provaznická, (vedle Gymnázia a SOU Vítkovice)
MFK Vítkovice Muži FNL 
MFK Vítkovice Ženy MSDŽ
MFK Vítkovice WU15-st.žákyně Morava
MFK Vítkovice WU13-ml.žákyně Morava
MFK Vítkovice U15 TOP MSŽL (MU)
MFK Vítkovice U14 TOP MSŽL (MU)
MFK Vítkovice U13 SpSM Sever
MFK Vítkovice U12 SpSM Sever
MFK Vítkovice U11 minifotbal 5+1
FC Vítkovice 1919     U10 minifotbal 5+1
     
     
SŠ SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ
Krakovská 1095/33, 700 30 Ostrava
MFK Vítkovice WU15  jen TJ
MFK Vítkovice WU13 jen TJ
MFK Vítkovice U15 jen TJ
MFK Vítkovice U14 jen TJ
     
     
GYMNAZIUM VOLGOGRADSKÁ
Volgogradská 6a, 700 30 Ostrava - Zábřeh
     
MFK Vítkovice U19 SCM MSDL
MFK Vítkovice U16 jen TJ
     
ZŠ KLEGOVA
Klegová 27, 700 30 Ostrava - Hrabůvka
     
FC Vítkovice 1919    U9 minifotbal 4+1
FC Vítkovice 1919 U8 minifotbal 4+1
FC Vítkovice 1919 U7+U6 minifotbal 4+1
     
 v zimním období:    
Ženy, žákyně   jen TJ
MFK Vítkovice U10 jen TJ






 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Volejbalistky se přiblížily k medaili. Přivézt ji mohou v pondělí z Brna

Hlavy mají po vyřazení v semifinále zase nahoře a jdou za svým cílem. Volejbalistky TJ Ostrava v prvním utkání série play-off o 3. místo v extralize v sobotu doma hladce porazily KP Brno 3:0 a od obhajoby loňského bronzu je dělí jedno vítězství. Medaile mohou přivézt už v pondělí z Brna, kde se od 18 hodin hraje druhý duel.

 

Na Visalaje vyjel celý peloton

Region – Vítězkou čtvrté etapy se po hromadném spurtu na Visalaje stala Rakušanka Martina Ritter.



1 : 0

MFK VÍTKOVICE

FK Ústí nad Labem


VS

25 MU, so 29.4. v 17:00, Aréna

2017-05-03

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 25 19 4 2 52:17 61
2. FC Baník Ostrava 25 15 8 2 39:18 53
3. SFC Opava 25 14 6 5 49:29 48
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 25 10 7 8 43:37 37
7. FK V. Žižkov 25 9 8 8 44:31 35
8. FC MAS Táborsko 25 8 7 10 30:38 31
9. FK Varnsdorf 25 8 5 12 34:38 29
10. FK Pardubice 25 7 8 10 24:31 29
11. FK Ústí n./Labem 25 8 5 12 25:33 29
12. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
13. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
14. FK Baník Sokolov 25 5 10 10 25:39 25
15. MFK Vítkovice 25 7 3 15 27:39 24
16. 1.SK Prostějov 25 2 3 20 18:67 9

Následující program

24.4. U11 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:32
24.4. U8A MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) 14:9
24.4. U8B MU MFKV - Markvartovice (Vítek) 11:14
25.4. U11 Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 0:28
25.4. U10A Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 1:24
25.4. U9A MU St. Bělá - MFKV (ST. Bělá) 9:18
25.4. U9B MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 4:20
26.4. WU15 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U17 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 0:2
26.4. U16 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 1:4
26.4. U11 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U10 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:18
27.4. U11Po MU St. Bělá - Poruba (St. Bělá) zruše
27.4. U7Mo TR Triangl Třinec (Třinec) zruše
28.4. U10A PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
28.4. U9 PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
29.4. Muži MU MFKV - Ústí n/Labem (Aréna) 1:0
29.4. WU15 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 5:1
29.4. WU13 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 4:1
29.4. U19 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:4
29.4. U15 MU MFKV - FM (UT Aréna) 0:5
29.4. U14 MU MFKV - FM (UT Aréna) 2:5
29.4. U11 TR Triangl Opava,D.Kubín(Opava) 12:30
29.4. U10 Minirepublika Trnava (Trnava)
29.4. U8 TR Triangl Frýdek-Místek (FM) 10:00
29.4. U7Mo TU Turnaj Petřkovice (Petřk.) zruše
30.4. Ženy MU SP. Lubina - MFKV (Vřesina) 9:30
30.4. U15B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U13 MU MFKV - Třinec (UT Aténa) 10:00
30.4. U13B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U12 MU MFKV - Třinec (UT Aréna.) 10:00
30.4. U12B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U10B TU Turnaj Markvartovice(Mark.)

2017-05-02