:
:

logo

BLESKOVKY

Pozvánka na 17.kolo "Mistrovského utkání "A-týmu"

MFK Vítkovice - SK HS Kroměíž


Srdečně vás zveme na nedělní "Mistrovské Utkání  A-týmu" v neděli 20. března 2016 od 15:00 hodin se odehraje první zápas jarní sezóny,  Kádr Vítkovic bude hostit hráče SK HS Kroměíž.




Den konání: Neděle 20.3.2016
Místo konání: Aréna Městského stadionu Vítkovic (z 80% se bude hrát na Hlavním hřišti. Upozorňujeme: v případě špatného počasí a špatného stavu hřiště po sobotním utkání Baníku se utkání odehraje na umělce.)
Čas konání: 15:00 hod

Vstupné:
Muži 50kč
Ženy a děti vstup zdarma
Hráči MFK Vítkovic vstup zdarma

 

Pro fanoušky jsou připraveny zdarma:
bulletiny- pro prvních 150, pro prvních 30-noviny Moravskoslezský Deník
Slosovatelné vstupenky





Mistrovská utkání A-Týmu jaro 2016:

 

Datum Den Čas Domácí Hosté     Hřiště
20.3. NE 15:00 MFKV SK HS Kroměříž ARÉNA 
27.3. NE 10:15 FC Velké Meziříčí MFKV U Tržiště 841
2.4. SO 15:30 MFKV FK Mohelnice ARÉNA
9.4. SO 15:30 MSK Vyškov MFKV Mlýnská 737/10
16.4. SO 15:30 MFKV SK Líšeň ARÉNA
24.4. NE 10:30 FC Fastav Zlín B MFKV Tyršovo nábřeží 4381
30.4. SO 16:00 MFKV 1. HFK Olomouc ARÉNA
4.5. ST 16:30 1. SK Prostějov MFKV Za místním nádražím 4536
8.5. NE 16:30 MFKV HFK Třebíč ARÉNA
14.5. SO 16:30 SK Hulín MFKV Dvořákova 1214
22.5. NE 16:30 MFKV FC Hlučín ARĚNA
29.5. NE 10:15 1. FC Slovácko B MFKV  Kunovice
3.6. 16:30 MFKV FC Viktor. Otrokovice ARĚNA
12.6. NE 10:15 SK Uničov MFKV U Stadiónu 619

 

 



Přijďte povzbudit hráče, navodit sportovní atmosféru, fandit !!!

 

(Vloženo 19.03.16)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




FC S&B Vlašim

MFK Vítkovice


VS

8.MU, NE 15.9., V 17:00, Vlašim

2019-09-17

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FK Pardubice 6 4 2 0 9:2 14
2. FC Vysočina Jihlava 6 4 1 1 9:4 13
3. FK Viktoria Žižkov 6 4 0 2 11:5 12
4. FK Dukla Praha 6 4 0 2 11:6 12
5. FC Hradec Králové 6 2 3 1 14:6 9
6. SK Líšeň 6 2 3 1 12:10 9
7. FC Zbrojovka Brno 6 2 3 1 9:7 9
8. FK Ústí nad Labem 6 2 2 2 7:8 8
9. FC Slavoj Vyšehrad 6 2 1 3 9:10 8
10. MFK Chrudim 6 2 1 3 6:11 7
11. FK Fotbal Třinec 6 1 3 2 8:9 6
12. 1.SK Prostějov 6 1 3 2 6:8 6
13. FK Varnsdorf 6 1 3 2 9:19 6
14. FC S.&B. Vlašim 6 1 1 4 5:8 4
15. MFK Vítkovice 6 1 1 4 6:11 4
16. FK Baník Sokolov 6 1 1 4 4:11 4

Následující program