:
:

logo

BLESKOVKY

Vedení klubu

 

Městský fotbalový klub Vítkovice, a.s.
Závodní 2992/86D, 703 00 Ostrava - Vítkovice
IČ: 28594193 , DIČ: CZ28594193
     
Předseda představenstva: Mgr. Pavel Filipčík            
     
Členové představenstva: Bc. Radovan Řehulka  
  Oldřich Jakubek  
     
Dozorčí rada: Ing. Leo Uhlík   
  Leonard West  
  Michal Čejka  
     
Majitelé:
FC Vítkovice 1919, zapsaný spolek 70% akcií 
Fotbal Poruba, zapsaný spolek 30% akcií
   
     
FC Vítkovice 1919, z.s.
30.dubna 560/11, Ostrava
IČ: 22881425    
     
Předseda: Ing. Radim Hlavatý  
Člen výboru: Mgr. Pavel Filipčík  
Člen výboru: Bc. Radovan Řehulka  
Člen výboru: Marta Blechová  
Člen výboru: Zdenek Honus  
Člen výboru: Oldřich Jakubek  
 
Fotbal Poruba, zapsaný spolek
Veleslavínova 425/11A, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
IČ: 22819347
 
Výkonný výbor
Předseda: Ondřej Smetana 
Člen výboru: Vítězslav Ficek 
Člen výboru: Mgr. Libor Hořínek
   
   
   

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Obnovená premiéra ploché dráhy se blíží. Pořadatelé poodkryli startovní listinu

Několikaměsíční úsilí plochodrážního klubu v Kopřivnici o zachování ploché dráhy dopadlo úspěšně a už tuto neděli 25. června čeká kopřivnický letní stadion obnovená plochodrážní premiéra, když se uskuteční Přebor České republiky s mezinárodní účastí a 2. Memoriál Michala Matuly.

 

Dětmarovice čeká nápor fanoušků Baníku

Dětmarovice – Obec čeká tuto sobotu fotbalový svátek. Hodinu před polednem tam začne přátelský zápas prvoligových celků MFK Karviná a Baník Ostrava, na který se fanoušci pochopitelně těší.



MFK Frýdek-Místek

MFK VÍTKOVICE


VS

1 PU, so 24.6. v 15:30,s tadion Stovky

2017-06-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 30 21 6 3 59:22 69
2. FC Baník Ostrava 30 18 10 2 48:20 64
3. SFC Opava 30 19 6 5 61:33 63
4. FC S. & B. Vlašim 30 16 6 8 61:34 54
5. D.Č.Budějovice 30 12 10 8 39:31 46
6. 1.SC Znojmo FK 30 11 8 11 49:47 41
7. FK V. Žižkov 30 10 9 11 49:41 39
8. FK Pardubice 30 10 9 11 31:33 39
9. FK Ústí n./Labem 30 10 7 13 34:41 37
10. FC MAS Táborsko 30 9 9 12 38:48 36
11. FK Varnsdorf 30 10 5 15 44:46 35
12. FK Fot. Třinec 30 9 7 14 40:52 34
13. FK Baník Sokolov 30 7 11 12 28:44 32
14. MFK Vítkovice 30 9 4 17 35:47 31
15. Frýdek-Místek 30 7 8 15 40:57 29
16. 1.SK Prostějov 30 3 3 24 20:80 12

Následující program

24.6. Muži PU Frýdek-Místek-MFKV(Stovky) 15:30
24.6. Muži PU Frýdek-Místek-MFKV(Stovky) 18:00
24.6. Žákyně TU Turnaj Orava (Orava) 12:00
24.6. U11Po TU Turnaj Kozlovice u Přerova
24.6. U8 TU Turnaj Vigantice (Vigantice)
24.6. U7Mo TU Turnaj Vigantice (Vigantice)
25.6. Žákyně TU Turnaj Orava (Orava)

2017-06-27