logo
:
:

1. KOLO VÝBĚRU DĚTÍ ROČNÍKU NAROZENÍ 2011 DO MFK VÍTKOVICE

1. KOLO VÝBĚRU DĚTÍ ROČNÍKU NAROZENÍ 2011 DO MFK VÍTKOVICEVe čtvrtek 15. 12. 2016 v 17:00 se uskuteční v tělocvičně ZŠ Klegova 27 v Ostravě-Hrabůvce 1. kolo výběru do našeho fotbalového oddílu pod heslem: Přijď mezi nás a staň se součástí MFK Vítkovice!!!


Vedoucí trenér kategorie přípravek Radek Halamíček k 1. kolu výběru poznamenal: "Výběr budoucích fotbalistů a fotbalistek je primárně určen pro kluky a holky ročníku narození 2011. Přijít ale mohou všechny děti, které mají zájem o fotbal. V prvním kole si vyzkouší test pohybových schopností, který se skládá z pěti disciplín, z nichž každá je zaměřena na jinou pohybovou činnost. Pohybově nejšikovnější děti budou pozvány do 2. kola, ve kterém si zahrají různé pohybové hry."


Dva výroky slavných fotbalových osobností o fotbale:

„Fotbal vás naučí strašně moc, jste v kolektivu, komunikujete, pracujete na stejných úkolech, řešíte problémy, krize. Zlepšujete se, sdílíte radost i smutek, chápete sílu týmu, sílu přátelství. Učíte se bojovat jeden za druhého, a to jsou hodnoty, které můžete uplatnit v každém oboru.“José Mourinho

„Naučil jsem se, že fotbal není hra, ale způsob života.“ George Best


Všechny rodiče s dětmi srdečně zveme!!!


Ing. Radek Halamíček
vedoucí trenér přípravek MFK Vítkovice

+420 725 436 574

 

(Vloženo 13.12.16)


 

zpět