:
:

logo

BLESKOVKY

Los a výsledky Muži A

Los zápasů FNL 2016/17 - jaro 2017

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.
Březen   
17 4.3.2017 SO 14:00 FC MAS Táborsko MFK Vítkovice 3:2 (2:1)
18 11.3.2017 SO 14:30 MFK Vítkovice FK Viktoria Žižkov 1:0 (0:0) 
19 18.3.2017 SO 15:00 MFK Vítkovice FK Fotbal Třinec 0:0 (0:0) 
Duben  
20 2.4.2017 NE 16:30 FK Varnsdorf MFK Vítkovice  1:2 (0:1)
21 8.4.2017 SO 16:30 MFK Vítkovice 1.SC Znojmo FK  3:0 (3:0)
22 15.4.2017 SO 10:15 FK Baník Sokolov MFK Vítkovice  1:1 (1:0) 
23 19.4.2017 ST 17:00 MFK Vítkovice MFK Frýdek-Místek  3:2 (2:1) 
24 22.4.2017 SO 18:00 SK Sigma Olomouc MFK Vítkovice 1:0 (1:0)
25 29.4.2017 SO 17:00 MFK Vítkovice FK Ústí nad Labem  1:0 (0:0) 
Květen  
26 6.5.2017 SO 18:00 Slezský FC Opava MFK Vítkovice  
27 10.5.2017 ST 17:00 MFK Vítkovice FC Baník Ostrava  
28 13.5.2017 SO 17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim MFK Vítkovice  
29 20.5.2017 SO 17:00 MFK Vítkovice FK Pardubice  
30 27.5.2017 SO 17:00 1.SK Prostějov MFK Vítkovice  


 

Kolo Předpokl. datum   Čas Domácí Hosté Výsledek
Srpen
2 14.8. NE 17:00 SK Dynamo Č.Budějovice MFK Vítkovice 1:0 (0:0)
3 23.8. ÚT 17:00 MFK Vítkovice FC MAS Táborsko 1:0 (1:0)
4 28.8. NE 10:15 FK Viktoria Žižkov MFK Vítkovice  3:0 (0:0)
1 31.8 STŘ 17:00 MFK Vítkovice 1. SK Prostějov  2:1 (1:1)
Září
5 3.9. SO 10:15 FK Fotbal Třinec MFK Vítkovice  2:1 (2:1)
6 9.9. 15:00 MFK Vítkovice FK Varnsdorf  2:3 (1:1)
7 15.9. ČT 18:00 1.SC Znojmo FK MFK Vítkovice  3:2 (1:0) 
8 25.9. NE 16:30 MFK Vítkovice FK Baník Sokolov  0:1 (0:0)
Říjen
9 1.10. SO 15:30 MFK Frýdek-Místek MFK Vítkovice  5:2 (2:0)
10 8.10. SO  16:00 MFK Vítkovice SK Sigma Olomouc   1:2 (0:0)
11 14.10. 18:00 FK Ústí nad Labem MFK Vítkovice  2:1 (2:0)
12 22.10. SO 15:30  MFK Vítkovice SFC Opava  0:1 (0:1)
13 26.10. ST 17:40 FC Baník MFK Vítkovice  1:0 (0:0)
Listopad
14 5.11. SO 14:00 MFK Vítkovice FC SELLIER & BELLOT Vlašim  0:2 (0:2)
15 12.11. SO 10:15 FK Pardubice MFK Vítkovice  3:1 (2:0)
16 19.11. SO 13:30 MFK Vítkovice SK Dynamo Č.Budějovice  1:1 (0:1)


 
Domácí zápasy Podzimní části sezóny 2016/2017, se hrají  na Městském stadionu Ostrava-Vítkovice !

Tabulku (kromě tabulky na našem webu) s výsledky ostatních zápasů, naleznete 
 




Vstupenky na aktuální utkání lze zakoupit ON-LINE:

 

 


 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Volejbalistky se přiblížily k medaili. Přivézt ji mohou v pondělí z Brna

Hlavy mají po vyřazení v semifinále zase nahoře a jdou za svým cílem. Volejbalistky TJ Ostrava v prvním utkání série play-off o 3. místo v extralize v sobotu doma hladce porazily KP Brno 3:0 a od obhajoby loňského bronzu je dělí jedno vítězství. Medaile mohou přivézt už v pondělí z Brna, kde se od 18 hodin hraje druhý duel.

 

Na Visalaje vyjel celý peloton

Region – Vítězkou čtvrté etapy se po hromadném spurtu na Visalaje stala Rakušanka Martina Ritter.



1 : 0

MFK VÍTKOVICE

FK Ústí nad Labem


VS

25 MU, so 29.4. v 17:00, Aréna

2017-05-03

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 25 19 4 2 52:17 61
2. FC Baník Ostrava 25 15 8 2 39:18 53
3. SFC Opava 25 14 6 5 49:29 48
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 25 10 7 8 43:37 37
7. FK V. Žižkov 25 9 8 8 44:31 35
8. FC MAS Táborsko 25 8 7 10 30:38 31
9. FK Varnsdorf 25 8 5 12 34:38 29
10. FK Pardubice 25 7 8 10 24:31 29
11. FK Ústí n./Labem 25 8 5 12 25:33 29
12. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
13. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
14. FK Baník Sokolov 25 5 10 10 25:39 25
15. MFK Vítkovice 25 7 3 15 27:39 24
16. 1.SK Prostějov 25 2 3 20 18:67 9

Následující program

24.4. U11 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:32
24.4. U8A MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) 14:9
24.4. U8B MU MFKV - Markvartovice (Vítek) 11:14
25.4. U11 Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 0:28
25.4. U10A Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 1:24
25.4. U9A MU St. Bělá - MFKV (ST. Bělá) 9:18
25.4. U9B MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 4:20
26.4. WU15 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U17 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 0:2
26.4. U16 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 1:4
26.4. U11 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U10 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:18
27.4. U11Po MU St. Bělá - Poruba (St. Bělá) zruše
27.4. U7Mo TR Triangl Třinec (Třinec) zruše
28.4. U10A PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
28.4. U9 PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
29.4. Muži MU MFKV - Ústí n/Labem (Aréna) 1:0
29.4. WU15 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 5:1
29.4. WU13 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 4:1
29.4. U19 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:4
29.4. U15 MU MFKV - FM (UT Aréna) 0:5
29.4. U14 MU MFKV - FM (UT Aréna) 2:5
29.4. U11 TR Triangl Opava,D.Kubín(Opava) 12:30
29.4. U10 Minirepublika Trnava (Trnava)
29.4. U8 TR Triangl Frýdek-Místek (FM) 10:00
29.4. U7Mo TU Turnaj Petřkovice (Petřk.) zruše
30.4. Ženy MU SP. Lubina - MFKV (Vřesina) 9:30
30.4. U15B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U13 MU MFKV - Třinec (UT Aténa) 10:00
30.4. U13B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U12 MU MFKV - Třinec (UT Aréna.) 10:00
30.4. U12B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U10B TU Turnaj Markvartovice(Mark.)

2017-05-02