:
:

logo

BLESKOVKY

Los a výsledky Muži A

Los zápasů FNL 2018/19 - jaro 2019

Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.
Březen  
17 4.3.19 PO 17:00 MFK VÍTKOVICE FC MAS Táborsko 1:0 (1:0)
18 9.3.19 SO 15:30 MFK VÍTKOVICE FC Hradec Králové 0:0 (0:0)
19 17.3.19 NE 15:00 FK Varnsdorf  MFK VÍTKOVICE 0:0 (0:0)
20 29.3.19 17:00 MFK VÍTKOVICE FC Vysočina Jihlava 1:0 (0:0)
Duben
21 6.4.19 SO 10:15 FK Fotbal Třinec MFK VÍTKOVICE 1:1 (0:1)
22 12.4.19 17:00 MFK VÍTKOVICE SK D. České Budějovice 1:2 (0:2)
23 17.4.19 ST 17:00 MFK Chrudim MFK VÍTKOVICE 1:2 (0:1)
24 25.4.19 ČT 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Ústí nad Labem 1:1 (1:0)
25 28.4.19 NE 17:00 FC S & B Vlašim MFK VÍTKOVICE 1:0 (1:0)
Květen
26 3.5.19 17:00 MFK VÍTKOVICE SK Prostějov 0:2 (0:1)
27 8.5.19 ST 17:00 FK Viktoria Žižkov MFK VÍTKOVICE 2:0 (1:0)
28 11.5.19 SO 17:00 MFK VÍTKOVICE FC Zbrojovka Brno 2:4 (1:3)
29 18.5.19 SO 15:00 1.SC Znojmo MFK VÍTKOVICE 0:3 (0:0)
30 25.5.19 SO 15:00 MFK VÍTKOVICE FK Pardubice  


Los zápasů FNL 2018/19 - podzim 2018


Kolo Datum Den Čas Domácí Hosté Výsl.
Červenec  
1 21.7.18 SO 10:15 FK Pardubice MFK VÍTKOVICE 3:1 (1:0)
2 27.7.18 18:00 MFK VÍTKOVICE FK Baník Sokolov 2:0 (2:0) 
Srpen
3 5.8.18 NE 17:00 FC MAS Táborsko MFK VÍTKOVICE 4:2 (1:1) 
4 10.8.18 18:00 FC Hrad. Králové MFK VÍTKOVICE 0:0 (0:0)
 Mol  cup 14.8.18 ÚT 17:00 Nový Jičín MFK VÍTKOVICE 1:4 (0:2)
5 18.8.18 SO 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Varnsdorf 2:0 (1:0)
6 24.8.18 18:30 FC Vys. Jihlava MFK VÍTKOVICE 2:2 (0:1) 
7 29.8.18 ST 18:00 MFK VÍTKOVICE FK Fotbal Třinec 3:1 (2:1) 
Září
Mol
cup
4.9.18 ÚT 16:30 MFK Vyškov MFK VÍTKOVICE 3:2 (1:2)
8 16.9.18 NE 17:00 SK Č. Budějovice MFK VÍTKOVICE 3:0 (1:0)
9 21.9.18 17:00 MFK VÍTKOVICE MFK Chrudim 2:1 (1:1)
Říjen
 11 5.10.18  17:00 MFK VÍTKOVICE FC S. & B. Vlašim 1:0 (1:0)
10 11.10.18 ČT 17:30 FK Ústí n. Labem MFK VÍTKOVICE 2:1 (1:0)
12 20.10.18 SO 15:30 1. SK Prostějov MFK VÍTKOVICE 0:0 (0:0)
13 26.10.18 17:00 MFK VÍTKOVICE FK Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
Listopad  
14 4.11.18 NE 18:00 FC Zbroj. Brno MFK VÍTKOVICE 4:1 (3:0)
15 9.11.18 17:00 MFK VÍTKOVICE 1. SC Znojmo FK 0:6 (0:3)
16 24.11.18 SO 10:15 FK Baník Sokolov MFK VÍTKOVICE 4:0 (1:0)



Domácí zápasy sezóny 2018/2019, se hrají  na Městském stadionu Ostrava-Vítkovice !

Kompletní tabulku s výsledky zápasy, týmu FNL  naleznete    
                         
 

 




Vstupenky na aktuální utkání lze zakoupit ON-LINE:

 


 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Pardubice


VS

30.MU, SO 25.5. v 15:00, Aréna

2019-05-31

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 29 22 3 4 57:22 69
2. FC Vysočina Jihlava 29 17 7 5 49:27 58
3. FC Zbrojovka Brno 29 16 6 7 57:30 54
4. FC Hradec Králové 29 14 8 7 35:18 50
5. FK Ústí nad Labem 29 14 4 11 39:38 46
6. FK Varnsdorf 29 12 9 8 26:25 45
7. FK Pardubice 29 11 11 7 45:33 44
8. MFK Vítkovice 29 10 7 12 31:44 37
9. FK Fotbal Třinec 29 10 6 13 34:39 36
10. FK Baník Sokolov 29 9 6 14 27:35 33
11. 1.SK Prostějov 29 8 9 12 27:37 33
12. FC S.&B. Vlašim 29 7 11 11 30:37 32
13. MFK Chrudim 29 8 5 16 38:54 29
14. 1.SC Znojmo FK 29 6 7 16 39:53 25
15. FC MAS Táborsko 29 6 7 16 37:52 25
16. FK Viktoria Žižkov 29 6 6 17 31:58 24

Následující program

20.5. WU9 MU MFKV - Poruba (V. Klegova) 2:13
20.5. U10 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 7:13
20.5. U9 MU MFKV - FC Baník (TC Vítek) 6:11
20.5. U9 MU Polanka - MFKV (Polanka) 9:3
21.5. WU13 PU Třinec - MFKV (Třinec) xxx
21.5. WU11 MU MFKV - D. Lhota (V. Kleg.) 1:15
21.5. U11/10B MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 8:8
21.5. U8 MU Slovan O. - MFKV (Ostrava) 11:10
21.5. U8 MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 12:7
22.5. WU15 MU Kr. Pole - MFKV (Kr. Pole) 17:30
22.5. U15 MU MFKV - Slovácko (UT) 1:0
22.5. U14 MU MFKV - Slovácko (UT) 12:45
22.5. U13 MU MFKV - Opava (UT) 17:00
22.5. U12 MU MFKV - Opava (UT) 17:00
23.5. WU15 PU Stará Běla - MFKV (St. Běla) 16:30
23.5. WU11 MU Slovan O. - MFKV (Ostrava) 16:30
23.5. U9 PU MFKV - Třinec (TC Vítek) 17:00
23.5. U8 PU MFKV - Třinec (V. Klegova) 17:00
24.5. Dorost MU MFKV - Havířov (SAP) 17:30
25.5. Muži MU MFKV - Pardubice (HH) 15:00
25.5. WU11 TU Turnaj Lhotka (Lhotka) 8:00
25.5. U19 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 10:00
25.5. U17 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 12:15
25.5. U15 MU MFKV - Opava (Vítek/UT) 10:30
25.5. U15B KP MFKV - Ova-Jih (Klegova/UT) 10:30
25.5. U14 MU MFKV - Opava (Vítek/UT) 12:15
25.5. U13B KP MFKV - Ova-Jih (Klegova/UT) 12:15
25.5. U11 MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:30
25.5. U11 TU Minirepublika (Trnava)
25.5. U11/10B MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:30
25.5. U10 TU Ondrášovka CUP (V. Mýto)
25.5. U9 TU Turnaj Třinec (Třinec)
25.5. U8 TU Turnaj Dolní Lhotka (Lhotka)
26.5. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 15:00
26.5. U18 MU MFKV - Vsetín (Vítek/UT) 10:30
26.5. U16 MU MFKV - Vsetín (Vítek/UT) 12:45
26.5. U10 TU Ondrášovka CUP (V. Mýto)

2019-05-27