:
:

logo

BLESKOVKY

Na úvod přípravy Vítkovice prověří prvoligovou Opavu

Šest přípravných zápasů čeká fotbalisty MFK Vítkovice před zahájením nové sezony. Tým se sejde po dovolené v pondělí 18. června a kromě řady tréninků nebude chybět ani pravidelná konfrontace s ostatními kluby.

 

V letní přípravě se vítkovický výběr utká mimo jiné i se dvěma prvoligovými soupeři z regionu – hned v prvním zápase narazí na tradičního soupeře v přípravě SFC Opava a na konci prvního červencového týdne si zahraje proti MFK Karviná.

 

V seznamu letních testovacích duelů nechybí ani konfrontace na mezinárodním poli – 4. července budou soupeřem Vítkovic polské Tychy.

 

Program vítkovické přípravy (místa konání zápasů budeme upřesňovat později):

Pondělí 18. června: první společný trénink týmu

Sobota 23. června: MFK Vítkovice – SFC Opava (15.00)

Středa 27. června: MFK Vítkovice – Fastav Zlín jun. (16.00)

Pátek 29. června: MFK Vítkovice – 1. SK Prostějov (17.30)

Středa 4. července: MFK Vítkovice – GKS Tychy/Pol. (17.00)

Sobota 7. července: MFK Vítkovice – MFK Karviná (čas v jednání)

Sobota 14. července: MFK Vítkovice – 1. BFK Frýdlant n. O. (17.00)

 

Přehled přípravných zápasů je pouze orientační, změny jsou vyhrazeny jak v termínech, stejně tak i v obsazení soupeřů.

 

(Vloženo 07.06.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




2 : 0

MFK Vítkovice

FK Varnsdorf


VS

5.MU, SO 18.8., V 17:00, Aréna

2018-08-19

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FK Ústí nad Labem 5 5 0 0 12:5 15
2. FC Vysočina Jihlava 5 4 1 0 11:4 13
3. D.Č.Budějovice 5 4 0 1 10:5 12
4. FC Hradec Králové 5 3 2 0 6:2 11
5. FK Pardubice 5 3 1 1 9:3 10
6. FC Zbrojovka Brno 5 2 1 2 10:9 7
7. MFK Vítkovice 5 2 1 2 7:7 7
8. 1.SK Prostějov 5 1 3 1 5:5 6
9. FK Varnsdorf 5 1 3 1 2:3 6
10. FK Viktoria Žižkov 5 1 2 2 6:9 5
11. MFK Chrudim 5 1 1 3 7:12 4
12. 1.SC Znojmo FK 5 1 1 3 5:10 4
13. FC MAS Táborsko 4 1 0 3 5:6 3
14. FC S.&B. Vlašim 4 0 2 2 5:7 2
15. FK Baník Sokolov 5 0 2 3 4:9 2
16. FK Fotbal Třinec 5 0 0 5 2:10 0

Následující program

14.8. Muži MOL CUP N. Jičín - MFKV (N. Jičín) 1:4
15.8. WU15 PU WU15 - U12 (V. Klegova) 1:14
15.8. U19 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 1:1
15.8. U17 MU S. Olomouc - MFKV (Olomouc) 5:0
15.8. U12 PU WU15 - U12 (V. Klegova) 1:14
18.8. Muži MU MFKV - Varnsdorf (HH) 2:0
18.8. Ženy Pohár MFKV - Loděnice (SAP/UT) 1:6
18.8. U15 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 0:0
18.8. U15B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 7:0
18.8. U14 MU MFKV - Prostějov (TC Vítek/UT) 0:4
18.8. U13B KP Kobeřice - MFKV (Kobeřice) 3:2
18.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)
19.8. U19 MU Karviná - MFKV (Karviná) 10:30
19.8. U18 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 10:30
19.8. U17 MU Karviná - MFKV (Karviná) 12:45
19.8. U16 MU MFKV - Přerov (TC Vítek/UT) 12:45
19.8. U13 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U12 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
19.8. U11 TU Turnaj Martin (Martin)

2018-08-21