:
:

logo

BLESKOVKY

ZŠ Klegova ovládla ostravské kolo McDonald´s cupu 2018

Okres zvládli na výbornou, teď je čekají krajská finále. Vítkovičtí fotbalisté chodící na první stupeň ZŠ Klegova vyhráli ve starší i mladší kategorii okresní kolo McDonald´s Cupu a tím se kvalifikovali do další fáze soutěže.

 

Mladší kluci dokázali vyhrát svou skupinu a s přehledem postoupili do semifinále, kde si poradili se ZŠ Jugoslávská v poměru 15:0.

 

Ve finále je ale čekalo překvapení soutěže, Dolní Lhota, která překvapivě postoupila přes baníkovské kluky z porubské Šoupalky.

 

Utkání o celkové vítězství v okresním kole vyznělo jednoznačně v náš prospěch a dokázali jsme soupeře přehrát 8:0. Kluci přistoupili ke všem zápasům zodpovědně a bylo na nich vidět, že se fotbalem baví, řekl trenér mladší kategorie Michal Kovář.

 

Ve starší kategorii si počínali kluci stejně jako jejich mladší spoluhráči. Jednoznačně vyhráli svou skupinu, v semifinále přehráli ZŠ Volgogradskou 6:1 a ve finále porazili ZŠ J. Šoupala dokonce 6:0. Okresní kolo se nám povedlo jak herně tak výsledkově. Osobně jsem byl až překvapený jak jednoduše jsme postoupili, ale kluci hráli výborně a postup si zasloužili, prohlásil Radek Halamíček, trenér starší kategorie.

 

Krajská finále se uskuteční v úterý 22. května na ZŠ Šoupala v Ostravě-Porubě a vítězný tým ve starší kategorii se navíc kvalifikuje do celostátního finále, které přivítá Ústí nad Labem ve dnech 29. a 30. května.

 

Z výsledků okresního kola McDonald´s Cupu – mladší kategorie:

Základní skupina:

ZŠ Klegova – ZŠ Dolní Lhota 8:4, ZŠ Klegova – ZŠ Petřkovice 10:2

Semifinále:

ZŠ Klegova – ZŠ Jugoslávská 15:0

ZŠ J. Šoupala – ZŠ Dolní Lhota 2:3

Finále:

ZŠ Klegova – ZŠ Dolní Lhota 8:0

 

Pořadí:

1. ZŠ Klegova

2. ZŠ Dolní Lhota

3. ZŠ J. Šoupala

4. ZŠ Jugoslávská

5. ZŠ Petřkovice

6. ZŠ Datyňská

 

Z výsledků okresního kola McDonald´s Cupu – starší kategorie:

Základní skupina:

ZŠ Klegova – ZŠ Polanka nad Odrou 7:1, ZŠ Klegova – ZŠ Datyňská 8:1

Semifinále:

ZŠ Klegova – ZŠ Volgogradská 6:1

ZŠ J. Šoupala – ZŠ Polanka nad Odrou 4:3

Finále:

ZŠ Klegova – ZŠ J. Šoupala 6:0

 

Pořadí:

1. ZŠ Klegova

2. ZŠ J. Šoupala

3. ZŠ Polanka nad Odrou

4. ZŠ Volgogradská

5. ZŠ Petřkovice

6. ZŠ Datyňská

 

(Vloženo 14.05.18)


 

zpět

 

 

VIDEO

FOTOGALERIE




3 : 1

GKS Katowice

MFK Vítkovice


VS

PU, PÁ 22.3. V 11:00, KATOWICE

2019-03-25

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 19 14 2 3 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 12 4 3 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 11 4 4 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 9 7 3 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 10 2 7 26:24 32
6. FK Pardubice 19 8 7 4 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 8 5 6 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 7 5 7 20:30 26
9. FC S.&B. Vlašim 19 5 7 7 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 6 3 10 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 6 3 10 18:26 21
12. 1.SC Znojmo FK 19 5 5 9 28:27 20
13. 1.SK Prostějov 19 4 6 9 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 4 5 10 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 4 3 12 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 3 4 12 20:43 13

Následující program

18.3. U12 PU MFKV - Baník (UT Aréna) 1:6
18.3. U12 PU Ova-Jih - MFKV (Ova-Jih) xxx
19.3. U10 PU MFKV - Hlučín (Vratimov) 12:9
20.3. U13 PU MFKV - Kroměříž (UT Aréna) 8:2
20.3. U12 PU MFKV - Kroměříž (UT Aréna) 8:5
22.3. Muži PU Katowice - MFKV (Katowice) 3:1
23.3. WU15 MU MFKV - Lok. Brno (UT Aréna) 15:00
23.3. WU13 MU MFKV - Lok. Brno (UT Aréna) 16:45
23.3. WU11 OZL Petřkovice - MFKV (Lhotka) 11:45
23.3. WU11 OZL Hlubina - MFKV (Lhotka) 12:50
23.3. U19 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 11:00
23.3. U17 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 13:15
23.3. U15 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 10:30
23.3. U15B KP Kravaře - MFKV (Kravaře) 10:00
23.3. U14 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 12:15
23.3. U13 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 10:00
23.3. U13B KP Kravaře - MFKV (Kravaře) 11:45
23.3. U12 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 10:00
23.3. U11 TU Turnaj (Hala Čapkárna) 8:00
23.3. U11/10B TU Turnaj (Hala Sareza) 8:00
23.3. U8 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)
23.3. U7 KZL Brušperk (Brušperk)
24.3. Ženy PU MFKV - Slovan Ostrava (UT) 15:00
24.3. Dorost PU MFKV - Stará Běla (UT) 8:30
24.3. U18 MU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 10:30
24.3. U16 MU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 12:45
24.3. U9 TU Turnaj Žilina (Žilina)
24.3. U8 KZL Brušperk (Brušperk)
24.3. U7 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)

2019-03-25