:
:

logo

BLESKOVKY

Týmy

 

TÝMY A SOUTĚŽE PŘIHLÁŠENÉ V SEZONĚ 2017 /2018
 
MUŽI
Fortuna národní liga
ŽENY       Moravskoslezská divize žen A



DOROST    
DOROSTENKY 2000-2003

2. liga dorostenek Morava

U19      2000   Moravskoslezská liga dorostu - U19 dorost
U18 2001

Moravskoslezská dorostenecká divize - MSDD-E st. 

U17  2002 Moravskoslezská liga dorostu - U17 dorost
U16               2003 Moravskoslezská dorostenecká divize - MSDD-E ml.



ŽÁCI    
U15 2004 Moravskoslezská liga žáků - U15
U14 2005 Moravskoslezská liga žáků - U14
U13 2006 Moravskoslezská liga žáků - SpSM
U12 2007 Moravskoslezská liga žáků - SpSM
U15 B     2004-2005  Krajský přebor starší žáci
U13 B 2006-2007 Krajský přebor mladší žáci


ŽÁKYNĚ    
WU15 2004-2005   1.liga st.žákyň Morava
WU13 2006-2007 1.liga ml.žákyň Morava
WU15+Dorost.   Měs st. žáci (6+1)

 

 

PŘÍPRAVKY ZŠ KLEGOVA 
U11/10B  

MěS U11 (5+1) sk. A

U11               2008  MěP mladší žáci (7+1)
St. přípravka 2008-2009 MěS U11 (5+1) sk.B
Ml. přípravka 2010-2011 Měs U9 (4+1) sk.B
U10 2009 MěP TOP U11 (5+1)
U9/U8B    
U9 2010

MěP TOP U9 (4+1)

U8 2011

MěS U9 (4+1) sk. A 

MěS U9 (4+1) sk. B

U7 2012 Minifotbal
U7/U6 2012-2013 Minifotbal


 

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Dubnica


VS

3.PU, UT 25.6., V 17:00, TC Vítek

2019-06-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. 1.SK Prostějov 0 0 0 0 0:0 0
2. FC Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0
3. FC S.&B. Vlašim 0 0 0 0 0:0 0
4. FC Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0:0 0
6. FK Baník Sokolov 0 0 0 0 0:0 0
7. FK Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0
8. FK Fotbal Třinec 0 0 0 0 0:0 0
9. FK Pardubice 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Slavoj Vyšehrad 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Ústí nad Labem 0 0 0 0 0:0 0
12. FK Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0
13. FK Viktoria Žižkov 0 0 0 0 0:0 0
14. MFK Chrudim 0 0 0 0 0:0 0
15. MFK Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0
16. SK Líšeň 0 0 0 0 0:0 0

Následující program

25.6. Muži PU MFKV - FK Dubnica (TC Vítek) 17:00
29.6. Muži PU MFK Karviná - MFKV (D. Lutyně) 10:30

2019-07-01