:
:

logo

BLESKOVKY

DESETILETÍ - VÍTĚZI DOMÁCÍHO TURNAJE FAJKI CUP 2015.

Borci z týmu U10 MFK Vítkovice "A" pod vedením trenérů Hruboň,Džiža a benjamínek Diviš zvítězili na domácím turnaji FAJKI CUP 2015 a získali individuální trofeje pro nejlepšího střelce (Patrik Bubík) a hráče turnaje (Adam Dulínek).

 

Turnaje se zúčatnili dva týmy mužstva U10. MFKV Vítkovice "B" skončily v turnaji na posledním 10.místě.

 

Cenu pro "inviduality" svých týmů získali dále hráči Lukáš Matuška a Ondřej Pavlík.

 

 

!!! GRATULUJEME !!!

 

 

 

 

 

 

FAJKI CUP 2015 – KATEGORIE U10

VÝSLEDKY

 

1.       MFK Vítkovice „A“

2.       SK Sigma Olomouc červení

3.       FCB modří

4.       SK Sigma Olomouc modří

5.       SK Hranice

6.       FK Nový Jičín

7.       FCB bílí

8.       FŠRH Moravany n.Váhom

9.       FC Hlučín

10.   MFK Vítkovice „B“


Nejindividuálnější hráč svého týmu:


MFK Vítkovice „A“                             Lukáš Matuška

SK Sigma Olomouc červení           David Šembera

FCB modří                                  David Krupička

SK Sigma Olomouc modří             Adam Proniuk

SK Hranice                                  David Trna

FK Nový Jičín                               David Tuma

FCB bílí                                      Dominik Horák

FŠRH Moravany n.Váhom              Vladimír Bakita

FC Hlučín                                    Lukáš Mamula

MFK Vítkovice „B“                              Ondřej Pavlík

 

Nejlepší střelec turnaje

Patrik Bubík                                 MFK Vítkovice „A“

Nejlepší hráč turnaje

Adam Dulínek                              MFK Vítkovice „A“

Nejlepší brankář turnaje

Pavel Šubrt                                  SK Sigma Olomouc modří

 

Zápasy MFKV A:

MFKV A – Sigma Ol. červení         5:2

MFKV A – FC Hlučín                    11:0

MFKV A – FCB bílí                       13:0

MFKV A – FŠRH Moravany            4:2

 

MFKV B – Sigma Ol. modří          1:6

MFKV B– FCB modří                    1:9

MFKV B – FK Nový Jičín               0:11

MFKV A – SK Hranice                  0:2

 

Semifinále

MFKV A – SK Sigma Ol. modří      4:1

 

O 9.místo:

MFKV B – FC Hlučín                   1:1 a 1:3

 

O 3. místo

FCB modří –Sigma Ol. modří      4:3

 

 

Finále

MFKV A – SK Sigma Ol. červení    2:1 „P“

 

 

(Vloženo 11.02.15)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




1. SK Prostějov

MFK Vítkovice


VS

12.MU, SO 20.10., V 15:30, Prostěj.

2018-10-21

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 12 8 1 3 22:11 25
2. FC Vysočina Jihlava 11 7 2 2 20:9 23
3. FC Hradec Králové 12 7 2 3 16:8 23
4. FK Pardubice 12 6 4 2 24:12 22
5. FK Ústí nad Labem 12 7 1 4 19:16 22
6. FK Varnsdorf 11 5 4 2 8:5 19
7. MFK Vítkovice 11 5 2 4 16:16 17
8. 1.SK Prostějov 11 4 5 2 12:12 17
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 12 3 3 6 13:20 12
11. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
12. FC S.&B. Vlašim 11 2 4 5 15:18 10
13. MFK Chrudim 11 3 1 7 11:19 10
14. FK Viktoria Žižkov 11 2 4 5 14:23 10
15. FC MAS Táborsko 12 1 4 7 12:21 7
16. FK Fotbal Třinec 11 2 1 8 8:17 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. B.) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 3:12
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:2
17.10. U13 TU Minirepublika (Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:8
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:10
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 16:4
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 3:17
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 11:0
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 3:1
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 15:30
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 10:00
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 12:15
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 10:30
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 13:00
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 12:45
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 14:45
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 10:00
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 14:00

2018-10-23