:
:

logo

BLESKOVKY

Pozvání na víkendové utkání 14. a 15.3.2015

VÍKENDOVÉ UTKÁNÍ 

PŘIJĎTE SE PODÍVAT - POVZBUDIT HRÁČE - JSME NOVÉ VÍTKOVICE - NOVÁ ENERGIE - NOVÁ BUDOUCNOST PRO HRÁČE I FANOUŠKY



Přehled víkendových utkání všech týmu 11.týdne 2015:

 

Muži A  
PU    Muži A - Heřmanice     -  sobota  14.3.  ( UT Aréna  - 15:30)  3:0 (x:x)
 
Ženy
PU    Štramberk - Ženy     - neděle 15.3.  ( hř.Nový Jičín -  8:00)   1:2  (0:1)
 
Dorost
PU    st.dorost  U19 - Frýdlant U19     -  sobota 14.3.  ( UT Aréna -  18:00)   9:0   (1:0)
PU    st.dorost  U18 - Václavovice     - sobota 14.3.  (utkání zrušeno) 
PU    st.dorost  U18 - Polanka       - neděle 15.3.  (UT Aréna)  4:0 
 
Žáci
PU    st.žáci  U15 B - TJ Vítkovice Svinov     -neděle 15.3.  (UT Vřesina -  18:00)   7:0
PU    st.žáci  U15 - Přerov     - sobota 14.3. ( UT Aréna  -  9:00)  10:0   (3:0)
PU    st.žáci  U14 - Přerov    - sobota 14.3.  (UT Aréna  -  10:30)   2:1   (1:0)
PU    ml.žáci  U13 B - SK Slávie Třebovice  - neděle 15.3.  (UT Vřesina -  10:30)   1:3  (1:2)
PU    ml.žáci  U13 - Žilina    - sobota 14.3.  (Rožnov p.Rad. -  18:00)   3:7
PU    ml.žáci  U12 - Žilina    - neděle 15.3.  (Rožnov p.Rad. -  8:45)   4:11  (2:2)
 
Přípravky ZŠ Klegova
Zimní liga      st.přípravka U11 - Stará Bělá      sobota 14.3.  14:00    11:5   (6:2)
Triangl          st.přípravka U11 -   sobota 14.3.  (Hala Vítek - 12:00)    x:x (x:x)
Triangl          st.přípravka U11 -   neděle  15.3.  (Hlučín - 9:00)    x:x (x:x)
Triangl          st.přípravka U10 -   neděle  15.3.  (Hlučín - 9:00)    x:x (x:x)
Triangl          ml.přípravka U9  -   sobota 14.3.  ( Vítek - 15:00)    x:x (x:x)
Triangl          ml.přípravka U9  -   neděle  15.3.  (Hlučín - 9:00)    x:x (x:x)
Triangl          ml.přípravka U8  -   neděle  15.3.  (Hlučín - 9:00)    x:x (x:x)
Triangl          předpřípravka U7 -   sobota 14.3.  (Klegova - 9:00)   x:x (x:x)
Triangl          předpřípravka U7 -   sobota 14.3.  (Klegova - 13:00)   x:x (x:x)
Turnaj          předpřípravka U7 -   neděle 15.3. (Brušperk - 8:00)   x:x (x:x)



 

(Vloženo 16.03.15)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

MFK Chrudim


VS

1.MU, PÁ 19.7., V 17:00, Aréna

2019-07-24

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. 1.SK Prostějov 0 0 0 0 0:0 0
2. FC Hradec Králové 0 0 0 0 0:0 0
3. FC S.&B. Vlašim 0 0 0 0 0:0 0
4. FC Slavoj Vyšehrad 0 0 0 0 0:0 0
5. FC Vysočina Jihlava 0 0 0 0 0:0 0
6. FC Zbrojovka Brno 0 0 0 0 0:0 0
7. FK Baník Sokolov 0 0 0 0 0:0 0
8. FK Dukla Praha 0 0 0 0 0:0 0
9. FK Fotbal Třinec 0 0 0 0 0:0 0
10. FK Pardubice 0 0 0 0 0:0 0
11. FK Ústí nad Labem 0 0 0 0 0:0 0
12. FK Varnsdorf 0 0 0 0 0:0 0
13. FK Viktoria Žižkov 0 0 0 0 0:0 0
14. MFK Chrudim 0 0 0 0 0:0 0
15. MFK Vítkovice 0 0 0 0 0:0 0
16. SK Líšeň 0 0 0 0 0:0 0

Následující program

16.7. U17 PU FC Baník - MFKV 1:2
19.7. Muži MU MFKV - Chrudim (HH) 17:00
20.7. U19 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 10:00
20.7. U18 PU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 12:00
20.7. U17 PU Petřvald - MFKV (Petřvald) 10:00
20.7. U15 PU Frýdek-Místek - MFKV (Lísk.) 10:00
20.7. U14 PU Frýdek-Místek - MFKV (Smil.) 10:00

2019-07-22