:
:

logo

BLESKOVKY

Fotbalový kemp 2018

 

Letní fotbalový kemp RYTÍŘE VÍTKA 2018!!!
(ROČNÍK NAROZENÍ 2006 - 2011)

Fotbalový kemp již proběhl. Zde se můžete podívat na info z proběhlého ročníku.

 

Místo konání:   Rožnov pod Radhoštěm
Věková kategorie:   Mladší žáci + starší a mladší přípravka (roč. nar. 2006 až 2011)
Začátek kempu:   Pondělí 9. 7. 2018
Konec kempu:   Sobota 14. 7. 2018
Kapacita kempu:   Max. 36 hráčů.
Vybavení areálu:    Kvalitní hřiště s umělou trávou, koupaliště…
Cena:    4.690,- Kč (cena včetně dopravy a balíčku NIKE pro hráče: štulpny, trenýrky a dres).
Ubytování:  Standardní vybavení (2 - 4 hráči na pokoji).
Stravování:   4 jídla denně, vše s obsluhou v místě ubytování.
Pitný režim:   Zajištěn na všech pět dnů.
Trenéři:    Každá kategorie bude mít své trenéry.
   
Garanti tr. jednotek: Ing. Radek Halamíček (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Bc. Michal Kovář (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „A“)
  Jarmil Kopel (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „C“)
  Jakub Cisovský (trenér mládeže MFK Vítkovice, tr. licence „B“)
   +
  jeden trenér individuálních dovedností Volf Soccer Academy
Zdravotní služba: Zajištěna odborným pracovníkem

 

 


 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




1. SK Prostějov

MFK Vítkovice


VS

12.MU, SO 20.10., V 15:30, Prostěj.

2018-10-21

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 11 7 2 2 20:9 23
2. FC Hradec Králové 11 7 2 2 15:5 23
3. D.Č.Budějovice 11 7 1 3 19:10 22
4. FK Pardubice 11 5 4 2 20:12 19
5. FK Varnsdorf 11 5 4 2 8:5 19
6. FK Ústí nad Labem 11 6 1 4 16:16 19
7. MFK Vítkovice 11 5 2 4 16:16 17
8. 1.SK Prostějov 11 4 5 2 12:12 17
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 11 3 3 5 13:16 12
11. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
12. FC S.&B. Vlašim 11 2 4 5 15:18 10
13. MFK Chrudim 11 3 1 7 11:19 10
14. FK Viktoria Žižkov 11 2 4 5 14:23 10
15. FC MAS Táborsko 11 1 4 6 12:18 7
16. FK Fotbal Třinec 11 2 1 8 8:17 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. Běla) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 17:00
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
17.10. U13 TU Minirepublika (TC Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:00
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 17:00
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 17:00
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 16:30
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 15:30
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 10:00
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 12:15
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (TC Vítek) 10:30
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 13:00
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (TC Vítek) 12:45
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 14:45
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 10:00
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 14:00

2018-10-23