:
:

BLESKOVKY

Přehled utkání ve 21.týdnu (18.-24.5.2015)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

PU - přípravné utkání
MU - mistrovské utkání
TU - turnaj
UT - umělá tráva
TC - tréninkové centrum

Muži
Muži/MU  Brumov-MFKV  2:1  (1:1)  -neděle 24.5. v 10:15 (Brumov)

Ženy
Ženy/PU  Orlová-MFKV  1:16  (0:15)  -pátek 23.5. v 19:00 (Orlová)
Branky: Stařinská 6, Kütnerová 5, Wiecková 4, Limberková
Ženy/MU  Brušperk-MFKV  6:1  (3:0)  -neděle 24.5. v 15:00 (Brušperk)

Dorost
U19/MU   Lišeň-MFKV  3:2  (0:0)  -středa 20.5. v 11:00 (Lišeň)
Branky: Strohalm, Tomášek
Sestava: Černý, Jakubov, Tomášek, Borboryo, Uher, Surovec , Strohalm, Mládek, Janoško,
Čech, Šindler
     Hodnocení trenéra: jen těžko mohu uvěřit výsledku,podle toho co jsem viděl na hřišti.
Bohužel,když nedokážeme zachovat klid v zakončení a situace řešíme zbrkle, nedáme góly
a sami sebe připravujeme o body či vítězství. Inkasovali jsme tři góly po našem nedůrazu
v naší šestnástce, a opět se ukázalo jak nám někteří hráči v klíčových situacích chybí.
Bohužel stalo se, teď musíme zvednout hlavy a v Prostějově opět předvést výkon,
za který se nebudeme muset stydět.
U18/MU  Zábřeh-MFKV  0:6  (x:x)  -středa 20.5. v 14:30  (Zábřeh)
Branky: Šindler 2, Uhlík 2, Vogl, Niemczyk
U16/MU  Zábřeh-MFKV  1:5  (0:3)  -středa 20.5. v 16:45  (Zábřeh)
Branky: Kunčický, Kopecký, Kichner, Bogoiu, Baumann
Sestava: Matýsek, Sztasak, Kunčický, Kocián, Dráb, Janoš, Kichner, Kopecký, Bandy, Bogoiu,
Ražný
     V dnešním zápase jsme nepodali optimální výkon,i když to tak výsledkově nevypadá,
naše hra nebyla,hlavně v prvním poločase ideální.V 5.minutě soupeř nedal penaltu,
náš brankář jí dobře zlikvidoval.Naše hra byla rozháraná,špatně jsme kombinovali.
Ve druhém poločase se náš výkon trochu zlepšil,ale do ideálu to bylo daleko.
Máme na čem pracovat.

U19/MU  Prostějov-MFKV  1:0  (1:0)  -sobota 23.5. v 10:00 (Prostějov)
Branky: -
Žl.karta: Mládek
Sestava: Černý, Jakubov, Tomášek, Adjej, Surovec, Strohalm, Mládek, Janoško, Čech, Wzientek
    Hodnocení trenéra: se zápasem jsem spokojen, ikdyž jsme prohráli o gól, zápas ukázal
naši kvalitu. Domácí zahráli dobře jednu standartku,kterou jsme si nepohlídali a nám se
skórovat nepodařilo, šance na to ale byly. Tempo, ve kterém bylo utkání odehráno  mělo
opravdu prvoligové parametry a po zápase toho měli všichni, včetně domácích plné kecky.
Dankovi Janoškovi, který se nepříjemně zranil v tomto utkání přejeme brzké uzdravení,
a jelikož už do letošní končící sezóny nezasáhne, taky úspěšný start v příští sezóně v mužské
kategorii.
U18/MU  MFKV-Slávia Opava  3:0  (0:0)  -sobota 23.5. v 14:00 (ARÉNA)
Branky: 74. Niemczyk, 81. Šindler, 89. Drulák
Sestava: Hlavatý-Bakota (70. Bartek), Uher, Herda, Havlíček-Chrastina (75. Pastorek),
Drulák, Niemczyk, Uhlík-Vogt (61. Šalamon)-Šindler
     V tomto utkání jsme byli jednoznačně lepší. Soupeř měl jednu velikou příležitost ze
standartní situace, kterou ovšem neproměnil a to bylo za celý zápas z jeho strany vše.
Prezentoval se precizní obranou, kterou se nám v prvním poločase nedařilo překonávat.
Ve druhém dějství, ale přišly i naše chvíle a na rozdíl od půle první i s gólovým efektem.
Za přístup k utkání a vítězství si naši hráči zaslouží pochvalu a poděkování.
U16/MU  MFKV-Slávia Opava  4:0  (2:0)  -sobota 23.5. v 16:15 (ARÉNA)
Branky: Baumann 2, Bandy, Kichner
Sestava: Charvát, David, Kunčický, Kocián, Brejla, Kopecký, Kichner, Janoš, Richtár, Bandy,
Bogoiu
    Dnešní zápas zhodnotíme velmi stručně:kdybychom proměnili aspon polovinu šancí,tak soupeř
odjel s dvouciferným výsledkem.Více bychom to nerozebírali,probereme si to s klukama v kabině.

Žáci
U13/MU  MFKV-FC Hlučín  4:13  (0:4)  -úterý 19.5. v 14:00 (TC Vítek/UT Aréna) ?
Branky: Martaus, Zrůnek, Foldyna, Zaremba
U12/MU  MFKV-FC Hlučín  22:6  (9:5)  -úterý 19.5. v 15:30 (TC Vítek/UT Aréna) ?
Branky: Hon 6, Mecner 3, Maršál 3, Máša 2, Klopuch 2, Holcman 2, Pešl 2, Ceremuga, Novotný

U15B/MU  Fryčovice-MFKV  1:4  (0:2)  -sobota 23.5. v 9:30 (Fryčovice)
Branky: Ulman2,Karvay,Duda
Sestava: Starý,Obrusník,Bereznanin,Tomek,Kanovský,Vlček,Toth,Burkert,Ulman,Kunz,Karvay,Kaleja,
Duda,Fikáček,Farkas,Roučka
    Vítězná serie pokračuje,důležité vítězství nad důrazně hrajícími domácími hráči se rodilo těžce. Do vedení jsme šli v 17.minutě po kombinaci našel Mirek Toth před brankou volného Viktora Ulmana a ten si věděl rady 0:1. Poločas skončil 0:2. V 37 minutě jsme zvýšili na 0:3. V 55 minutě domácí snížili na 1:3. Konečné utkání skončilo 1:4. Poctivé vítězství,spokojení trenéři Tomáš Dobrozemský a Zdeněk Brus.
U13B/MU  Fryčovice-MFKV  3:8  (1:8)  -sobota 23.5. v 11:15 (Fryčovice)
U15/MU  MFKV-FC Baník   2:2  (1:1)  -sobota 23.5. v 10:00 (TC Vítek)
Branky: Bloksch, Bača
Sestava: Halamíček-Pilch(60´-Drapák),Karásek,Danyi,Malysz-Bača(55´-Březný),Praus,Gregus(40´-Benko),Moučka(50´-Bican)-Bloksch(50´-Firášek),Tilscher(65´-Dziuba)
     Z naší strany hodně kvalitně odehraný zápas,v kterém nechyběl náboj,nasazení,vůle po vítězství,spousta osobních soubojů, je jenom škoda,že jsme jej nedotáhli do vítězného konce(samostatné nájezdy,brejky...) a navíc vyrovnávací gól jsme dostali v nastaveném čase ze standartní situace...Dík celému mančaftu za předvedený výkon.
U14/MU  MFKV-FC Baník   0:2  (0:0)  -sobota 23.5. v 11:45 (TC Vítek)
Branka: -
Žl.karty: Fryč, Brezovský
Sestava: Netolička-Oprchal,Sabol,Fryč,Turek-Ražný,Žídek(45“Šindler),Brezovský,Pažout(60“-Twardzik )Drobek,Hon
    Z důvodu velkého množství zraněných hráčů jsme nastoupili s velmi úzkým kádrem proti vedoucímu týmu naší skupiny MSL.

Jedinou naší reálnou šancí na dobrý výsledek v tomto utkání bylo hrát poctivě do obrany. Toto se nám dařilo až do 45min kdy soupeř vstřelil krásnou branku střelou z 25 metrů!
V závěrečném části utkání jsme se snažili vyrovnat, ale nedokázali jsme se trvaleji usadit na polovině soupeře a ten 2min. před koncem potvrdil výhru po závaru v našem pokutovém uzemí.
Soupeři musíme pogratulovat – dnes byl celkově lepším týmem a zaslouženě si od nás veze 3.body.

U13/MU  Sig.Olomouc-MFKV  14:3  (4:2)  -sobota 23.5. v 10:00  (Olomouc)
U12/MU  Sig.Olomouc-MFKV  19:4  (10:1)  -sobota 23.5. v 11:30  (Olomouc)
Branky: Indra,Máša,Hon,Holcman
Sestava 1: Košec-Huvarová,Hanzlík,Frydecký-Mecner,Máša,Indra Hon  střídali: Mer, Staník
Sestava 2: Peter-Kalousek,Kukučka,Ceremugová-Maršál,Seman,Holcman-Klapuch
     Utkání s lídrem tabulky nám ukázalo nedostatky. I přes hrozivě vyhlížející skore, dnešní utkání nebylo tragické jako podobný debakl s Baníkem. Po celé utkání naší borci bojovali a i za nepříznivého stavu jsme chtěli dát soupeři co nejvíce branek. Shrnutí na závěr jednoznačně spravedlivá výhra týmu Sigmy, konečný výsledek si myslím že je pro náš tým, ale příliš krutý.

Přípravky
U10/MU  MFKV-V.Polom   6:7  (x:x)  - pondělí 18.5. v 16:00 (TC Vítek)
Branky: Čížek 2, Seman 2, Hradil, Kelner
U9/MU  Petřkovice-MFKV  14:7  (7:3)   - pondělí 18.5. v 16:00 (Petřkovice)
U9/MU  FC Baník-MFKV  12:9  (4:2)  - pondělí 18.5. v 16:00  (ZŠ Šoupala)
U9Poruba/MU  Vřesina-MFKV  1:6  (1:3)   -pondělí 18.5. v 16:00 (Vřesina)
Branky: Kresta 2, Jonszta 2, Vaňátko 2
Sestava: Kresta, Jonszta, Vaňátko, Kratina, Holešínský, Kukko, Hořínek

U10/MU   FC Baník-MFKV   13:12  (4:3)  -úterý 19.5. v 16:00 (ZŠ Šoupala)
Branky: Čížek 4, Baar 4, Bubík 3, Volný
U8/MU   FC Baník-MFKV   odloženo  -úterý 19.5. v 16:00 (ZŠ Šoupala)
U11Poruba/MU  Hlučín-MFKV   8:4  (3:3)   -úterý 19.5. v 16:00 (Hlučín)
Branky: Zvonek 2, Fikáček, Larysz

U11/Karty CUP MFKV-Krnov  15:2  -středa 20.5. v 17:00 (TC Vítek)
Sestava: Kaláb, Valik, Látal, Pustka, Dostalík, Kudlik, Matejov, Podhorný, Švrček, Chelmecký, Pohorelli, Harušťák
U11Poruba/MU  MFKV-MFK Ostrava  9:5  (4:1)  -středa 20.5. v 16:00 (SaPoruba)
Branky: Zvonek 3, Jonszta 3, Dudešová, Volný, Jonsztová

U8/MU  MFKV  U8-MFKV U9B Poruba  odloženo  -čtvrtek 21.5. v 16:00 (SaPoruba)
U9Poruba/MU   MFKV U9B Poruba-MFKV U8  odloženo  -čtvrtek 21.5. v 16:00 (SaPoruba)