:
:

BLESKOVKY

Bez gólu se postoupit nedá. Vítkovice v poháru končí

Cesta domácím pohárem skončila stejně jako loni. Před rokem vypadly Vítkovice ve 2. kole v Chrudimi, teď nedokázali dát gól Hodonínu, který se tak mohl společně s dobrými sedmi stovkami diváků radovat z vítězství 1:0.

Vítěznou branku jihomoravského nováčka MSFL vstřelil krátce po půl hodině hry krajní obránce Tomáš Mareš, jenž se přesně opřel do míče po Fojtíkově zablokovaném centru.

Vítkovice sice mohly srovnat ještě do pauzy, ovšem Ožvoldovi nebylo zásluhou dobrého zákroku stopera Deklevy přáno, stejně jako deset minut před koncem střídajícímu Prajzovi, který se neprosadil ani ve stoprocentní šanci.

FK Hodonín – MFK Vítkovice 1:0 (1:0)

Branka: 32. Mareš. Rozhodčí: Mikyska – Paták, Dohnálek. ŽK: Žák – Dramé. Diváci: 650.

Sestava Vítkovic: Nemrava – Cverna, Kotouč, Hruzík, Hýbl – Dramé, Pavelka (64. Prajza), Bzirský (64. Matěj), Ožvolda, Kučera (46. Fiala) – Szotkowski.

Ohlas trenéra po utkání:

Roman West (trenér Vítkovic): „V pohárovém utkání jsme dali příležitost prozatím méně vytíženým hráčům, zatímco zkušenější fotbalisté dostali buď úplně volno, anebo se posadili na střídačku, protože přece jen je v téhle fázi sezony pro nás priorita páteční zápas se Znojmem. Pozměněná základní sestava způsobila, že nám trošku chybělo týmové pojetí, na druhé straně jsme spoléhali na individuální výkony, které ale v některých případech nebyly ideální. V prvním poločase jsme udělali jednu chybu a soupeř ji hned potrestal. Naopak my sami jsme si vytvořili tři čtyři slibné šance, ale ty skončily nedotažené. No, a když za celých devadesát minut nedokážeme vstřelit gól, vlastně ani nemůžeme v poháru pomýšlet na postup.“

(Vloženo 08.08.17)

VIDEO

FOTOGALERIE

Chci být zdravý a fotbalem se bavit, říká po odchodu z Petřkovic Halaška

Takřka měsíc se fotbalista Milan Halaška připravoval, až otevře nový soutěžní ročník v dresu třetiligových Petřkovic. S týmem loňského nováčka MSFL absolvoval téměř celou přípravu, když pouhý den před generálkou v Havířově se dozvěděl, že pod Landekem pokračovat nebude.

Kapitán Šenova: Klape nám to už odzadu. Myslím, že celkově jsme jistější ve hře

/ROZHOVOR/ Jasný cíl mají v novém ročníku krajského přeboru fotbalisté Šenova i jejich kapitán Zbyněk Bednář, který si přeje: Hlavně ať nehrajeme zase jen o záchranu.