:
:

logo

BLESKOVKY

Muži - Tréninkový plán

TÝDENNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN - MUŽI
 

 

Tréninkový plán 19.-25.2.2018
 
Pondělí   14:00   trénink   UT Aréna  
Úterý 9:30   trénink   UT Aréna  
Středa 9:30   trénink   Loučka  
  11:00   regenerace      
Čtvrtek 9:30   trénink   UT Aréna  
Pátek 11:00   PU Žilina (odjezd autobusu v 9:30)     Žilina  
Sobota 9:30   trénink   Loučka  
Neděle     volno      

 

 

UT - umělá tráva
MU - mistrovské utkání
PU - přípravné utkání
HH - Hlavní hřiště Aréna 

 

 

 

 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE


Smutný Poznar: Je to zlé, zažíváme velké zklamání

Před začátkem jarních prvoligových odvet na tom nebyli vůbec dobře, po domácím utkání proti Slovácku jsou na tom fotbalisté Baníku Ostrava ještě hůř.

 

Vítkovice opět učily čínské hokejisty, teď se věnují Jihokorejcům

/FOTOGALERIE/ Na začátku února dorazila do Ostravy další skupina čínských hokejistů, kteří se přijeli zdokonalit ve svých dovednostech pod vedením trenérů HC Vítkovice Ridera. Tentokrát se jednalo o žáky ve věku 8 až 10 let z pekingského klubu Tiger Hockey Club, kteří ve Vítkovicích absolvovali desetidenní tréninkový kemp připravený ve spolupráci se statutárním městem Ostrava, Moravskoslezským krajem a asociací Grand Europe Association.



MŠK Žilina

MFK VÍTKOVICE


VS

10 pu, 23.2. pá, v 11:00, Žilina

2018-02-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. Slezský FC Opava 16 9 4 3 42:25 31
2. FK Fotbal Třinec 16 9 3 4 23:15 30
3. 1.FK Příbram 16 9 2 5 26:16 29
4. D.Č.Budějovice 16 7 7 2 24:11 28
5. FK Pardubice 16 9 1 6 22:13 28
6. 1.SC Znojmo FK 16 7 4 5 21:25 25
7. FK Baník Sokolov 16 7 3 6 19:17 24
8. FC S.&B. Vlašim 16 7 2 7 26:25 23
9. FK Olympia 16 6 5 5 21:24 23
10. FC Hradec Králové 16 5 7 4 21:19 22
11. FC MAS Táborsko 16 4 6 6 20:22 18
12. FK Varnsdorf 16 4 6 6 22:25 18
13. FK Viktoria Žižkov 16 4 4 8 22:26 16
14. MFK Vítkovice 16 3 4 9 16:31 13
15. FK Ústí nad Labem 16 3 3 10 16:32 12
16. Frýdek-Místek 16 2 5 9 8:23 11

Následující program

19.2. U9 PU U9 - U8 (ZŠ Klegova) 15:30
19.2. U8 PU U9 - U8 (ZŠ Klegova) 15:30
21.2. U9 PU Hlučín - MFKV (Hlučín) 15:00
22.2. U14 PU MFKV - Prešov (UT Aréna) 11:45
22.2. U12 PU MFKV - Prešov (UT Aréna) 13:00
23.2. Muži PU Žilina - MFKV (Žilina) 11:00
23.2. U15 PU ValMez - MFKV (Rožnov p/R.) 10:00
23.2. U14 PU ValMez - MFKV (Rožnov p/R.) 11:45
23.2. U11 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 17:30
23.2. U9 PU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
24.2. Ženy OZL St. Bělá - MFKV (Vřesina) 8:15
24.2. Dorost. OZL St. Bělá - MFKV UT Krásn.) 10:30
24.2. WU15 OZL St. Bělá - MFKV (Tr.Karol.) 9:45
24.2. WU13 OZL St. Bělá - MFKV (Lhotka) 11:45
24.2. U8 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)
25.2. U19 PU MFKV - Karviná (UT Aréna) 10:00
25.2. U17 PU MFKV - Karviná (UT Aréna) 12:00
25.2. U16 PU MFKV - Havířov (UT Aréna) 17:00
25.2. U14 PU Rožnov - MFKV (Rožnov) 10:00
25.2. U13 PU MFKV - Katowice (UT Aréna) 15:30
25.2. U12 PU MFKV - Katowice (UT Aréna) 14:00
25.2. U12 PU MFKV - L. Mikuláš (UT Aréna) 14:00
25.2. U10 TR Triangl Zlín (Zlín) 9:00
25.2. U8 TU Turnaj Smilovice (Smilov.)
25.2. U8 PU MFKV - Polanka ( ZŠ Klegova) 10:00

2018-02-27