:
:

logo

BLESKOVKY

ZŠ Klegova ovládla ostravské kolo McDonald´s cupu 2018

Okres zvládli na výbornou, teď je čekají krajská finále. Vítkovičtí fotbalisté chodící na první stupeň ZŠ Klegova vyhráli ve starší i mladší kategorii okresní kolo McDonald´s Cupu a tím se kvalifikovali do další fáze soutěže.

 

Mladší kluci dokázali vyhrát svou skupinu a s přehledem postoupili do semifinále, kde si poradili se ZŠ Jugoslávská v poměru 15:0.

 

Ve finále je ale čekalo překvapení soutěže, Dolní Lhota, která překvapivě postoupila přes baníkovské kluky z porubské Šoupalky.

 

Utkání o celkové vítězství v okresním kole vyznělo jednoznačně v náš prospěch a dokázali jsme soupeře přehrát 8:0. Kluci přistoupili ke všem zápasům zodpovědně a bylo na nich vidět, že se fotbalem baví, řekl trenér mladší kategorie Michal Kovář.

 

Ve starší kategorii si počínali kluci stejně jako jejich mladší spoluhráči. Jednoznačně vyhráli svou skupinu, v semifinále přehráli ZŠ Volgogradskou 6:1 a ve finále porazili ZŠ J. Šoupala dokonce 6:0. Okresní kolo se nám povedlo jak herně tak výsledkově. Osobně jsem byl až překvapený jak jednoduše jsme postoupili, ale kluci hráli výborně a postup si zasloužili, prohlásil Radek Halamíček, trenér starší kategorie.

 

Krajská finále se uskuteční v úterý 22. května na ZŠ Šoupala v Ostravě-Porubě a vítězný tým ve starší kategorii se navíc kvalifikuje do celostátního finále, které přivítá Ústí nad Labem ve dnech 29. a 30. května.

 

Z výsledků okresního kola McDonald´s Cupu – mladší kategorie:

Základní skupina:

ZŠ Klegova – ZŠ Dolní Lhota 8:4, ZŠ Klegova – ZŠ Petřkovice 10:2

Semifinále:

ZŠ Klegova – ZŠ Jugoslávská 15:0

ZŠ J. Šoupala – ZŠ Dolní Lhota 2:3

Finále:

ZŠ Klegova – ZŠ Dolní Lhota 8:0

 

Pořadí:

1. ZŠ Klegova

2. ZŠ Dolní Lhota

3. ZŠ J. Šoupala

4. ZŠ Jugoslávská

5. ZŠ Petřkovice

6. ZŠ Datyňská

 

Z výsledků okresního kola McDonald´s Cupu – starší kategorie:

Základní skupina:

ZŠ Klegova – ZŠ Polanka nad Odrou 7:1, ZŠ Klegova – ZŠ Datyňská 8:1

Semifinále:

ZŠ Klegova – ZŠ Volgogradská 6:1

ZŠ J. Šoupala – ZŠ Polanka nad Odrou 4:3

Finále:

ZŠ Klegova – ZŠ J. Šoupala 6:0

 

Pořadí:

1. ZŠ Klegova

2. ZŠ J. Šoupala

3. ZŠ Polanka nad Odrou

4. ZŠ Volgogradská

5. ZŠ Petřkovice

6. ZŠ Datyňská

 

(Vloženo 14.05.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




2 : 1

MFK Vítkovice

MFK Chrudim


VS

9.MU, PÁ 21.9., V 17:00, Aréna

2018-09-23

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 8 6 0 2 15:7 18
2. FC Vysočina Jihlava 9 5 2 2 16:8 17
3. FC Hradec Králové 8 5 2 1 10:4 17
4. FK Ústí nad Labem 9 5 1 3 14:13 16
5. FK Pardubice 9 4 3 2 16:10 15
6. FK Varnsdorf 8 4 3 1 5:3 15
7. 1.SK Prostějov 9 4 3 2 9:9 15
8. MFK Vítkovice 9 4 2 3 14:14 14
9. FC Zbrojovka Brno 9 3 3 3 18:15 12
10. FK Baník Sokolov 9 3 2 4 10:12 11
11. 1.SC Znojmo FK 9 2 3 4 11:14 9
12. FK Viktoria Žižkov 8 1 4 3 11:15 7
13. FC S.&B. Vlašim 9 1 4 4 12:17 7
14. MFK Chrudim 9 2 1 6 10:17 7
15. FC MAS Táborsko 8 1 2 5 9:14 5
16. FK Fotbal Třinec 8 1 1 6 6:14 4

Následující program

17.9. WU9 MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 16:6
17.9. U9 MU MFKV - Ova-Jih (TC Vítek) odlož
17.9. U8 MU D. Lhota - MFKV (D. Lhota) zruše
18.9. WU15 MU MFKV - Klimkov. (TC Vítek) 2:8
18.9. WU11 MU MFKV - Slovan (V. Klegova) 14:4
18.9. U11 PU MFKV - F.-Místek (M. Kleg.) 15:1
18.9. U10 PU MFKV - F.-Místek (M. Kleg.) 20:12
19.9. U8 MU Šenov - MFKV (Šenov) 21:17
20.9. U10 MU MFKV - Petřk. (TC Vítek) 19:3
20.9. U11/10B MU MFKV - Petřk. (TC Vítek) 20:8
21.9. Muži MU MFKV - MFK Chrudim (HH) 2:1
21.9. WU9 MU Lhotka - MFKV (Lhotka) 30:6
21.9. U11 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 1:8
21.9. U9 PU F.-Místek - MFKV (Lískovec) xxx
21.9. U9 PU F.-Místek - MFKV (Lískovec) xxx
21.9. U8 PU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 25:3
21.9. U8 PU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 23:20
22.9. Ženy MU Havířov - MFKV (Havířov) 15:00
22.9. Dorost. MU Havířov - MFKV (Havířov) 0:4
22.9. WU15 MU Slovácko - MFKV (Slovácko) 3:6
22.9. WU13 MU Slovácko - MFKV (Slovácko) 3:6
22.9. U19 MU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 0:1
22.9. U17 MU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 1:3
22.9. U15 MU MFKV - Hodonín (TC Vítek) 3:0
22.9. U15B KP MFKV - Karviná (V. Klegova) 6:2
22.9. U14 MU MFKV - Hodonín (TC Vítek) 7:0
22.9. U13B KP MFKV - Karviná (V. Klegova) 8:1
22.9. U11 TU Turnaj Frýdlant n. O. (FnO) 4.mís
22.9. U11 TU Turnaj Šardice (Šardice)
22.9. U10 Miniliga Hradec Králové (H. K.)
22.9. U9 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka) xxx
22.9. U9 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka) xxx
22.9. U8 PU Poruba - MFKV (Poruba) xxx
22.9. U8 PU Poruba - MFKV (Poruba) xxx
23.9. U18 MU MFKV - Olomouc (TC Vítek) 10:30
23.9. U16 MU MFKV - Olomouc (TC Vítek) 12:45
23.9. U13 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 10:00
23.9. U12 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 10:00
23.9. U11 TU Turnaj Šardice (Šardice)
23.9. U11/10B TU Turnaj Markvar. (Mark.)
23.9. U9 TU Turnaj Markvar. (Mark.)
23.9. U7Mo TU Turnaj Markvar. (Mark.)

2018-09-25