:
:

logo

BLESKOVKY

Přípravná utkání - muži

Přípravná utkání - MUŽI

Datum Den Čas Zápas Místo Výsledek
14.1.2017 NE 10:00 Baník U21 - MFKV UT ZŠ Šoupalova  0:3 (0:3) 
19.1.2017 14:00 Ružomberok - MFKV Ružomberok 3:2 (1:1)
20.1.2017 SO 10:00 Slovácko - MFKV Slovácko 4:0 (3:0) 
21.1. - 26.1.2017     Soustředění Valašské Meziříčí    
24.1.2017 ST 17:00 Nový Jičín - MFKV Nový-Jičín 0:2 (0:1) 
27.1.2017 SO 10:00 MFKV - Mohelnice UT Aréna  1:1 
3.2.2017 SO  12:00 MFKV - Petřkovice UT Aréna  5:4 (2:2)
11.2.2017 NE  14:00 Uničov - MFKV Olomouc   3:4 (2:1) 
14.2.2017 ST 11:00 MFKV - Otrokovice  UT Aréna zrušeno 
17.2.2017  SO 11:00  SFC Opava - MFKV koupaliště Opava 3:1 (2:0) 
23.2.2017  11:00 Žilina "B" - MFKV Žilina   

 



 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Nohavica: Baník si zaslouží svůj dokument

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Fanoušci ostravského Baníku stříhají metr. Slavnostní předpremiéry (pátek 2. března) dokumentu Banik!!! v Multifunkční aule Gong v Dolních Vítkovicích klepou na dveře.

 

Bronzový hokejista z Turína Rostislav Olesz: Nejvíc jsem si zamiloval Floridu

/ROZHOVOR/ Bylo mu patnáct a tři měsíce, když naskočil na led ke svému prvnímu extraligovému zápasu. Od té doby ho z Vítkovic zavál vítr daleko za oceán do Ameriky, ale i do Švýcarska, aby se po letech zase vrátil domů, do Ostravy.



MFK VÍTKOVICE

MŠK Žilina


VS

10 pu, 23.2. pá, v 14:00, TC Vítek

2018-02-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. 1.FK Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. D.Č.Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. FK Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 21:25 25
7. FK Baník Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. FC S.&B. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. FK Olympia 16 6 5 5 21:24 23
10. FC Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
12. FK Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. FK Viktoria Žižkov 16 4 4 8 22:26 16
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

Následující program

19.2. U9 PU U9 - U8 (ZŠ Klegova) 15:30
19.2. U8 PU U9 - U8 (ZŠ Klegova) 15:30
21.2. U9 PU Hlučín - MFKV (Hlučín) 8:24
22.2. U14 PU MFKV - Prešov (UT Aréna) zruše
22.2. U12 PU MFKV - Prešov (UT Aréna) zruše
23.2. Muži PU Žilina - MFKV (TC Vítek) 14:00
23.2. U15 PU ValMez - MFKV (Rožnov p/R.) 10:00
23.2. U14 PU ValMez - MFKV (Rožnov p/R.) 11:45
23.2. U11 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 17:30
23.2. U9 PU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
24.2. Ženy OZL St. Bělá - MFKV (Vřesina) 8:15
24.2. Dorost. OZL St. Bělá - MFKV UT Krásn.) 10:30
24.2. WU15 OZL St. Bělá - MFKV (Tr.Karol.) 9:45
24.2. WU13 OZL St. Bělá - MFKV (Lhotka) 11:45
24.2. U8 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)
25.2. U19 PU MFKV - Polanka (UT Aréna) 10:00
25.2. U17 PU MFKV - Karviná (UT Aréna) zruše
25.2. U16 PU Bílovec - MFKV (Bílovec) 12:00
25.2. U14 PU Rožnov - MFKV (Rožnov) 10:00
25.2. U13 PU MFKV - Katowice (UT Aréna) 15:30
25.2. U12 PU MFKV - Katowice (UT Aréna) 14:00
25.2. U12 PU MFKV - L. Mikuláš (UT Aréna) 14:00
25.2. U10 TR Triangl Zlín (Zlín) 9:00
25.2. U8 TU Turnaj Smilovice (Smilov.)
25.2. U8 PU MFKV - Polanka ( ZŠ Klegova) 14:00

2018-02-27