:
:

logo

BLESKOVKY

Jedenáctka století Vítkovického klubu

Při příležitosti stého výročí založení klubu připravili MFK Vítkovice ve spolupráci s veterány Vítkovického klubu anketu Jedenáctka století Vítkovického fotbalu.

Fanoušci mají možnost vybrat z přiloženého seznamu jmen jednoho brankáře, deset hráčů a jednoho trenéra, o kterých si myslí, že se největší měrou zasloužili o dobré jméno fotbalového klubu Vítkovice. Hlasovat můžete na facebooku MFK Vítkovice pomocí hlasovacího formuláře nebo zasláním seznamu jedenácti jmen na e-mailovou adresu: info@fotbal-vitkovice.cz. Na konci hlasování budou vylosovaní účastníci ankety odměněni upomínkovými předměty z našeho fanshopu a celkový vítěz si bude moci jeden retro dres vybrat a odnést domů na památku.

Své hlasy můžete posílat od 4.3. 2019 až do uzávěrky hlasování dne 30. dubna 2019. Dnes zveřejňujeme seznam hráčů rozdělených na reprezentanty a ostatní osobnosti, které odehrály významnou část své kariéry v dresu našeho klubu nebo se podílely na zisku titulu mistra ČSSR. Postupně budeme na webu zveřejňovat podrobnosti o kariéře jednotlivých hráčů, ať si můžete udělat představu o jejich působení ve vítkovickém fotbalu.

Jména vítězné jedenáctky budou vytištěna na retro dresech, ve kterých pak odehraje A-tým MFK Vítkovice dne 25.5. poslední jarní domácí utkání s Pardubicemi.

Seznam hráčů a trenérů

Reprezentanti:

Josef Bican, Jaroslav Vejvoda, Vladimír Bouzek, Tomáš Pospíchal, Josef Štibrányi, Miroslav Gajdušek, Milan Albrecht, Jaroslav Netolička, Miroslav Kadlec, Lubomír Vlk, Alois Grussmann, Miroslav Baránek, René Bolf, Tomáš Grigar, Ondřej Kušnír, Tomáš Vaclík, Luděk Kovačík, Stanislav Dostál, Vlastimil Stařičný

 

Osobnosti fotbalu Vítkovic:

Jiří Starosta, Alexandr Markusek, Teofil Mackowski, Jan Smuda, Milan Lišaník, Jaroslav Zápalka, Jaroslav Aniol, Josef Kalus, Miroslav Plachta, Milan Dušánek, Jiří Sliž, Jiří Navrátil, Jiří Magnusek, Jindřich Kušnír, Bohuslav Král, Ján Moravčík, Jiří Šourek, Jiří Bartl, Josef Marchevský

 

Trenéři:

Ladislav Ženíšek, Štefan Čambal, Karel Brückner, Jiří Dunaj, Ivan Kopecký, Jaroslav Pindor, Oldřich Sedláček

 

(Vloženo 15.04.19)


 

Ke stažení

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 24 19 2 3 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 15 5 4 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 12 6 6 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 11 8 5 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 11 6 7 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
7. FK Pardubice 24 10 8 6 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 8 4 12 24:30 28
10. FC S.&B. Vlašim 24 5 11 8 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 7 5 12 23:31 26
12. 1.SC Znojmo FK 24 6 6 12 34:40 24
13. 1.SK Prostějov 24 6 6 12 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 6 4 14 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 5 6 13 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 3 6 15 24:50 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 12:23
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 10:19
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 3:3
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 1:3
23.4. U10 PU V. Polom - MFKV (V. Polom) xxx
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 20:0
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29