:
:

logo

BLESKOVKY

Fotbalistům Vítkovic ve středu začne společná příprava

Doba individuální kondiční přípravy je téměř u konce. Ve středu 10. ledna se fotbalisté Vítkovic poprvé v roce sejdou ke společnému tréninku. A po šesti tréninkových jednotkách je v neděli 14. ledna čeká premiérový přípravný zápas.

 

Sváteční dopoledne stráví vítkovičtí fotbalisté ve společnosti juniorského výběru Baníku Ostrava, přátelský zápas začne v 10 hodin dopoledne na umělé trávě v areálu ZŠ J. Šoupala v Ostravě-Porubě.

 

Letošní zimní příprava potrvá pětapadesát dnů, ve kterých budou mít svěřenci trenéra Ludevíta Grmela hodně napilno. V téměř osmi týdnech odehrají s největší pravděpodobností deset zápasů a v plánu je i soustředění.  

 

Prozatímní zimní jízdní řád A-týmu MFK Vítkovice:

Středa 10. ledna: zahájení společné zimní přípravy mužstva (13.00)..

Neděle 14. ledna: přátelské utkání Baník Ostrava jun. – MFK Vítkovice (10.00; umělá tráva ZŠ Šoupalova).

Pátek 19. ledna: přátelské utkání Ružomebrok – MFK Vítkovice (14.00).

Sobota 20. ledna: přátelské utkání Slovácko – MFK Vítkovice (11.00).

Od sobota 20. ledna do pátku 26. ledna soustředění ve Valašském Meziříčí.

Středa 24. ledna: přátelské utkání Nový Jičín – MFK Vítkovice (17.00),

Sobota 27. ledna: přátelské utkání MFK Vítkovice – Mohelnice (10.00).

Sobota 3. února: přátelské utkání MFK Vítkovice – Odra Petřkovice (12.00). ¨

Neděle 11. února: přátelské utkání Uničov – MFK Vítkovice (13.00, v Olomouci).

Středa 14. února: přátelské utkání Valašské Meziříčí – MFK Vítkovice (11.00; místo zápasu v jednání).

Sobota 17. února: přátelské utkání, soupeř i místo konání v jednání.

Pátek 23. nebo sobota 24. února: přátelské utkání MFK Vítkovice – Žilina B (místo a čas konání v jednání).

 

(Vloženo 08.01.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




FC Baník Ostrava B

MFK Vítkovice


VS

2.PU, SO 19.1., V 10:15, Šoupalka

2019-01-27

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 16 11 2 3 31:14 35
2. FC Vys. Jihlava 16 10 3 3 26:12 33
3. FC Hradec Králové 16 9 3 4 21:10 30
4. FK Varnsdorf 16 8 5 3 15:9 29
5. FK Pardubice 16 7 5 4 28:19 26
6. FK Ústí nad Labem 16 8 1 7 23:23 25
7. FC Zbrojovka Brno 16 6 5 5 26:20 23
8. FC S.&B. Vlašim 16 5 6 5 22:22 21
9. FK Baník Sokolov 16 6 3 7 17:20 21
10. MFK Vítkovice 16 6 3 7 19:30 21
11. FK Fotbal Třinec 16 6 2 8 16:19 20
12. 1.SK Prostějov 16 4 6 6 12:20 18
13. 1.SC Znojmo FK 16 4 4 8 20:23 16
14. MFK Chrudim 16 4 2 10 20:28 14
15. FC MAS Táborsko 16 3 4 9 19:27 13
16. FK Viktoria Žižkov 16 2 4 10 16:35 10

Následující program

16.1. U19/U18 PU Baník - MFKV (Kravaře) 8:1
18.1. U13 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
18.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. WU15 TU Halový Turnaj Poruba (Por.) 8:00
19.1. Muži PU Baník B - MFKV (UT Šoup.) 10:15
19.1. U19 PU MFKV - Klimkovice (UT) 13:00
19.1. U17 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 15:00
19.1. U16 PU MFKV - Třinec (UT Aréna) 16:45
19.1. U15 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 10:00
19.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
19.1. U13 PU MFKV - Kysucké N. M. (UT) 11:30
19.1. U12 PU Opava - MFKV (Kylešovice) 11:00
19.1. U11 PU MFKV - F.-Místek (Hala Vítek) 8:00
19.1. U10 TR Triangl (Opava)
19.1. U9 TR Triangl (Hala Vítek č.1) 10:00
19.1. U9 TU Miniturnaj Bohumín (Boh.) 9:00
19.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Rašk.) 8:00
20.1. U18 PU Baník - MFKV (UT Šoupalka) 10:00
20.1. U14 TU Halový Turnaj Košice (Košice)
20.1. U11 TU Turnaj Brno (Brno)
20.1. U9/8B TR Triangl (Krmelín)
20.1. U8 KZL Krajská zimní liga (Bruš.) 8:00
20.1. U8 TU Turnaj Albrechtice (Albrech.)
20.1. U7Mo TU Turnaj Polanka (Polanka)

2019-01-21