:
:

Přehled utkání 15. týdne (9.4.-15.4.2018)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

MU/Ženy   Štramberk - MFKV
  2:3 (0:2)  -neděle 15.4.2018 v 15:00 (Štramberk)
Branky: Bizonová, Šimová, Steffková

Sestava:  Vávrů, Zomberová, Ceremugová, Schulmeisterová, Šimová, Herdová, Firášková, Pernická, Steffková, Bizonová, Hrabcová, Porwolová, Biedroňová, Gerčáková

Dorost
MU/U18     Nový Jičín - MFKV
  2:2 (1:1)  -sobota 14.4.2018 v 10:30 (Nový Jičín)
Branky: Tížek, Kocián

Sestava:  Simkanič, Štulík, Kocián, Bican, Křižák, Psota, Tížek, Vokulič, Velčovský, Ulman, Kunz, Snokrot, Lindovský, Galač, Kostelanský

MU/U16     Nový Jičín - MFKV
  2:2 (1:0)  -sobota 14.4.2018 ve 12:45 (Nový Jičín)
Branky: Pribela, Holaň

Sestava:  Pitřík, Kouřil, Michálek, Němčík, Němec, Strakoš, Vrbka, Woo Changyoon, Woo Sangyoon, Kaspřík, Holaň, Kostelanský, Paseka, Pribela

Pro naše hráče trochu nešťastné utkání , zbytečný gol ve 3 min ,pak velký tlak na soupeře ale bez efektu.
Ve druhém poločase přišly konečně goly .58 a 61 min (Príbela a Holaň). O zasloužen vítězství nás připravil gol až v prodloužení.
Cení se snaha a kolektivní výkon po celé utkání.

MU/U19     MFKV - FC Fastav Zlín
  3:1 (1:1)  -neděle 15.4.2018 v 10:30 (TC Vítek)
Branky: Moučka 2, Šindler

Sestava:  Netolička, Twardzik, Bereznanin, Malysz, Drapák, Šindler, Gregus, Praus, Benko, Vrzal, Moučka, Velčovský, Tižek, Ulman

Odehráli jsme velmi těžké utkání s kvalitním soupeřem. Pro naše hráče jsou takové zápasy poučné z mnoha hledisek, ale zvládli jsme ho dnes hlavně díky vůle zvítězit. Kvalitních herních situací bylo v utkání poskromnu.

MU/U17     MFKV - FC Fastav Zlín
  1:1 (1:0)  -neděle 15.4.2018 ve 12:45 (TC Vítek)
Branky: Brezovský

Sestava:  Třaslín, Brezovský, Gula, Ražný, Fikáček, Nguyen Toan, Židek, Dujsík, Benc, Sabol, Hon, Leixner, Psota, Lindovský

Výkon v dnešním zápase hodnotíme pozitivně, byť výsledkově je to remíza. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a jejich výkon v určitých fázích doprovázela fotbalovost. Jen je škoda, že jsme opět soupeři nabídli skórovat po naší chybě.... Vypracovali jsme si dostatek brankových příležitostí, ale proměnili jen jednu. Soupeř naopak neproměnil PK a z tohoto pohledu se jeví dělba bodů jako spravedlivá.

Žáci
TU/U12     Minirepublika Praha
     -středa 11.4.2018 (Praha)

MU/U15     MFKV - Karviná
  0:0 (0:0)  -sobota 14.4.2018 v 10:30 (TC Vítek)

Sestava:  Mooc, Sikora, Matyska (57´Novotný), Fusko, Seman, Hon, Bílek, Gaži, Polák (68´Tkáč), Holcman, Řoutil (50´Maršál)

Utkání ve kterém jsme byli v první půli aktivnější s možnostmi ke skórování, přineslo ve druhé půli vyrovnanější průběh a protože ani jedno mužstvo nevyužilo své šance, tak zápas skončil bez branek.

KP/U15B    MFKV - Kopřivnice
  3:0 (1:0)  -sobota 14.4.2018 ve 12:00 (UT Aréna)
Branky: Klapuch, Kantor, Sarkisyan

Sestava:  Peter, Fula, Bubík, Magát, Vrba, Máša, Růžička, Pilař, Klapuch, Trantina Samuel, Sarkisyan

MU/U14     MFKV - Karviná
  1:0 (1:0)  -sobota 14.4.2018 ve 12:15 (TC Vítek)
Branky: Maršálek

Sestava:  Košec, Tannert, Valík, Matejov, Kiš, Bednář, Maršálek, Bernatský, Lyčka, Kohut, Segeťa, Dostalík, Cimmer

V první půli jsme soupeře hodně přehrávali,dostávali soupeře pod tlak,gólově jsme se však prosadili jen jednou po akci Bednáře nekompromisně zakončil Segeťa a to jsme ještě zahodili penaltu.Druhá půle měla stejný obraz hry,ale gólově jsme se již neprosadili.Opět díky celému mančaftu za předvedený výkon.

MU/U13     Šumperk - MFKV
  2:2 (0:0)  -sobota 14.4.2018 ve 14:00 (Šumperk)
Branky: Semelka, Volný

Sestava:  Vavřík R., Pešl, Mlečko, Hloch, Passler, Hradil, Hofírek, Semelka, Novotný, Křivánek, Volný, Polák, Pikonský

Sobotní utkání se neslo v bojovném duchu, kdy tentokrát nebylo mnoho pěkných fotbalových momentů. Ve 32.minutě jsme vedli  1:0 šťastnou  brankou Davida Semelky. V 54.minutě přišla soupeřova dvouminutovka. Domácí otočili vývoj zápasu na 2:1 ve svůj prospěch. Obě branky padly jako přes kopírák s přispěním naší chvilkové nepozornosti. Následný mírný tlak přinesl pouze vyrovnání v 67.minutě umístěnou střelou z kopačky Marka Volného. Pochvalu chlapci zaslouží za bojovnost a snahu hrát do poslední minuty na vítězství.