:
:

logo

BLESKOVKY

Trenéři mládeže

  Zdeněk Honus   Zdeněk Honus        
    mentor      
           
    M: +420 705 001 336      
    zhonus@seznam.cz      
               
Trenéři Mládeže        
  Lubomír Adler   Lubomír Adler   Jan Laslop   Jan Laslop
    vedoucí trenér SCM     vedoucí trenér SpSM
           
    M: +420 777 181 945     M: +420 777 181 945
    ada04@email.cz     laslopjan@seznam.cz
               
  Radek Halamiček   Ing. Radek Halamíček        
    vedoucí trenér přípravek      
           
    M: +420 725 436 574      
    rh.mfkvitkovice@email.cz      
               
DOROST        
U19 (r.2000)        
  Lubomír Adler   Lubomír Adler   Pavel Kudlík   Pavel Kudlík
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 777 181 945     M: +420 739 249 239
    ada04@email.cz     kaelvevo@gmail.com
               
  Michal Drnovský   Michal Drnovský   Miroslav Paul   Miroslav Paul
    asistent trenéra     individuální trenér
           
     M: +420 725 216 213     M: +420 776 146 106
    drny19981@gmail.com     mirapaul11@seznam.cz
               
  Jan Kromus   Jan Kromus        
    masér      
           
    M: +420 606 236 571      
           
               
 U18 (r. 2001)        
    Robert Pištěk     Milan Procházka
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 731 001 971     M: +420 724 077 119
    robert.pistek@seznam.cz     prochajdamilan@seznam.cz
               
  Miroslav Paul      
  individuální trenér    
       
  M: +420 776 146 106    
  mirapaul11@seznam.cz    
               
U 17 (r. 2002)      
    Jiří Navrátil     Leon Dostalík
    trenér      asistent trenéra
           
    M: +420 602 549 980     M: +420 604 192 315
    j.navrc@email.cz     le.do@seznam.cz
               
    Miroslav Paul     Jan Kromus 
    individuální trenér     masér
           
     M: +420 776 146 106     M: +420 606 236 571 
    mirapaul11@seznam.cz      
               
U16 (r.2003)        
    Vladimír Mokrohajský     Aleš Rončka
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 604 672 341     M: +420 737 452 387
    v.mokrohajsky@seznam.cz     alesroncka@seznam.cz
               
    Oldřich Jakubek      Miroslav Paul
    asistent trenéra      individuální trenér
           
    M: +420 727 815 646      M: +420 776 146 106
    oldrich.jakubek@seznam.cz      mirapaul11@seznam.cz
               
DOROSTENKY        
    Mgr. Michal Žárský     Tomáš Dobrozemský
    trenér     asistent trenéra
           
    M:+420 605 824 060     M: +420 604 148 005
    michal.zarsky@vlcovice.net     tomas.dobrozemsky@seznam.cz
               
ŽÁCI            
U15 (r.2004)        
    Jan Laslop     Dominik Špavelko
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 732 955 818     M: +420 735 128 448
    laslopjan@seznam.cz     dominik.spavelko@seznam.cz
               
    Antonín Horváth        
    asistent trenéra      
           
    M: +420 724 271 800      
    banderas73@seznam.cz      
               
U14 (r.2005)        
    Jan Tóth     Pavel Keprt
    trenér      asistent trenéra
           
    M: +420 724 776 001     M: +420 605 705 996
    fotbal.hanys@seznam.cz     pavelkeprtmfk@seznam.cz
               
U13 (r.2006)        
    Bc. Michal Kovář     Petr Pavuk
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 775 387 391     M: +420 602 769 477
    kovecr79@seznam.cz     pavuk9@seznam.cz
               
    Roman Fischer     David Mikula
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
    M: +420 603 495 645      
    fisa26@seznam.cz      
               
U12 (r.2007)        
    Vítězslav Mooc     Petr Brezovský
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 734 582 772     M: +420 774 201 586
    v.mocak@seznam.cz     petr.brezovsky@seznam.cz
               
    Jaroslav Pindor        
    asistent trenéra      
           
    M: +420 723 956 835      
    jaroslav.pindor@seznam.cz      
               
ŽÁKYNĚ - WU15        
    Zdeněk Brus     František Průša
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 737 182 379     M:+420 731 734 892
    klemans@seznam.cz     francesko001@seznam.cz
               
ŽÁKYNĚ - WU13        
      Petr Zomber     Dominika Pálová
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 725 705 737     M: +420 777 860 638
    zomberovci@centrum.cz     dominika.palova@gmail.com
               
PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA        
U11 (r.2008)        
    Ing. Radek Halamíček     Libor Gelačák
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 725 436 574     M: +420 731 576 506
    rh.mfkvitkovice@email.cz      gelis81@seznam.cz
               
    Vladimír Mišínský     Ondřej Cverna
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
           
           
               
 ST. PŘÍPRAVKA  U11/U10B        
    Robert Pribela  
     
   
    trenér      
           
    M: +420 731 737 105      
    robert.pribela@seznam.cz      
               
U10 (r.2009)        
    Peter Chalachan     Radek Vítek
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 732 349 501     M: +420 730 658 463
    chaly@email.cz     gerardvit@email.cz
               
    Ondřej Cverna     Vladimír Mišínský
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
           
           
               
ST. A ML. PŘÍPRAVKA - DÍVKY WU11/WU9        
    David Jurajda     Eleanor Bystroňová
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 734 287 944     M: +420 734 846 705
    davidjurajda@seznam.cz     bystronova.eleanor@email.cz
               
U9 (r.2010)        
    Miroslav Dvořák     Jiří Fusek
    hlavní trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 775 358 459     M: +420 605 027 036
    spiel.mira@icloud@com     dagmar.fuskova@seznam.cz
               
    Jakub Cisovský     Vladimír Mišínský
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
    M: +420 732 139 653      
    cisojakub@seznam.cz      
               
    Ondřej Cverna        
    asistent trenéra      
           
           
           
               
U9/U8 Bílí        
    Pavel Mec        
    trenér      
           
    M: +420 732 265 118      
    pavel.mec@centrum.cz      
               
U8 (r.2011)        
    Jarmil Kopel     Jakub Cisovský
    hlavní trenér     asistent trenéra
           
    M.: +420 731 069 396     M.: +420 732 139 653
    Kopel.jaris@email.cz     Cisojakub@seznam.cz
               
    Danie Švrček        
    asistent trenéra      
           
    M: +420 792 212 683      
    danielsvrcek@seznam.cz      
               
U7/U6 (r.2012) MODŘÍ, BÍLÍ        
    Ing. Kamil Beran     Josef Voráč
    trenér     asistent trenéra
           
    M: +420 724 777 415     M: +420 606 603 644
    karo.beran@seznam.cz     josefvorac@seznam.cz
               
    Pavel Mec     Jarmil Kopel
    asistent trenéra     asistent trenéra
           
    M: +420 732 265 118     M: +420 731 069 396
    pavel.mec@centrum.cz     Kopel.Jaris@email.cz
               
    Martin Motyčka          
    asistent trenéra      
           
    M: +420 606 121 909      
    martinmoty@seznam.cz      
               
SPECIALISTÉ        
    Bc. Radvan Řehulka      Mgr. Jakub Andrejko
    trenér golmanů      trenér golmanů 
           
    M: +420 777 073 393     M: +420 739 971 380
    r.rehulka@centrum.cz     jakub.andrejko@seznam.cz
               
    Radek Jaška     Karel Otoupalík
    trenér golmanů      trenér golmanů žen
           
    M: +420 608 466 704     M: 739 875 716
    radek.jaska@email.cz     oto.karel@seznam.cz
               
    Josef Květon        
    trenér golmanů       
           
           
           
               

 

 

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 24 19 2 3 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 15 5 4 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 12 6 6 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 11 8 5 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 11 6 7 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
7. FK Pardubice 24 10 8 6 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 8 4 12 24:30 28
10. FC S.&B. Vlašim 24 5 11 8 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 7 5 12 23:31 26
12. 1.SC Znojmo FK 24 6 6 12 34:40 24
13. 1.SK Prostějov 24 6 6 12 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 6 4 14 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 5 6 13 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 3 6 15 24:50 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 12:23
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 10:19
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 3:3
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 1:3
23.4. U10 PU V. Polom - MFKV (V. Polom) xxx
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 20:0
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29