:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Narozeniny 2.12.2016
(Vloženo 02.12.2016)

 

Dnes slaví narozeniny hráč A-týmu Matěj Fiala


celá novinka

Vysílání 3.dílu magazínu „Můj Fotbal“
(Vloženo 02.12.2016)

 

V sobotu 3.12. v 9:00 hod bude ČT Sport vysílat již 3.díl magazínu „Můj Fotbal“, který vzniká ve spolupráci FAČR s ČT.


celá novinka

Oznámení o narození dcery hráče A-týmu Kostolanského Petra
(Vloženo 30.11.2016)

 

Dnes 30.11.2016 se narodila Nella hráči A-týmu Petrovi Kostolánskému


celá novinka

Turnaj RAIFFEISEN STAVEBNÍ SPOŘITELNA CUP 2016 týmu U13 (26.11.2016)
(Vloženo 27.11.2016)

 

Fotografie a video z turnaje


celá novinka

MFK Vítkovice má fanoušky i ve Španělsku
(Vloženo 24.11.2016)

 

Máme fanoušky i ve Španělsku - nejmladšímu fanouškovi je 6 let, jmenuje se Salvador Fernández Perez, je z Malagy:-)


celá novinka

« Předchozí 1 47 93 115 116 117 118 119 120 121 139 185 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FC S. & B. Vlašim


VS

11.MU, PÁ 5.10., V 17:00, Aréna

2018-10-07

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Hradec Králové 9 6 2 1 14:4 20
2. D.Č.Budějovice 9 6 1 2 16:8 19
3. FC Vysočina Jihlava 9 5 2 2 16:8 17
4. FK Ústí nad Labem 9 5 1 3 14:13 16
5. FK Pardubice 9 4 3 2 16:10 15
6. FK Varnsdorf 9 4 3 2 5:4 15
7. 1.SK Prostějov 9 4 3 2 9:9 15
8. MFK Vítkovice 9 4 2 3 14:14 14
9. FC Zbrojovka Brno 9 3 3 3 18:15 12
10. FK Baník Sokolov 9 3 2 4 10:12 11
11. 1.SC Znojmo FK 9 2 3 4 11:14 9
12. FC S.&B. Vlašim 9 1 4 4 12:17 7
13. MFK Chrudim 9 2 1 6 10:17 7
14. FK Fotbal Třinec 9 2 1 6 7:14 7
15. FK Viktoria Žižkov 9 1 4 4 11:19 7
16. FC MAS Táborsko 9 1 3 5 10:15 6

Následující program

24.9. U11/10B MU Ludgeřovice - MFKV (Ludg.) 16:00
24.9. U9 MU MFKV - Ova-Jih (TC Vítek) 17:00
24.9. U8A MU MFKV - Slovan O. (TC Vítek) 17:00
24.9. U8B MU MFKV - Hlubina (TC Vítek) 17:30
25.9. WU11 MU Poruba - MFKV (Poruba) 15:30
26.9. U12 TU Minirepublika Sparta Praha
26.9. U9 MU FC Baník - MFKV (Krakov.) 16:00
27.9. WU9 MU Poruba - MFKV (Poruba) 15:30
28.9. U18 MU SK Uničov - MFKV (Uničov) 10:00
28.9. U16 MU SK Uničov - MFKV (Uničov) 12:15
28.9. U15 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 10:00
28.9. U14 MU Olomouc - MFKV (Olomouc) 11:45
28.9. U13 MU MFKV - FC Baník (TC Vítek) 10:30
28.9. U12 MU MFKV - FC Baník (TC Vítek) 10:30
28.9. U11 MU MFKV - Klimkov. (TC Vítek) 17:00
28.9. U10 TR Triangl Petřkovice (Petř.)
28.9. U11/10B MU Vratimov - MFKV (Vratimov) 16:30
28.9. U9 TR Triangl Petřkovice (Petř.)
28.9. U8 TR Triangl Petřkovice (Petř.)
29.9. Dorost. MU MFKV - FC Baník (SAP) 10:00
29.9. WU15 MU Lok. Brno - MFKV (Brno) 14:00
29.9. WU13 MU Lok. Brno - MFKV (Brno) 15:45
29.9. U15B KP Rýmařov - MFKV (Rýmařov) 9:00
29.9. U13B KP Rýmařov - MFKV (Rýmařov) 10:45
30.9. WU15 MU Pustkovec - MFKV (Pustk.) 16:30
30.9. U19 MU MFKV - SK Líšeň (TC Vítek) 10:30
30.9. U17 MU MFKV - SK Líšeň (TC Vítek) 12:45

2018-10-02