:
:

logo

BLESKOVKY

Fotbalový kemp


Městský fotbalový klub Vítkovice uspořádal v loňských letech fotbalový kemp pro nejmladší hráče !!!
 

LETNÍ FOTBALOVÝ KEMP 2017 V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN!!!

 

Letní fotbalový kemp 2017, který se uskuteční  v termínu 10. - 15. 7. 2017 v Rožnově pod Radhoštěm je již plně obsazen!!!


 






FOTBALOVÝ KEMP 2017 v Rožnově pod Radhoštěm

 




Místo konání: Rožnov pod Radhoštěm (krásný sportovně vybavený areál).
Věková kategorie: Mladší a starší přípravka + mladší žáci (roč. nar. 2005 až 2010).
Začátek kempu: Pondělí 10. 7. 2017
Konec kempu: Sobota 15. 7. 2017
Kapacita kempu: Max. 36 hráčů.
Vybavení areálu: Dvě kvalitní hřiště s přírodní i umělou trávou, koupaliště… 
Cena: 4.490,- Kč (cena včetně dopravy a balíčku NIKE pro hráče: štulpny, trenýrky a dres).
Ubytování: Standardní vybavení (2 - 4 hráči na pokoji).
Stravování: 4 jídla denně, vše s obsluhou v místě ubytování.
Pitný režim: Zajištěn na všech pět dnů.
Trenéři: Každá kategorie bude mít své trenéry.
Garanti tr. jednotek: 
Ing. Radek Halamíček (trenér mládeže MFK Vítkovic, tr. licence „A“).
Bc. Michal Kovář (trenér mládeže a kapitán mužů MFK Vítkovic, tr. licence „B“).
Bc. Vojtěch Borgosz (trenér mládeže MFK Vítkovic, tr. licence „B“).
Zdravotní služba: Zajištěna odborným pracovníkem

 


 

 

 



 

Seznam účastníků:

 

Baar Matyáš

2006

Blažek Matyáš

2009

Borik Jan

2007

Bujok Lucas

2009

Dzurik Daniel

2008

Grossmann Jonáš

2007

Grygarčíková Marie

2010

Hartmann Matyáš

2008

Jurča Lukáš

2008

Juřena Šimon

2010

Kašpar Jan

2008

Koral Jan

2005

Kostelecký Richard

2006

Kroupa Lukáš

2009

Křižák Denis

2010

Kudrna Václav

2007

Kusiak Ondřej

2008

Květák Vojtěch

2007

Langer Ondřej

2009

Lánský Šimon

2006

Lošák Petr

2009

Lukeš Petr

2009

Maralík Karel

2008

Mlečko Vojtěch

2005

Novotný Jakub

2005

Pavlík Adrian

2009

Pešl Jiří

2005

Pilař Maxim

2006

Recmaník Petr

2010

Rehovič Štěpán

2010

Růža Marek

2008

Růža Martin

2008

Salva Kristián

2009

Sedlák Samuel

2006

Sikora Michal

2007

Ševčík Kristián

2009

Škrabánek Sebastián

2008

Švoch Daniel

2010

Timco Martin

2009

Volný Marek

2005


  

 

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Volejbalistky se přiblížily k medaili. Přivézt ji mohou v pondělí z Brna

Hlavy mají po vyřazení v semifinále zase nahoře a jdou za svým cílem. Volejbalistky TJ Ostrava v prvním utkání série play-off o 3. místo v extralize v sobotu doma hladce porazily KP Brno 3:0 a od obhajoby loňského bronzu je dělí jedno vítězství. Medaile mohou přivézt už v pondělí z Brna, kde se od 18 hodin hraje druhý duel.

 

Na Visalaje vyjel celý peloton

Region – Vítězkou čtvrté etapy se po hromadném spurtu na Visalaje stala Rakušanka Martina Ritter.



1 : 0

MFK VÍTKOVICE

FK Ústí nad Labem


VS

25 MU, so 29.4. v 17:00, Aréna

2017-05-03

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 25 19 4 2 52:17 61
2. FC Baník Ostrava 25 15 8 2 39:18 53
3. SFC Opava 25 14 6 5 49:29 48
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 25 10 7 8 43:37 37
7. FK V. Žižkov 25 9 8 8 44:31 35
8. FC MAS Táborsko 25 8 7 10 30:38 31
9. FK Varnsdorf 25 8 5 12 34:38 29
10. FK Pardubice 25 7 8 10 24:31 29
11. FK Ústí n./Labem 25 8 5 12 25:33 29
12. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
13. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
14. FK Baník Sokolov 25 5 10 10 25:39 25
15. MFK Vítkovice 25 7 3 15 27:39 24
16. 1.SK Prostějov 25 2 3 20 18:67 9

Následující program

24.4. U11 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:32
24.4. U8A MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) 14:9
24.4. U8B MU MFKV - Markvartovice (Vítek) 11:14
25.4. U11 Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 0:28
25.4. U10A Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 1:24
25.4. U9A MU St. Bělá - MFKV (ST. Bělá) 9:18
25.4. U9B MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 4:20
26.4. WU15 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U17 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 0:2
26.4. U16 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 1:4
26.4. U11 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U10 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:18
27.4. U11Po MU St. Bělá - Poruba (St. Bělá) zruše
27.4. U7Mo TR Triangl Třinec (Třinec) zruše
28.4. U10A PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
28.4. U9 PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
29.4. Muži MU MFKV - Ústí n/Labem (Aréna) 1:0
29.4. WU15 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 5:1
29.4. WU13 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 4:1
29.4. U19 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:4
29.4. U15 MU MFKV - FM (UT Aréna) 0:5
29.4. U14 MU MFKV - FM (UT Aréna) 2:5
29.4. U11 TR Triangl Opava,D.Kubín(Opava) 12:30
29.4. U10 Minirepublika Trnava (Trnava)
29.4. U8 TR Triangl Frýdek-Místek (FM) 10:00
29.4. U7Mo TU Turnaj Petřkovice (Petřk.) zruše
30.4. Ženy MU SP. Lubina - MFKV (Vřesina) 9:30
30.4. U15B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U13 MU MFKV - Třinec (UT Aténa) 10:00
30.4. U13B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U12 MU MFKV - Třinec (UT Aréna.) 10:00
30.4. U12B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U10B TU Turnaj Markvartovice(Mark.)

2017-05-02