:
:

logo

BLESKOVKY

Přípravná utkání - muži

 

Přípravná utkání sezóny 2018/2019 zima


Datum Den Čas Zápas Místo Výsledek
12.1.2019 SO 11:00 MFKV - Zlín B Aréna 1:0
19.1.2019 SO 10:15 Baník B - MFKV Šoupalka 0:0
29.1.2019 ÚT 12:00 MFKV - FK Poprad UT ZŠ Šoupala 2:3
2.2.2019 SO 10:00 MFKV - L. Mikuláš Havířov  0:1
5.2.2019 ÚT 13:00 MFK Dubnica - MFKV Dubnice 3:3 
8.2.2019 16:30 MFKV - Petřkovice Aréna 3:2
12.2.2019 ÚT 17:00 MFKV - Velké Meziříčí Tasovice UT 6:2
15.2.2019  15:00 SV Horn - MFKV Horn 1:1
24.2.2019 NE 15:00 MFKV - Kroměříž TC Vítek 3:3
22.3.2019 11:00 GKS Katowice - MFKV Katowice 3:1

 


Přípravná utkání sezóny 2018/2019 léto

Datum Den Čas Zápas Místo Výsledek
23.6.2018 SO 15:00 SFC Opava - MFKV Oldřišov 2:1
26.6.2018 ÚT 16:00 Fastav Zlín jun. - MFKV Spytihněv 1:5
29.6.2018 17:30 1. SK Prostějov - MFKV Slatinice 0:1
4.7.2018 ST 17:00 GKS Tychy/Pol. - MFKV Lhotka nad Bečvou  1:1
7.7.2018 SO 11:00 MFK Karviná - MFKV Dolní Lutyně 4:1
14.7.2018 SO 10:15 1. BFK Frýdlant n. O. - MFKV Frýdlant n. O. 1:0
7.9.2018 11:00 FC Baník Ostrava - MFKV Čeladná 1:0

 

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Pardubice


VS

30.MU, SO 25.5. v 15:00, Aréna

2019-05-31

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 29 22 3 4 57:22 69
2. FC Vysočina Jihlava 29 17 7 5 49:27 58
3. FC Zbrojovka Brno 29 16 6 7 57:30 54
4. FC Hradec Králové 29 14 8 7 35:18 50
5. FK Ústí nad Labem 29 14 4 11 39:38 46
6. FK Varnsdorf 29 12 9 8 26:25 45
7. FK Pardubice 29 11 11 7 45:33 44
8. MFK Vítkovice 29 10 7 12 31:44 37
9. FK Fotbal Třinec 29 10 6 13 34:39 36
10. FK Baník Sokolov 29 9 6 14 27:35 33
11. 1.SK Prostějov 29 8 9 12 27:37 33
12. FC S.&B. Vlašim 29 7 11 11 30:37 32
13. MFK Chrudim 29 8 5 16 38:54 29
14. 1.SC Znojmo FK 29 6 7 16 39:53 25
15. FC MAS Táborsko 29 6 7 16 37:52 25
16. FK Viktoria Žižkov 29 6 6 17 31:58 24

Následující program

20.5. WU9 MU MFKV - Poruba (V. Klegova) 2:13
20.5. U10 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 7:13
20.5. U9 MU MFKV - FC Baník (TC Vítek) 6:11
20.5. U9 MU Polanka - MFKV (Polanka) 9:3
21.5. WU13 PU Třinec - MFKV (Třinec) xxx
21.5. WU11 MU MFKV - D. Lhota (V. Kleg.) 1:15
21.5. U11/10B MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 8:8
21.5. U8 MU Slovan O. - MFKV (Ostrava) 11:10
21.5. U8 MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 12:7
22.5. WU15 MU Kr. Pole - MFKV (Kr. Pole) 17:30
22.5. U15 MU MFKV - Slovácko (UT) 1:0
22.5. U14 MU MFKV - Slovácko (UT) 12:45
22.5. U13 MU MFKV - Opava (UT) 17:00
22.5. U12 MU MFKV - Opava (UT) 17:00
23.5. WU15 PU Stará Běla - MFKV (St. Běla) 16:30
23.5. WU11 MU Slovan O. - MFKV (Ostrava) 16:30
23.5. U9 PU MFKV - Třinec (TC Vítek) 17:00
23.5. U8 PU MFKV - Třinec (V. Klegova) 17:00
24.5. Dorost MU MFKV - Havířov (SAP) 17:30
25.5. Muži MU MFKV - Pardubice (HH) 15:00
25.5. WU11 TU Turnaj Lhotka (Lhotka) 8:00
25.5. U19 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 10:00
25.5. U17 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 12:15
25.5. U15 MU MFKV - Opava (Vítek/UT) 10:30
25.5. U15B KP MFKV - Ova-Jih (Klegova/UT) 10:30
25.5. U14 MU MFKV - Opava (Vítek/UT) 12:15
25.5. U13B KP MFKV - Ova-Jih (Klegova/UT) 12:15
25.5. U11 MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:30
25.5. U11 TU Minirepublika (Trnava)
25.5. U11/10B MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:30
25.5. U10 TU Ondrášovka CUP (V. Mýto)
25.5. U9 TU Turnaj Třinec (Třinec)
25.5. U8 TU Turnaj Dolní Lhotka (Lhotka)
26.5. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 15:00
26.5. U18 MU MFKV - Vsetín (Vítek/UT) 10:30
26.5. U16 MU MFKV - Vsetín (Vítek/UT) 12:45
26.5. U10 TU Ondrášovka CUP (V. Mýto)

2019-05-27