:
:

Přehled utkání 8. týdne (22. - 28.2.2016)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

7:1 (3:0)

- středa 24.2. v 17:30 (UT Aréna Vítkovice)

Branky: Musiol 4, Kovařík, Halaška, Coufal

Sestava:
1. poločas: Krbeček, Kleinot, Mikula, Dvořák, Hykel, Vítek, Lukáš, Býma, Bystrý, Kovařík, Musiol     2. poločas: Krbeček, Mikula, Coufal, Cverna, Halaška, Hruzík, Wojnar, Metelka, Taraba, Kovařík, Musiol

V sedmém přátelském utkání se ve středečním chladném večeru utkal kádr Ačka s třetím týmem divize sk.E-Lokomotivou Petrovice.
Svěřenci Tomáše Pohrelliho si hravě poradili s Petrovicemi a po dvou brankách Zbyňka Musiola (v 37. a 45. minutě) a brance Mariána Kovaříka (37.minutě) skončil poločas 3:0.
   Ani po poločase hráči Vítkovic nepolevili na aktivitě, což potvrdili míčem skončeným v bráně soupeře ještě čtyřikrát - v 47. minutě střelil branku Zbyňek Musiol, v 54. minutě Milan Halaška, v 69. minutě Radek Coufal, a v 83. minutě Zbyňek Musiol (po brance Petrovic V 72. minutě) trefil poslední gól a tím zvýšil počet vítězných branek na 7:1.

Karviná-MFKV PU/MUŽI Karviná - MFKV
  4:3 (1:3)
- sobota 27.2. v 10:15 (Karviná)
Branky: Musiol 2, Kovařík

Sestava: Krbeček, Mikula, Coufal, Metelka, Hruzík, Tabara, Wojnar, Hykel, Halaška, Musiol, Kovařík, Vítek, Bystrý, Býma, Dvořák, Milan, Klejnot, Ognyanov
   Hráli jsme proti silnému soupeři, který měl cca prvních 20 mírnou převahu. Poté se hra vyrovnala. Sice měl soupeř více ze hry, my vedli 2:0, což bylo dobré. V poslední minutě první půle jsme dostali gól z brejku, což byla škoda. V druhém poločase měl soupeř více ze hry, a díky Našim golmanům jsme drželi výsledek na remíze, v poslední minutě jsme dostali gól, což byla škoda. Z celého zápasu máme dobrý pocit, myslím, že jsme byli pro soupeře velmi dobrý protivník

Ženy, juniorky, žačky

HAV PU/Ženy MFKV – FK Gascontrol Havířov

0:2 (0:1)

- neděle 28.2. v 15:45 (UT Aréna Vítkovice)

Sestava:

Dorost

HK PU/U16 Hradec Králové - MFKV

2:3 (1:3)

- úterý 23.2. v 15:00 (Nymburk)

Branky: Tilscher 2, Bloksch

Seastava: Simkanič, Pilch, Dub, Bereznanin, Malysz (Danyi), Praus, Gregus (Kunz), Vrzal (Burkert), Moučka (Tížek), Tilscher (Firášek), Bloksch

Výborné utkání s jedním z nejlepších týmů v této věkové kategorii ČR. V prvním poločase jsme dobře získávali míče a velice dobře jsme chvíli do protiútoků. Do chvíle, než nám docházely síly, jsme hráli vyrovnanou partii. Později ve druhém poločase jsme už byli pod tlakem soupeře, který nás v této fázi hry přehrával hlavně technicky. Utkání nám ukázalo, co máme zlepšovat a také v čem jsme dobří. Za výkon a přístup mužstva musíme klukům poděkovat.

KO PU/U16 FK Kolín - MFKV

1:4 (0:3)

- čtvrtek 25.2. v 12:00 (Nymburk)

Branky: Burkert 2, Firášek, Moučka

Sestava: Halamíček, Vlček, Danyi, Tomek, Malysz (Moučka), Praus (Vrzal), Březný, Benko, Firášek, Tížek, Burkert

Dobré utkání i z naší strany. Náš výkon byl dobrý jak v defenzivní, tak ofenzivní fázi.

DO TU/U19 TJ SOKOL Dobrá - MFKV

3:8 (1:2)

- sobota 27.2. v 12:10 (Vratimov)

Branky: Lubovský 3, Chlopek, Kebísek, Uhlík

Sestava: Kodeš (Hofírek), Drulák, Němec, Peša (Tomášek), Palubjak (Drnovský), Uher (Charvát), Niemczyk, Charvát (Hurník, Lubovský), Kebísek (Chlopek), Uhlík, Lubovský (Drulák)

Zápas se soupeřem, který dosud na turnaji patřil k nejlepším, se nám povedl. Po celé utkání jsme byli lepším mužstvem, vcelku dobře kombinovali a byli nebezpeční. V první půli soupeř držel krok, nám se podařilo dát po individuální akci Kebíska vedoucí branku do šatny. V začátku druhé půle Dobrá sice brzy vyrovnala, ale po našich třech gólech v řadě jsme utkání zlomili v náš prospěch a až do konce utkání dominovali. Po hezkých kombinacích jsme nakonec opět nastříleli dost branek, z čehož mám radost. Jen jsme se opět nevyvarovali chyb a nechali si dát zbytečné góly. Jednalo se spíš o taktické chyby, noví hráči si musejí některé návyky ještě více zautomatizovat. Nejdůležitější však je, že jsme byli skoro kompletní a výkon a předvedená hra tomu odpovídaly.

DUP PU/U16 Dukla Praha -  MFKV

5:0 (1:0)

- sobota 27.2. v 12:00 (Nymburk)

Sestava: Halamíček (Simkanič), Pilch (Vlček), Dub (Danyi), Tomek, Malysz, Praus, Firášek (Tížek), Vrzal, Moučka, Bloksch, Tilcher (Benko)
   Závěrečný zápas našeho pobytu v Nymburce byl z naší strany celkové špatný. Působili jsme jak v obraně, tak i v útoku velice unaveným dojmem. Ještě první polovina utkání snesla trochu přísnější měřítko, ale i tak jsme z dobrých útočných situací nevytěžili ani jeden gól. V závěru půle jsme nechali dost prostoru na naší půli soupeři a ten svou příležitost využil. Ve druhém poločase už naše hra byla chaotická, bez většího tempa a spousty jednoduchých ztrát míče.

Žáci

FCB PU/U15 Baník Ostrava U14 - MFKV

0:7 (0:2)

- pátek 26.2. v 10:00 (UT Vřesina)

Branky: Lindovský 2, Harušťák 2, Smékal, Žídek, Drobek

Sestava: Fröhlich-Ražný(50. Urbanovský), Sedláček(64. Pravda), Brezovský(60. Benc), Pagáčik(35. Puchalka)- Pravda( 35. Drobek), Stoian(20. Harušťák), Gonda(35. Žídek), Benc(35. Lindovský) Twardzik(35. Třos)-Smékal(57. Gonda)

Utkání s o rok mladšími hráči Baníku jsme odehráli v dobrém tempu a od začátku bylo vidět, že naši hráči jsou fyzicky vyspělejší a nenechali soupeře moc hrát. Vytvářeli jsme si šance, ale proměňovat jsme je začali pořádně až ve druhém poločase. Mohli jsme vstřelit více branek ale to je bohužel naše slabina.

RU PU/U15 MFKV - Ružomberok

0:1 (0:1)

- neděle 28.2. v 12:00 (UT Aréna Vítkovice)

Sestava: Fröhlich-Ražný, Sedláček, Turek(35. Brezovský), Pagáčik(35. Třos, 62. Pagáčik)-Benc(35. Twardzik), Sabol, Gonda(35. Žídek), Smékal(58. Turek), Harušťák(35. Pravda)-Lindovský(35. Hon)

Toto utkání se nám rozhodně nepovedlo. Zejména v 1. poločase jsme byli bez pohybu, kazili jsme spoustu přihrávek a ani obránci se nevyvarovali chyb. Soupeř hrál důrazně a jednoduše a s nakopávanými míči jsme si neuměli poradit. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, vytvořili jsme si minimálně pět brankových příležitostí, ale ani jednu jsme neproměnili. Bohužel, někteří hráči si neberou rady trenéru k srdci a řeší zakončení stále špatným způsobem. V soutěžních zápasech by nám takový výkon rozhodně nestačil na žádného soupeře. A někteří hráči si musí uvědomit, že bez tréninku se nedá hrát kopaná na vysoké úrovni.

RU1 PU/U14 MFKV - Ružomberok

2:3 (0:2)

- neděle 28.2. v 14:00 (UT Aréna Vítkovice)

Branky: Hadaš, Zaremba

Sestava: Bůžek (Bega), Gödel (Šebestík, Hadaš, Marek (Martaus), Skřička, Bártek (Zaremba), Pobořil, Galač (Kouřil), Madecki (Lajčok), Dimel (Bártek), Lajčok (Dujsík)

V dnešním zápase i přes vypracování mnoha šancí jsme nebyli efektivní v zakončení. A naopak po jednoduchých chybách a nedůrazu  jsme umožnili soupeři vstřelit 3 góly.