:
:

BLESKOVKY

Přehled utkání ve 23.týdnu (1.-7.6.2015)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

PU - přípravné utkání
MU - mistrovské utkání
TU - turnaj
UT - umělá tráva
TC - tréninkové centrum

Muži
Muži/MU  MFKV-Přerov 5:0  (2:0)  -čtvrtek 4.6. v 17:00 (HS ARÉNA)
Branky: Mantey 2, Továrek 2, Blucha
Sestava: Kovalík, Vítek, Palej, Mantey, Korneta, Hruzík, Laryš, Půda, Kovář, Blucha , Továrek, Dvořák, Trajkovski, Lukáš, Kovařík, Prokeš, Ognyanov

Ženy
Ženy/MU  Lubina-MFKV  5:0  (2:0)  -neděle 7.6. v 15:00 (Lubina)

Dorost
U19/MU  MFKV-Břeclav  4:0  (3:0)  -pátek 5.6. v 16:30 (SaPotuba/UT Aréna)?
Branky: Tomášek,Adjej,Surovec,Uhlík
U18/MU  MFKV-Nový Jičín  0:3  (0:2)  -sobota 6.6. v 14:00 (UT Aréna)
Sestava: Hlavatý (45.Matýsek)-Šalamon, Uher, Kocián, Bakota (70.David)-Čech, Janoš (70. Baumann), Bartek, Niemczyk, Drulák-Uhlík
    V utkání jsme byli bohužel neplodní v utočné fázi a za celý zápas jsme si nevypracovali ani jednu vyloženou šanci. Soupeř velice dobře bránil a nám scházel hlavně pohyb s větší fotbalovostí. V obranné fázi jsme se nevyvarovali individuálních chyb, proto jsme inkasovali a prohráli zasloženě toto utkání.
U16/MU  MFKV-Nový Jičín  6:1  (3:0)  -sobota 6.6. v 16:15 (UT Aréna)
Branky: Bandy 2,Kichner,Dráb,Sztasak,Ražný-Bartoň
Sestava: Matýsek, Franek, Kunčický, bandy, David, Dráb, Kopecký, Kichner, ražný, Sztasak, Baumann
     Za obrovského vedra a na umělé trávě si zápas kluci dostatečně užili a patří jim velké poděkování za předvedený výkon,podmínky byli doslova úmorné a bylo to velmi fyzicky náročný zápas,ale kluci ho zvládli skvěle.Ještě nás čekají 2 zápasy a naším cílem je dohrát jaro bez prohry.

Žáci
U15/MU  MFKV-Sig.Olomouc  0:0  (0:0)  -středa 3.6. v 15:00 (TC Vítek/UT Aréna) ?
Žl.karta: Karásek
Sestava: Halamíček-Pilch,Karásek,Danyi,Malysz(35´-Březný)-Bača(50´-Kunz),Gregus(65´-Dziuba),Praus(50´-Stanojkovič),Moučka-Tilscher(60´-Drapák),Bloksch
   Odehráli jsme velice kvalitní utkání,výborná obranná fáze s rychlým přechodem do útoku dělal soupeři obrovský problém, k úplné spokojenosti chybělo proměnit některou z vyložených šancí,pochvala pro celý mančaft za předvedený výkon i přístup k utkání.
Branka: Hon

U15/MU  MFKV-Karviná  2:1 (1:0)  -sobota 6.6. v 10:00 (TC Vítek/UT Aréna) ?
Branky: Praus, Bača
Žl.karta: Karásek
Sestava: Halamíček-Pilch(35´-Březný),Karásek,Danyi,Malysz(45´-Tomek)-Bača(48´-Kunz),Gregus,Praus(45´-Drapák),Moučka(55´-Dziuba)-Tilscher,Bloksch(40´-Firášek)
   Poslední mistrovský zápas sezóny a defacto i žákovské kategorie jsme zvládli perfektně,musím mančaft pochválit nejenom za poslední předvedený výkon,ale za celé dva roky,co jsme spolu strávili.
U14/MU  MFKV-Karviná  2:0 (1:0)  -sobota 6.6. v 11:45 (TC Vítek/UT Aréna) ?
Branky: Pažout, Turek
Žl.karty: Sabol, Fryč
Sestava: Netolička-Ražný, Sabol, Turek-Žídek, Brezovský, Fryč, Pažout  (67.min.Puchalka)-Drobek(36.min. Slípek),Hon, Twardzík (67.min.Šindler)
   Poslední utkání jsme odehráli v rámci našich možností, jak technických, tak fyzických. Hráčům  nelze upřít snahu a chuť po vítězství, ale i přesto bylo utkání vyrovnané.  Soupeř byl lepší na míči, a my jsme naopak měli mnoho laciných ztrát. Dobře jsme zvládli obranné standartní situace a dali dva góly po individuálních akcích, které zápas rozhodly.
U13/MU  Hranice-MFKV  3:7 (0:2)  -sobota 6.6. v 13:00 (Hranice)
Branky: Martaus 2, Zrunek 2, Hadas, Palička, Foldyna
U12/MU  Hranice-MFKV  1:16 (1:8)  -sobota 6.6. v 14:30 (Hranice)
Branky: Hon 4, Máša 4, Holcmann 4, Klapuch 2, Mecner, Indra

U15B/MU  Bruntál-MFKV  1:4  (0:0)  -neděle 7.6. v 10:00 (Bruntál)
Branky: Karvay 2, Burkert 2
Žl.karty: Burkert, Karvay, Tomek
Sestava: Starý,Křižák,Bereznanin,Tomek,Kaleja,Burkert,Mikšáník,Ulman,Firášek,Karvay, Třos,Farkas,Vlček,Dej,Kučera
    Těžký zápas jsme měli po celé utkání pod kontrolou.V prvním poločase jsme se střelecky neprosadili.I,když nám nebyly uznány tři vstřelené branky a upřená penalta za hraní rukou.Poprvé jsme se prosadili v 46.minutě,po obléhání domácí svatyně poslal odražený míč do sítě Dominik Burkert 0:1.V 52.minutě domácí srovnali přímo z rohu,míč minul náš brankář Matyáš Starý a ten se od tyče odrazil za čáru 1:1.Domácí jsme s této ojedinělé akce nenechali radovat dlouho.Hned za minutu se důrazně prosadil Vašek Karvay nechytatelnou pumelicí od břevna a bylo 1:2.V 56.minutě akci jak přes kopirák provedl dnešní hráč zápasu Vašek Karvay a zvýšil na 1:3 a bylo jasno kdo dnes bude mít tři body.V 69.minutě unikl po pravé straně Vašek Karvay dal pod sebe a Dominik Burkert uzavřel dnešní učet zápasu 1:4.
U13B/MU  Bruntál-MFKV  6:1  (2:1)  -neděle 7.6. v 11:45 (Bruntál)
Branka: Knebl
   Klukům patří obrovská pochvala za přístup v zápase, bojovnost a nedat soupeři ani milimetr hřiště. Na soupeře  jsme vletěli od prvních vteřin a již  ve 24 sekundě jsme se ujali vedení. Celý poločas jsme byli domácím velice těžkým kalibrem. 2 goly jsme dostali ze standartních situaci. V druhém poločase jsme opět do domácích vletěli, ale jelikož domácí po celé utkání střídali 2 sedmičky tak nás fyzicky utahali. Kaňkou na zápase byl pouze výkon Sudiho, který utkání řídil jednostranně.

Přípravky
U11/Karty CUP  MFKV-Fr.Místek  6:22   -pondělí 1.6. v 16:00 (TC Vítek)
Sestava: Pustka, Chelmecký, Harušťák, Segaťa, Švrček, Podhorný, Trojanovský, Dulínek, Dostalík, Lyčka, Korus, Fabich
U10/Karty CUP  MFKV-Fr.Místek  5:6   -pondělí 1.6. v 16:00 (TC Vítek)
Branky: Bubík 2, Čížek 2, Fula

U9/MU  Ludgeřovice-MFKV  odloženo  -středa 3.6. v 16:00 (Ludgeřovice)
U9/MU  MFKV U8-MFKV U9  7:9  (x:x)  - středa 3.6. v 16:00 (ZŠ Klegova)
U8/MU  MFKV U8-MFKV U9  7:9  (x:x)  -středa 3.6. v 16:00 (ZŠ Klegova)
U11Poruba/MU  Kr.Pole-MFKV  1:19  (0:10)  -středa 3.6. v 17:00 (Kr.Pole)
Branky: Janoszta 4, Dudešková 3, Zvonek 3, Volný 3, Larysz 2, Janosztová, Lamplota,  Kukková, Kresta

U11Poruba/MU  Heřmanice-MFKV  3:6  (2:2)  -pátek 5.6. v 16:00 (Heřmanice)
Branky: Zvonek 2, Jonszta, Dudešková, Larysz, Lamplota

U11/MU  MFKV-Markvartovice  kontumace  -sobota 6.6. v 14:00 (TC Vítek)
U11Poruba/Turnaj  Třebovice  2.místo  -sobota 6.6. v 8:00
    Na sobotní turnaj v Třebovicích jsme po dobrém výkonu skončili na 2.místě.Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.
U9Poruba/Turnaj  Třebovice  3.místo -sobota 6.6. v 8:00

U8/Turnaj  Polanka  3.místo  -neděle 7.6. v 8:00
U8/Turnaj  V.Polom  1.místo  -neděle 7.6. v 8:00
U7A/Turnaj  Polanka 2.místo  -neděle 7.6. v 8:00
U7B/Turnaj  V.Polom  4.místo  -neděle 7.6. v 8:00