:
:

logo

BLESKOVKY

Realizační tým

 

Jiří Balcárek   Jiří Balcárek              Miroslav Paul   Miroslav Paul   
  trenér         asistent trenéra  
               
               
               

 

Roman Galač    Roman Galač       Jiří Gacka   Jiří Gacka
  vedoucí mužstva          kustod  
               
               
               

  

Oxana Bilik    Oxana Bilik              Radovan Řehulka   Bc. Radovan Řehulka  
  fyzioterapeutka          trenér brankařů  
               
               
               

 

Martin Hruzík    Martin Hruzík            
  tiskový mluvčí            
               
               
               

 

  lékaři týmu:
  MUDr. René Boglevský

 

  MUDr. Tomáš Pavliska

 

  MUDr. Vojtěch Togner

 

Ke stažení

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




FC Baník Ostrava B

MFK Vítkovice


VS

2.PU, SO 19.1., V 10:15, Šoupalka

2019-01-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 16 11 2 3 31:14 35
2. FC Vys. Jihlava 16 10 3 3 26:12 33
3. FC Hradec Králové 16 9 3 4 21:10 30
4. FK Varnsdorf 16 8 5 3 15:9 29
5. FK Pardubice 16 7 5 4 28:19 26
6. FK Ústí nad Labem 16 8 1 7 23:23 25
7. FC Zbrojovka Brno 16 6 5 5 26:20 23
8. FC S.&B. Vlašim 16 5 6 5 22:22 21
9. FK Baník Sokolov 16 6 3 7 17:20 21
10. MFK Vítkovice 16 6 3 7 19:30 21
11. FK Fotbal Třinec 16 6 2 8 16:19 20
12. 1.SK Prostějov 16 4 6 6 12:20 18
13. 1.SC Znojmo FK 16 4 4 8 20:23 16
14. MFK Chrudim 16 4 2 10 20:28 14
15. FC MAS Táborsko 16 3 4 9 19:27 13
16. FK Viktoria Žižkov 16 2 4 10 16:35 10

Následující program

16.1. U19/U18 PU Baník - MFKV (Kravaře) 8:1
18.1. U13 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 5:5
18.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. WU15 TU Halový Turnaj Poruba (Por.) 8:00
19.1. Muži PU Baník B - MFKV (UT Šoup.) 10:15
19.1. U19 PU MFKV - Klimkovice (UT) 13:00
19.1. U17 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 15:00
19.1. U16 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 16:45
19.1. U15 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 10:00
19.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. U13 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 11:30
19.1. U12 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
19.1. U11 PU MFKV - F.-Místek (Hala Vítek) 8:00
19.1. U10 TR Triangl (Opava)
19.1. U9 TR Triangl (Hala Vítek č.1) 10:00
19.1. U9 TU Miniturnaj Bohumín (Boh.) 9:00
19.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Rašk.) 8:00
20.1. U18 PU Baník - MFKV (UT Šoupalka) 10:00
20.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
20.1. U11 TU Turnaj Brno (Brno)
20.1. U9/8B TR Triangl (Krmelín)
20.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Bruš.) 8:00
20.1. U8 TU Turnaj Albrechtice (Albrech.)
20.1. U7Mo TU Turnaj Polanka (Polanka)

2019-01-21