:

BLESKOVKY

Přehled utkání ve 24.týdnu (8.-14.6.2015)

Přehled utkání ve 23.týdnu (1.-7.6.2015)

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.

PU - přípravné utkání
MU - mistrovské utkání
TU - turnaj
UT - umělá tráva
TC - tréninkové centrum

MUŽI:
Muži/MU  Kozlovice-MFKV  0:1  (0:0)  -neděle 14.6. v 16:30 (Kozlovice)
Branka: Kovář
Čv.karta: Ognyanov

ŽENY:
Ženy/PU  MFKV-Orlová  odloženo  -pátek 12.6. v 18:00/20/00 (TC Vítek)

DOROST:
U18/MU  MFKV-Šumperk  3:3  (1:3)   -středa 10.6. v 14:00 ( Hl.hřiště ARÉNA)
Branky: Šindler (penalta), Adjei, Šalamon
Sestava: Hlavatý-Šalamon,Adjei,Tomášek,Havlíček-Bakota,Bartek,Drulák,Niemczyk,Velčovský-Šindler
    Hrál se dnes velice dobrý zápas jak ze strany nás, tak ze strany soupeře. Nicméně v obranné fázi se neumíme vyvarovat individuálních chyb a jsme soupeřem trestáni góly. V útočné fázi si dokážeme vypracovat dost šancí, ale v jejich proměňování máme problém. I tak jsme dokázali vstřelit 3 góly. Nutno přiznat, že soupeř mě také své příležitosti a proto je výsledek pro oba soupeře spravedlivý.
U16/MU  MFKV-Šumperk  2:2  (0:0)   -středa 10.6. v 16:30 ( Hl.hřiště ARÉNA)
Branky: Baumann, Bandy
Žl.karta: Baumann
Sestava: Matýsek, Franek, Kunčický, Kocián, Dráb, Richtár, Kopecký, Janoš, david, Bandy, Bogoiu
    V dnešním zápase jsme nastoupili proti velmi silnému a fyzicky dobře vybavenému soupeři,který hrál stejně důrazně jako my.Myslím,že jsme viděli oboustranně velmi kvalitní utkání a remíza je spravedlivá a odpovídá průběhu na hřišti.

U18/MU  Přerov-MFKV  4:2 (4:1)  neděle 14.6. v 10:15 (Přerov)
U16/MU  Přerov-MFKV  3:1  (x:x)  neděle 14.6. v 12:30 (Přerov)
Branka: Richtár
Sestava: Charvát, David, Kunčický, Kocián, Sztasak, Ražný, Kichner, Janoš, Kopecký, Bandy, Baumann
   V posledním zápase sezony jsme nepodali dobrý výkon.I když nám poslední zápas nevyšel,tak je třeba klukům poděkovat za celý půlrok,co jsme s nima prožili a pořát jim hodně úspěchů v životě i ve sportovní kariéře.Děkujeme i rodičům.

ŽÁCI:
U13/MU  MFKV-Třinec   4:4  (2:2)   -pondělí 8.6. v 15:30 (TC Vítek)
Branky: Šmid 2, Zaremba, Kostelanský
U12/MU  MFKV-Třinec   11:5  (4:2)   -pondělí 8.6. v 17:00 (TC Vítek)
Branky: Klapuch 3, Hon 2, Máša 2, indra, Kukučka, Mecner, Maršál

U13/MU  MFKV-Šumperk  12:0  (7:0)  -středa 10.6. v 14:00 (TC Vítek)
Branky:  Hadaš 2, Strakoš 2,Štulík 2, Lajčok 2, Skřička, Šmíd, Lazar,Zrůnek
U12/MU  MFKV-Šumperk  15:4  (7:2)  -středa 10.6. v 15:30 (TC Vítek)
Branky: Hon 3, Indra 2,Maršál 2,Holcman 2, Máša, Klapuch,  Seman, Kukučka, Mecner
U15/Mezinárodníí turnaj Přelouč  -středa 10.6.-odjezd (Přelouč)

U15/Mezinárodníí turnaj Přelouč  -čtvrtek 11.6. (Přelouč)

U15/Mezinárodníí turnaj Přelouč  -pátek 12.6. (Přelouč)
U12/TU  Želatovice-MFKV   -pátek 12.6.   (Želatovice)

U15/Mezinárodníí turnaj Přelouč  -sobota 13.6. (Přelouč)
U12/TU  Želatovice-MFKV   -sobota 13.6.   (Želatovice)

U15/Mezinárodníí turnaj Přelouč  -neděle 14.6. (Přelouč)
U12/TU  Želatovice-MFKV   -neděle14.6.   (Želatovice)

U15B/MU  Vratimov-MFKV  1:5  (1:1)  -neděle 14.6. v 10:00 (Vratimov)
Branky: Vlček, Bereznanin , Firášek, Mikšaník, Karvay
Sestava: Starý,Fikáček,Bereznanin,Obrusník,Kanovský,Kaleja,Ulman,Mikšáník,Vlček,Firášek,Karvay,
Dej,Kučera
   Již ve 2.minutě jsme se ujali vedení,zprava nacentroval Juraj Kaleja a Viktor Vlček poslal míč do sítě 0:1. Pak jsme zahazovali jednu šanci za druhou a přišel trest domácí z brejku vyrovnali 1:1. V druhém poločase se náš výkon zlepšil,zavelel náš kapitán David Bereznanin a střelou z 20 metrů pod břevno nás poslal do vedení 1:2 v 38.minutě utkání.V 45.minutě po samostatné akci zvýšil Patrik Firášek na 1:3. V 65.minutě kluci zakombinovali a Daniel Mikšáník zvýšil na 1:4.V 70 minutě unikl po pravé straně Juraj Kaleja,centrem našel Vaška Karvaye a ten hlavičkou,která se otřela o tyč uzavřel skore utkání na 1:5.
U13B/MU  Vratimov-MFKV  x:x  (x:x)  -neděle 14.6. v 11:45 (Vratimov)