:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Narozeniny 18.9.2016
(Vloženo 18.09.2016)

 

Dnes slaví narozeniny hráč A-týmu - Klejnot Jan


celá novinka

Sestřih utkání 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice 15.9. 2016
(Vloženo 17.09.2016)

 

Sestřih utkání 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice 15.9. 2016


celá novinka

Sestřih videa utkání 9.9.2016
(Vloženo 16.09.2016)

 

Sestřih videa utkání 9.9.2016 MFK Vítkovice - FK Varnsdorf


celá novinka

Po velkém boji zůstaly všechny body ve Znojmě
(Vloženo 16.09.2016)

 

Fotbalisté MFK Vítkovice mají za sebou další náročný zápas, ve kterém nebyli horším týmem, dvakrát dokázali dotáhnout náskok domácích, ale v posledních minutách znovu přišli o vítězství.


celá novinka

Narozeniny 16.9.2016
(Vloženo 16.09.2016)

 

Dnes slaví narozeniny trenér A-týmu Roman West


celá novinka

« Předchozí 1 47 93 126 127 128 129 130 131 132 139 185 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




2 : 1

MFK Vítkovice

MFK Chrudim


VS

9.MU, PÁ 21.9., V 17:00, Aréna

2018-09-23

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 8 6 0 2 15:7 18
2. FC Vysočina Jihlava 9 5 2 2 16:8 17
3. FC Hradec Králové 8 5 2 1 10:4 17
4. FK Ústí nad Labem 9 5 1 3 14:13 16
5. FK Pardubice 9 4 3 2 16:10 15
6. FK Varnsdorf 8 4 3 1 5:3 15
7. 1.SK Prostějov 9 4 3 2 9:9 15
8. MFK Vítkovice 9 4 2 3 14:14 14
9. FC Zbrojovka Brno 9 3 3 3 18:15 12
10. FK Baník Sokolov 9 3 2 4 10:12 11
11. 1.SC Znojmo FK 9 2 3 4 11:14 9
12. FK Viktoria Žižkov 8 1 4 3 11:15 7
13. FC S.&B. Vlašim 9 1 4 4 12:17 7
14. MFK Chrudim 9 2 1 6 10:17 7
15. FC MAS Táborsko 8 1 2 5 9:14 5
16. FK Fotbal Třinec 8 1 1 6 6:14 4

Následující program

17.9. WU9 MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 16:6
17.9. U9 MU MFKV - Ova-Jih (TC Vítek) odlož
17.9. U8 MU D. Lhota - MFKV (D. Lhota) zruše
18.9. WU15 MU MFKV - Klimkov. (TC Vítek) 2:8
18.9. WU11 MU MFKV - Slovan (V. Klegova) 14:4
18.9. U11 PU MFKV - F.-Místek (M. Kleg.) 15:1
18.9. U10 PU MFKV - F.-Místek (M. Kleg.) 20:12
19.9. U8 MU Šenov - MFKV (Šenov) 21:17
20.9. U10 MU MFKV - Petřk. (TC Vítek) 19:3
20.9. U11/10B MU MFKV - Petřk. (TC Vítek) 20:8
21.9. Muži MU MFKV - MFK Chrudim (HH) 2:1
21.9. WU9 MU Lhotka - MFKV (Lhotka) 30:6
21.9. U11 MU Rychvald - MFKV (Rychvald) 1:8
21.9. U9 PU F.-Místek - MFKV (Lískovec) xxx
21.9. U9 PU F.-Místek - MFKV (Lískovec) xxx
21.9. U8 PU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 25:3
21.9. U8 PU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 23:20
22.9. Ženy MU Havířov - MFKV (Havířov) 15:00
22.9. Dorost. MU Havířov - MFKV (Havířov) 0:4
22.9. WU15 MU Slovácko - MFKV (Slovácko) 3:6
22.9. WU13 MU Slovácko - MFKV (Slovácko) 3:6
22.9. U19 MU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 0:1
22.9. U17 MU F.-Místek - MFKV (F.-Místek) 1:3
22.9. U15 MU MFKV - Hodonín (TC Vítek) 3:0
22.9. U15B KP MFKV - Karviná (V. Klegova) 6:2
22.9. U14 MU MFKV - Hodonín (TC Vítek) 7:0
22.9. U13B KP MFKV - Karviná (V. Klegova) 8:1
22.9. U11 TU Turnaj Frýdlant n. O. (FnO) 4.mís
22.9. U11 TU Turnaj Šardice (Šardice)
22.9. U10 Miniliga Hradec Králové (H. K.)
22.9. U9 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka) xxx
22.9. U9 PU FC Baník - MFKV (Šoupalka) xxx
22.9. U8 PU Poruba - MFKV (Poruba) xxx
22.9. U8 PU Poruba - MFKV (Poruba) xxx
23.9. U18 MU MFKV - Olomouc (TC Vítek) 10:30
23.9. U16 MU MFKV - Olomouc (TC Vítek) 12:45
23.9. U13 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 10:00
23.9. U12 MU Šumperk - MFKV (Šumperk) 10:00
23.9. U11 TU Turnaj Šardice (Šardice)
23.9. U11/10B TU Turnaj Markvar. (Mark.)
23.9. U9 TU Turnaj Markvar. (Mark.)
23.9. U7Mo TU Turnaj Markvar. (Mark.)

2018-09-25