:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Vítkovice U11 vyhrály Saxony Cup v Drážďanech
(Vloženo 13.06.2017)

 

Mladé naděje Vítkovic skvěle reprezentují klub i za českými hranicemi a sbírají poháry. Naposledy se to povedlo týmu U11, který vyhrál turnaj Saxony Cup 2017 v Drážďanech, kterého se zúčastnily i další tři vítkovická žákovská družstva.


celá novinka

Mikula a Květon zůstávají ve Vítkovicích
(Vloženo 13.06.2017)

 

Stoper a kapitán MFK Vítkovice David Mikula i opora mezi třemi tyčemi Josef Květon budou dál působit v našem klubu. V pondělí, týden před zahájením letní přípravy, oba hráči podepsali se sportovním ředitelem klubu Romanem Westem nové smlouvy.


celá novinka

Přípravu si muži „užijí“ v Ostravě a Háji ve Slezsku
(Vloženo 13.06.2017)

 

-AKTUALIZOVÁNO- Jednačtyřicet dnů či necelých šest týdnů budou mít fotbalisté na přípravu před novým ročníkem Fortuna národní ligy. Na čtrnáctý tým uplynulé sezony čeká velká tréninková porce, šest přípravných zápasů a 1. kolo MOL Cupu.


celá novinka

Fan shop po dobu nemocenské dovolené zavřený !!!
(Vloženo 13.06.2017)

 

Fan shop po dobu nemocenské dovolené zavřený !!! (v neodkladných případech se můžete obrátit na p. Ivu Galačovou tel.: 731 05 15 16)


celá novinka

Amfora Cup z Poreče patří Vítkovicím
(Vloženo 13.06.2017)

 

Mladší žáci MFK Vítkovice U13 (ročník narození 2004) ovládli na začátku června 19. ročník turnaje Amfora Cup v chorvatském letovisku Poreč, ve dvoudenním klání vyhráli šest ze sedmi zápasů, ve finále po remíze 1:1 přetlačili Slovácko na penalty 5:4.


celá novinka

« Předchozí 1 55 109 112 113 114 115 116 117 118 162 216 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Ústí nad Labem


VS

24.MU, ČT 25.4. v 17:00, Aréna

2019-04-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 24 19 2 3 49:19 59
2. FC Vysočina Jihlava 24 15 5 4 37:18 50
3. FC Hradec Králové 24 12 6 6 30:14 42
4. FK Varnsdorf 24 11 8 5 24:18 41
5. FC Zbrojovka Brno 24 11 6 7 42:28 39
6. FK Ústí nad Labem 23 12 3 8 30:27 39
7. FK Pardubice 24 10 8 6 38:26 38
8. MFK Vítkovice 23 9 6 8 25:34 33
9. FK Baník Sokolov 24 8 4 12 24:30 28
10. FC S.&B. Vlašim 24 5 11 8 26:30 26
11. FK Fotbal Třinec 24 7 5 12 23:31 26
12. 1.SC Znojmo FK 24 6 6 12 34:40 24
13. 1.SK Prostějov 24 6 6 12 22:35 24
14. MFK Chrudim 24 6 4 14 30:45 22
15. FC MAS Táborsko 24 5 6 13 28:41 21
16. FK Viktoria Žižkov 24 3 6 15 24:50 15

Následující program

22.4. U9 MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 12:23
23.4. WU9 MU MFKV - Hlubina (V. Klegova) 10:19
23.4. U15 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 3:3
23.4. U14 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 1:3
23.4. U10 PU V. Polom - MFKV (V. Polom) xxx
23.4. U11/10B MU Poruba - MFKV (SAP) 20:0
24.4. WU15 PU MFKV - Ova-Jih (V. Klegova) 17:00
24.4. WU13 PU Řepiště - MFKV (Řepiště) 17:00
24.4. WU11 MU Hrabová - MFKV (Hrabová) 16:00
24.4. U19 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 17:15
24.4. U17 MU MFKV - F.-Místek (Vítek/UT) 15:00
24.4. U12 TU Minirepublika (Brno)
24.4. U8 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 16:30
25.4. Muži MU MFKV - Ústí n. Labem (HH) 17:00
25.4. U10 MU Šenov - MFKV (Šenov) 16:30
26.4. U11 MU MFKV - Polanka 17:00
26.4. U8 MU O.-Lhotka - MFKV (Ostrava) 16:30
27.4. U15 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 10:30
27.4. U15B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 15:00
27.4. U14 MU MFKV - Hodonín (Vítek/UT) 12:15
27.4. U13B KP MFKV - Havířov (VK./UT) 16:45
27.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
27.4. U11 TU Minirepublika (Vyškov)
27.4. U10 PU SFCO - MFKV (Opava)
27.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)
27.4. U7 TU Dráčci CUP (Petřkovice)
28.4. Muži MU Vlašim - MFKV (Vlašim) 17:00
28.4. WU15 MU Polanka - MFKV (Polanka) 13:00
28.4. WU13 TU Turnaj Hodonín (Hodonín) 10:00
28.4. U18 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 10:30
28.4. U16 MU MFKV - N. Jičín (Vítek/UT) 12:45
28.4. U12 TU Turnaj ValMez (ValMez)
28.4. U9 TU Pogon CUP (Kraków)

2019-04-29