:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Sobota bude patřit mládežnickým turnajům
(Vloženo 09.11.2016)

 

MFK Vítkovice připravily na tuto sobotu 12. listopadu hned dva mládežnické turnaje. Síly změří jak mladší žáci, tak děvčata.


celá novinka

Rozjetá Vlašim ve Vítkovicích nezaváhala
(Vloženo 07.11.2016)

 

Ostrava – Znovu zůstali bez bodu. Fotbalisté Vítkovice utrpěli ve druhé lize desátou porážku v řadě a dvanáctou na podzim.


celá novinka

Video rozhovor s trenérem FC S. & B. Vlašim
(Vloženo 07.11.2016)

 

Video rozhovor s trenérem FC S. & B. Vlašim (5.11.2016)


celá novinka

Rozhovor s trenérem Martinem Pulpitem MFK Vítkovice (5.11.2016)
(Vloženo 07.11.2016)

 

Rozhovor s trenérem Martinem Pulpitem MFK Vítkovice (5.11.2016)


celá novinka

Rozhovor s Lukášem Dudou hráčem MFK Vítkovice 5.11.2016
(Vloženo 07.11.2016)

 

Rozhovor s Lukášem Dudou hráčem MFK Vítkovice (5.11.2016)


celá novinka

« Předchozí 1 49 97 126 127 128 129 130 131 132 144 192 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




FK Baník Sokolov

MFK Vítkovice


VS

16.MU, SO 24.11., V 10:15, Sokolov

2018-11-26

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 15 10 2 3 27:13 32
2. FC Vysočina Jihlava 15 10 2 3 26:12 32
3. FC Hradec Králové 15 9 2 4 21:10 29
4. FK Varnsdorf 15 7 5 3 12:7 26
5. FK Pardubice 15 7 4 4 28:19 25
6. FC Zbrojovka Brno 15 6 5 4 25:18 23
7. FK Ústí nad Labem 15 7 1 7 20:22 22
8. MFK Vítkovice 15 6 3 6 19:26 21
9. FC S.&B. Vlašim 15 4 6 5 20:21 18
10. FK Baník Sokolov 15 5 3 7 13:20 18
11. 1.SK Prostějov 15 4 6 5 12:19 18
12. FK Fotbal Třinec 15 5 2 8 15:19 17
13. 1.SC Znojmo FK 15 4 3 8 20:23 15
14. MFK Chrudim 15 4 2 9 19:25 14
15. FC MAS Táborsko 15 3 4 8 17:24 13
16. FK Viktoria Žižkov 15 2 4 9 15:31 10

Následující program

16.11. U15 MU Karviná - MFKV (Karviná) 14:00
16.11. U14 MU Karviná - MFKV (Karviná) 15:45
16.11. U13 TR Triangl (UT Aréna) 18:30
17.11. U13 Halový Turnaj (Dubina) 8:00
17.11. U11 TU Fastav cup (Zlín)
17.11. U10 TR Triangl (Uherské Hradiště)
17.11. U9 TU Turnaj Zašová (Zašová)
17.11. U9 TR Triangl (Frýdek-Místek) 9:00
17.11. U8 KZL Brušperk (Kozlovice) 8:00
17.11. U8 KZL Kozlovice (Kozlovice) 8:00
18.11. WU13 TU Turnaj Dubina (Dubina) 8:00
18.11. U11 TR Triangl (Olomouc)
18.11. U11 TU Turnaj Třinec (Třinec)

2018-11-20