PŘEHLED UTKÁNÍ 45.TÝDNE (2.11.-8.11.2015)

MU/Muži  Otrokovice-MFKV  1:2  (1:1)  -neděle 8.11. v 10:30(Otrokovice)
Branky: 6. Musiol, 70. Taraba
Žl.karty: Korneta, Coufal, Wojnar, Cverna
Sestava: Ognyanov – Cverna, Coufal, Korneta – Taraba (80. Bystrý), Hruzík, Wojnar, Dvořák - Musiol (90. Bentil), Kovařík, Mišinský
„Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě. Celý zápas jsme měli pod kontrolou, bohužel jsme na těžkém terénu dostali hloupý gól. Tím jsme si to trochu zkomplikovali." Jakýsi tlak měly Otrokovice v závěru, kdy se hnaly za vyrovnáním, ale to tak bývá, když prohráváte. S vfýkonem hráčů jsem spokojený. A s výsledkem samozřejmě také,“ trenér Tomáš Pohorelli.

Ženy, dorostenky, žačky
MU/WU15 Brno H.Heršpice-MFKV  4:0  (x:x)   -sobota 7.11. v 10:00(Brno)
MU/WU15 Olomouc-MFKV  5:0  (x:x)   -sobota 7.11 v 13:00(Brno)
MU/WU13 Brno H.Heršpicee-MFKV   2:5  (x:x)   -sobota 7.11. v 10:00(Brno)
Branky: Ceremugová 4, Dudešková
MU/WU13 Olomouc-MFKV  0:7  (x:x)  -sobota 7.11 v 13:00(Brno)
Branky: Ceremugová 4, Huvarová, Doležalová

Poh.Ut/Ženy MFKV-Brušperk 3:1  (1:0)  -neděle 8.11. v 13:30(TC Vítek)
Branky: Kutnerová 2, Veselková

Dorost
MU/U19 MFKV-FC Sp.Brno   1:1  (0:0)   -sobota 7.11. v 10:30 (UT Vít.Aréna)
Branky: Charvát
Karty: Mládek, Peša
Sestava: Kodeš, Drulák, Tomášek, Peša, Havlíček, Uher, Niemczyk (70' Pompa), Charvát, Mládek, Chlopek (70' Hurník), Lubovský
Poslední utkání podzimu jsme herně ani výsledkově nezvládli. Dělali jsme triviální chyby, jak při zpracování míče, tak při jednoduchých krátkých přihrávkách a tím pádem jsme se připravovali o dobré možnosti již v zárodku. Šance, které jsme si v první půli vytvořili, jsme neproměnili, v těch největších Lubovského a Mládka vychytal hostující brankář. S přibývajícím časem byla naše hra čím dál více nervózní a křečovitá, i přesto jsme šli po krásné brance Charváta do vedení. To nám bohužel dlouho nevydrželo a soupeře jsme nechali po řetězci našich chyb vyrovnat. Měli jsme potom ještě dvě velké šance strhnout vítězství na naši stranu, ale nedali jsme je. Jsme zklamaní, přáli jsme si zakončit úspěšný podzim vítězstvím. S odstupem času si celý podzim vyhodnotíme a zanalyzujeme, nyní by převládala negativa z posledního utkání, což by nebylo správné. Myslím si, že jsme jako tým odvedli kus práce, za což patří hráčům pochvala.
MU/U17  MFKV-Hodonín  2:2 (1:1)  - sobota 7.11. v 12:30(SaPoruba)
Branky: -
Sestava: Halamíček, Janoš, Dub, Kichner, Velčovský, Kunčický, Baumann (70' Ražný), Praus, David, Tilscher, Bandy (50' Richtár)
Utkání bylo velice kvalitní. Soupeř byl velmi agresivní a my jsme s jeho  hrou měli problémy ve středu pole, kde jsme v agresivitě zaostávali. V II. půli jsme se soupeři v agresivitě vyrovnali a místy ho přehrávali. V závěru utkání jsme pak měli převahu, ale tu jsme neproměnili ve vítězný gól. Měli jsme toto utkání vyhrát, ale bohužel jsme spálili 3-4 gólové šance. Vzadu zklamal gólman, který 2x udělal hrubou chybu a toho soupeř okamžitě využil ke vstřelení 2 gólů. Pak naopak mužstvo podržel při hrubce Duba. Velice kvalitní utkání skončilo remízou, ale kdybychom se nedopustili hrubých chyb jak vzadu, tak při zakončování, tak bychom toto utkání vyhráli. Soupeř neudělal žádnou hrubou chybu a tak si odváží z tohoto utkání bod. Celkově lze ale  říci, že jsme podali velmi kvalitní výkon.
MU/U16  MFKV-Hodonín  6:0  (4:0)  - sobota 7.11. v 14:30(SaPoruba)
Branky: Kunz 3, Fikášek, Bloksch, Burtert
Sestava: Simkanič (65' Starý), Pilch (40' Ulman), Tomek, Bereznanin (40' Bača), Drapák (40' Bican), Malysz, Firášek (40' Tížek), Moučka (40' Burkert, Gregus, Kunz, Bloksch
Dobrý zápas z naší strany. Jen bysme mohli dávat více gólu z vyložených šancí. Všem hráčům za výkon děkujeme.

Žáci
MU/U15  Zb.Brno-MFKV  4:0  (2:0)  -sobota 7.11. v10:30(Brno)
Branky: -
Žl.karta: Stoian
Sestava: Frölich (35' Netolička), Ražný, Sedláček, Turek, Pagáčik, Žídek (57' Drobek), Brezovský, Hon, Stoian (57' Oprchal), Twardzik, Dostal (35' Lindovský)
Výsledek zápasu neodpovídá průběhu hry. Zejména v 1. poločase, který jsme prohráli o dvě branky, jsme rozhodně nebyli horším týmem. Rozdíl mezi námi a soupeřem byl ten, že domácí se dostali do dvou šancí a dali 2 góly, kdežto my jsme měli tři, z toho Hon dvě víc jak 100% šance, ale pokud nedáme gól ani z malého vápna do prázdné branky, nemůžeme s takovým kvalitním soupeřem pomýšlet na bodový zisk. Druhý poločas byl z naší strany fotbalově horší, domácí měli asi pět vyložených šancí, my pouze jednu, ale opět Hon z pěti metrů branku nedal. Kluky musím pochválit zejména za předvedenou hru v 1. poločase, kdy jsme předvedli opravdu kvalitní výkon s hlubokým presinkem, který dělal domácím velké problémy. Ve druhém poločase nám docházely síly a už jsme se nestíhali vracet v dostatečném počtu. Pokud bychom hráli vyloženě na obranu, asi bychom uhráli lepší výsledek, ale my se chceme snažit o to, aby se kluci nebáli hrát i s kvalitními soupeři, což určitě předvedli. Kdybychom dali dvě branky, byl bych daleko spokojenější. Stínem utkání bylo zranění Claudia Stoiana, který utrpěl výron v kotníku.
MU/U14  Zb.Brno-MFKV  7:0  (3:0)  -sobota 7.11. v12:15(Brno)
Branky: -
Sestava: Bega, Lajčok, Štulík, Skřička, Zdobnický (35' Kouřil), Lazar, Magera (55' Galač), Mikuláš (55' Gula), Foldyna (35' Šmíd), Kostelanský, Zaremba)
Tým zasluhuje pochvalu za bojovnost a nasazení proti tak kvalitnímu soupeři,jako je Zbrojovka,samozřejmě jsme se nevyvarovali chyb,na kterých,jako i na jiných věcech musíme přes zimní přípravu zapracovat.
PU/U13 Bohemia Praha-MFKV  13:2  (5:1)  -sobota 7.11.v 11:00(Praha)

PU/U13  SK Slavia Praha-MFKV  6:0   (x:x)  -neděle 8.11. v 16:00(Praha-Eden)
MU/U15B  F.Poruba-Jablunkov  2:0  (1:0)  -neděle 8.11. v 9:00(SaPoruba)
Branky: Fikáček, Dostál
MU/U13B  F.Poruba-Jablunkov  1:3  (1:1)  -neděle 8.11. v 10:45(SaPoruba)