×

Přehled událostí

Neděle 27.9.2020
A-Tým 15:30 team-logo FK Bospor Bohumín Venku
U17 15:15 team-logo SK Jiskra Rýmařov Doma
U19 13:00 team-logo SK Jiskra Rýmařov Doma
Pondělí 28.9.2020
U12 10:00 - 11:30 Dobrovolný trénink TC Vítek
U14 15:30 Trénink Velká Klegova
Úterý 29.9.2020
U12 15:30 - 17:00 Trénink TC Vítek
A-Tým 17:00 Trénink Vítek
U19 16:00 Trénink Volgogradská
U18 16:00 Trénink Volgogradská
U15 15:00 Trénink Vítek
U14 15:30 Trénink Vítek
U13 15:30 Trénink Vítek
U11 15:30 Trénink Velká Klegova
U10 Modří 15:30 Trénink Velká Klegova
U10 Bílí 15:30 Trénink Velká Klegova
U7 15:00 Trénink Malá Klegova
Školička 15:00 Trénink Malá Klegova
WU11 16:30 Trénink Vítek
WU9 16:30 Trénink Vítek
Středa 30.9.2020
U9 13:30 Trénink Malá Klegovka
A-Tým 17:00 Trénink Vítek
U19 16:00 Trénink Volgogradská
U18 16:00 Trénink Volgogradská
U17 16:00 Trénink Volgogradská
U16 16:00 Trénink Volgogradská
U15 15:00 Trénink Velká Klegova
U14 15:30 Trénink Vítek
U13 16:30 RFA Bazaly
U13B 17:00 Trénink Vítek
U8 15:30 Trénink Malá Klegova
U12 Ondrášovka Cup - 2 pře.. Frýdek - Místek
Čtvrtek 1.10.2020
U12 15:30 - 17:00 Trénink TC Vítek
U19 16:00 Trénink Vítek
U18 16:00 Trénink Vítek
U17 16:00 Trénink Vítek
U16 16:00 Trénink Vítek
U13B 17:00 Trénink Vítek
U11 15:30 Trénink Velká Klegova
U10 Modří 15:30 Trénink Velká Klegova
U10 Bílí 15:30 Trénink Velká Klegova
U7 15:00 Trénink Malá Klegova
Školička 15:00 Trénink Malá Klegova
Pátek 2.10.2020
U9 13:30 Trénink Malá Klegovka
U12 15:30 - 17:00 Trénink TC Vítek
A-Tým 17:00 Trénink Vítek
U19 15:00 Trénink Volgogradská
U18 15:00 Trénink Volgogradská
U17 15:00 Trénink Volgogradská
U16 15:00 Trénink Volgogradská
U15 14:45 Trénink Velká Klegova
U14 15:30 Trénink Vítek
U13 15:30 Trénink Velká Klegova
U13B 17:00 Trénink Vítek
U8 15:30 Trénink Malá Klegova
WU11 16:30 Trénink Vítek
WU9 16:30 Trénink Vítek
Sobota 3.10.2020
A-Tým 15:00 team-logo MFK Havířov Doma
U13 10:00 team-logo FC Vítkovice 1919 Venku
U13B 10:45 team-logo TJ Sokol Fryčovice Venku
U14 12:00 team-logo ŠSK Bílovec Venku
U15 10:00 team-logo ŠSK Bílovec Venku
U12 10:00 team-logo FC Vítkovice 1919 Venku
U17 13:15 team-logo Horní Suchá Venku
U19 11:00 team-logo Horní Suchá Venku
U15B 09:00 team-logo TJ Sokol Fryčovice Venku
U11 Minirepublika - “ ZRUŠ.. Slovensko - Malačky
Sobota 10.10.2020
U13 10:30 team-logo SFC Opava Venku
U13B 10:45 team-logo Frýdlant nad O. Venku
U14 12:00 team-logo FK Šumperk Venku
U15 10:00 team-logo FK Šumperk Venku
U12 10:30 team-logo SFC Opava Venku
U15B 09:00 team-logo Frýdlant nad O. Venku
Neděle 11.10.2020
A-Tým 15:00 team-logo SK Beskyd Frenštát Venku
U17 15:15 team-logo FK Těrlicko Doma
U19 13:00 team-logo FK Těrlicko Doma
Sobota 17.10.2020
A-Tým 14:30 team-logo SK Jiskra Rýmařov Doma
U13B 14:45 team-logo SK Beskyd Frenštát Doma
U14 12:00 team-logo FK Fotbal Třinec Doma
U15 10:00 team-logo FK Fotbal Třinec Doma
U17 12:15 team-logo MFK Kravaře Venku
U19 10:00 team-logo MFK Kravaře Venku
U15B 13:00 team-logo SK Beskyd Frenštát Doma
U12 15:00 team-logo SK Sigma Olomouc VÍTEK - INTERLIGA
U12 17:00 team-logo Slask Wroclaw VÍTEK - INTERLIGA

Facebook

Tabulka

Tým Z B
1. Bohumín 8 21
2. Karviná B 8 19
3. Frýdlant nad O. 8 14
4. Dětmarovice 8 14
5. Havířov 8 13
6. Opava B 7 12
7. Rýmařov 7 11
8. Frenštát pod R. 7 10
9. Polanka n. Odrou 8 10
10. Třinec B 7 8
11. MFK Vítkovice 8 8
12. Bruntál 8 6
13. Nový Jičín 8 6
14. Heřmanice Slezská 8 1