:
:

logo

BLESKOVKY

Trenéři mládeže

     Zdeněk Honus        
  odborný garant klubu        
           
  M: +420 705 001 336        
  zhonus@seznam.cz        
           

 

    Lubomír Adler        
  šéftrenér mládeže        
           
  M: +420 777 181 945        
  ada04@email.cz        
           

 

     Jiří Navrátil        
  vedoucí trenér SCM        
           
  M: +420 602 549 980        
  j.navrc@email.cz        
           

 

     Jan Laslop        
  vedoucí trenér SpSM
       
           
  M: +420 732 955 818        
  laslopjan@seznam.cz        
           

 

     Ing. Radek Halamíček
  vedoucí trenér sportovních tříd a přípravek
   
  M: +420 725 436 574
  rh.mfkvitkovice@email.cz
   

 

 

DOROST        
         
U19 (r.1999)        
             
  Ondřej Smetana     Petr Čecháček
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 603 550 649     M: +420 733 517 475
  ondra.sme@seznam.cz      petr_cechacek@volny.cz
         
             
     Michal Drnovský        Jan Kromus
  asistent trenéra     masér
         
   M: +420 725 216 213     M: +420 606 236 571
   drny19981@gmail.com      
             
 U 18 (r. 2000)        
         
  Milan Procházka     David Kludka
  trenér     trenér
         
  M: +420 724 077 119     M: +420 602 477 090
  prochajdamilan@seznam.cz     david.kludka@seznam.cz
         
       
   Pavel Kudlík       
masér      
       
M: +420 737 708 377      
kaelvevo@gmail.com      
       
U 17 (r. 2001)      
  Radomír Dian     Mgr. František Repka
  trenér      asistent trenéra
         
  M: +420 777 825 855     M: +420 602 726 673
  dios1@volny.cz     repka.frantisek@seznam.cz
         
             
     Jan Kromus        
   masér      
         
   M: +420 606 236 571      
         
         
             
U16 (r.2002)        
             
  Jiří Navrátil     Antonín Horváth
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 602 549 980     M: +420 724 271 800
  j.navrc@email.cz     banderas73@seznam.cz
         
             
  Pavel Kudlík        
  masér      
         
  M: +420 737 708 377      
  kaelvevo@gmail.com      
         
DOROSTENKY        
         
  Mgr. Michal Žárský        
  trenér        
           
  M:+420 605 824 060        
  michal.zarsky@vlcovice.net        
           
         
ŽÁCI            
             
U15 (r.2003)        
             
  Jan Laslop     Karel Semelka
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 732 955 818     M: +420 777 677 027
  laslopjan@seznam.cz     Tory@seznam.cz
         
             
  Jaroslav Pindor         
  asistent trenéra      
         
  M: +420 723 956 835       
  jaroslav.pindor@seznam.cz      
         
             
U14 (r.2004)        
             
  Jan Tóth     Jiří Fusek
  trenér      asistent trenéra
         
  M: +420 724 776 001     M: +420 605 027 036
  fotbal.hanys@seznam.cz      dagmar.fuskova@seznam.cz
         
             



  Pavel Keprt         
  asistent trenéra      
         
  M: +420 605 705 996      
  pavelkeprtmfkv@seznam.cz      
         
             
U13 (r.2005)        
             
  Zdeněk Honus  
  Roman Galač
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 705 001 336     M: +420 734 482 346
  zhonus@seznam.cz     ivig@seznam.cz
         
             
     Petr Pavuk        
   asistent trenéra      
         
   M: +420 602 769 477      
   Pavuk9@seznam.cz      
         
             
             
U12 (r.2006)        
             
  Ing. Radek Halamíček     Petr Brezovský
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 725 436 574     M: +420 774 201 586
  rh.mfkvitkovice@email.cz     petr.brezovsky@seznam.cz
         
             
  Petr Adámek         
  asistent trenéra      
         
  M: +420 725 221 504      
  adam-petr@volny.cz      
          
             
 WU 15        
             
  Petr Zomber        
  trenér        
           
  M: +420 725 705 737        
  zomberovci@centrum.cz        
           
             
WU13        
    Tomáš Dobrozemský        Zdeněk Brus
  trenér     trenér
         
  M: +420 604 148 005     M: +420 737 182 379
  tomas.dobrozemsky@seznam.cz     klemans@seznam.cz
         
       
         
PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA        
         
U11 (r.2007)        
             
  Miroslav Dvořák      Libor Gelačák
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 775 358 459     M: +420 731 576 506
  spiel.mira@icloud.com      gelis81@seznam.cz
         
             
St. přípravka  U11/U10B        
  Petr Dziža        
  trenér        
           
  M: +420 725 028 531        
  p.cicvar@seznam.cz        
             
U10 (r.2008)        
             
  Bc. Michal Kovář     Mgr. Martin Kolář
  trenér     asistent trenéra
         
  M: +420 755 387 391     M: +420 739 878 868
  kovecr79@seznam.cz     martin.kolar4@seznam.cz
         
         
  Tomáš Kudlík        
  asistent trenéra        
           
  M: +420 603 348 387        
  tomas.kudlik@seznam.cz        
             
St. přípravka - Dívky WU11        
  Rudolf Čech            
   trenér      
         
  M: +420 733 236 996      
  dedulacech@seznam.cz      
         
U9 (r.2009)        
             
  Peter Chalachan     Robert Pribela
  hlavní trenér     trenér
         
  M: +420 732 349 501     M: +420 731 737 105
  chaly@email.cz     robert.pribela@seznam.cz
         
             
  Radek Vítek           Jarmil Kopel
  trenér     trenér
         
  M: +420 730 658 463     M: + 420 731 069 396 
 
gerardvit@email.cz
    Kopel.jaris@email.cz 
         
             
U8 (r.2010)        
             
    Jarmil Kopel     Jakub Cisovský
  hlavní renér     trenér
         
  M.: +420 731 069 396     M.: +420 732 139 653
  Kopel.jaris@email.cz     Cisojakub@seznam.cz
         
    Radek Vítek        
  trenér      
         
  M: +420 730 658 463       
  gerardvit@email.cz      
         
             
U7/U6 (r.2011) Modří, Bílí        
             
  Pavel Mec     Ing. Kamil Beran
  trenér     trenér
         
  M: +420 732 265 118     M: +420 731 104 637
  pavel.mec@centrum.cz     karo.beran@seznam.cz
         
             
  Josef Voráč             
   trenér      
         
  M: +420 606 603 644      
  josefvorac@seznam.cz      
         
         
             
SPECIALISTÉ:        
             
Trenéři brankářů         
             
  Antonín Buček     Radovan Řehulka
  vedoucí trenér brankářů, SCM     trenér brankářů
         
  M: +420 607 623 147     M: +420 777 073 393
  tonikbuca@seznam.cz      r.rehulka@centrum.cz
         
             
  Mgr. Radim Plaskura     Ing. Jaroslav Štros
  trenér brankářů      trenér brankářek
         
  M: +420 603 356 678      M.: +420 602 732 098
  radimplaskura@seznam.cz     stros.cz@seznam.cz
         
             

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Spasitel Stránský před 7238 diváky: Ještěže tak, už jsem přestával hrát

/FOTOGALERIE/ Devatenáctiletý hokejový útočník Vítkovic dokázal v nedělním utkání 7. kola extraligy s Mladou Boleslaví srovnat v čase 59:14 v power-play na 2:2. Ostravanům v následných samostatných nájezdech zajistil prémiový druhý bod šestým gólem v sezoně nejlepší střelec mužstva David Květoň.

 

Baník po porážce v Jihlavě klesl na předposlední příčku

Fotbalisté Baníku Ostrava venku počtvrté za sebou prohráli, byť byli v prvním poločase i ve vedení po proměněném pokutovém kopu. V 8. kole HET ligy nakonec nestačili na domácí Jihlavu, které gólem v nastavení podlehli 1:2, a v tabulce klesli až na předposlední příčku.



2 : 3

MFK VÍTKOVICE

FK Fotbal Třinec


VS

9 mu, so 23.9. v 18:00, Aréna

2017-09-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 9 5 3 1 2212 18
2. FK Fotbal Třinec 9 5 2 2 14:8 17
3. D.Č.Budějovice 8 4 3 1 13:6 15
4. FC Hradec Králové 8 4 3 1 14:10 15
5. FK Pardubice 9 5 0 4 11:8 15
6. 1.SC Znojmo FK 8 4 2 2 10:12 14
7. FC S.&B. Vlašim 9 4 1 4 15:14 13
8. FK Olympia 7 3 3 1 9:7 12
9. 1.FK Příbram 8 3 2 3 11:10 11
10. FK Viktoria Žižkov 9 2 4 3 14:13 10
11. FC MAS Táborsko 8 2 4 2 13:12 10
12. FK Baník Sokolov 8 2 2 4 11:13 8
13. FK Ústí nad Labem 9 2 2 5 11:17 8
14. Frýdek-Místek 8 1 3 4 5:11 6
15. FK Varnsdorf 8 0 4 4 6:13 4
16. MFK Vítkovice 9 0 4 5 7:20 4

Následující program

18.9. WU11 MU Vřesina - MFKV (Vřesina) 15:1
18.9. U11 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 10:5
18.9. U9 MU MFKV - Třebovice (TC Vítek) 5:13
18.9. U8A MU MFKV - St. Bělá (TC Vítek) 4:13
18.9. U8B MU MFKV - Kr. Pole /TC Vítek) 3:19
19.9. WU11 MU Václavovice - MFKV (Václ.) 15:0
19.9. U11/10B MU Koblov - MFKV (Koblov) 2:20
19.9. U9 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 21:5
19.9. U8 Ondrášovka cup Šumperk 2.mís
20.9. U12 Minirepublika MFKV (UT Aréna) 1.mís
23.9. Muži MU MFKV - Třinec (Aréna) 2:3
23.9. Ženy MU MFKV - Štramberk (SAP/UT) odlož
23.9. Dorost. MU H. Heršpice - MFKV (H.Her.) 0:10
23.9. U15B KP Krnov - MFKV (Krnov) 2:5
23.9. U13 MU MFKV - Šumperk (Vitek) odlož
23.9. U12 MU MFKV - Šumperk (Vitek) odlož
23.9. U12B KP Krnov - MFKV (Krnov) 3:2
23.9. U11 TU Turnaj Šardice
23.9. U10 Minirepublika (UT Aréna) 13:00
23.9. U9 TR Triangl Opava (Chlebičov) zruše
24.9. U19 MU Karviná - MFKV (Karviná) odlož
24.9. U18 MU MFKV - Val. Meziříčí (UT) 4:1
24.9. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) odlož
24.9. U16 MU MFKV - Val. Meziříčí (UT) 2:0
24.9. U15 MU Prostějov - MFKV (Prostěj.) odlož
24.9. U14 MU Prostějov - MFKV (Prostěj.) odlož
24.9. U11 TU Turnaj Šardice
24.9. U11 MU václavovice - MFKV (Václ.) odlož

2017-09-26