:
:

logo

BLESKOVKY

Pozvánka na VÍTKOVICE WOMEN'S CUP 2018

Pozvánka na VÍTKOVICE WOMEN'S CUP 2018


Srdečně Vás zveme na 4. ročník mezinárodního halového turnaje žen "Vítkovice Women's Cup 2018", který se bude konat v neděli 18. února 2018 od 8:00 hod. ve sportovní hale na Dubině. 

Sejdou se týmy ženský fotbalových klubů z ČR, Slovenska a Polska. MFK Vítkovice, FC Baník Ostrava, SK Brušperk, SK Loděnice, TJ KOVO Beluša (SK), MFK Zemplín Michalovce (SK), K.S. ROW Rybnik (PL), MKS ODRA Wodzislaw Slaski (PL) a Rekord Bialsko-Bilala (PL).

Těšíme se na vaši hojnou účast a podporu!!!

 

(Vloženo 06.02.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




1. SK Prostějov

MFK Vítkovice


VS

12.MU, SO 20.10., V 15:30, Prostěj.

2018-10-21

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 11 7 2 2 20:9 23
2. FC Hradec Králové 11 7 2 2 15:5 23
3. D.Č.Budějovice 11 7 1 3 19:10 22
4. FK Pardubice 11 5 4 2 20:12 19
5. FK Varnsdorf 11 5 4 2 8:5 19
6. FK Ústí nad Labem 11 6 1 4 16:16 19
7. MFK Vítkovice 11 5 2 4 16:16 17
8. 1.SK Prostějov 11 4 5 2 12:12 17
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 11 3 3 5 13:16 12
11. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
12. FC S.&B. Vlašim 11 2 4 5 15:18 10
13. MFK Chrudim 11 3 1 7 11:19 10
14. FK Viktoria Žižkov 11 2 4 5 14:23 10
15. FC MAS Táborsko 11 1 4 6 12:18 7
16. FK Fotbal Třinec 11 2 1 8 8:17 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. Běla) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 17:00
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
17.10. U13 TU Minirepublika (TC Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:00
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 17:00
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 17:00
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 16:30
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 15:30
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 10:00
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 12:15
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (TC Vítek) 10:30
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 13:00
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (TC Vítek) 12:45
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 14:45
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 10:00
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 14:00

2018-10-23