:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Příměstský fotbalový tábor 2016
(Vloženo 18.07.2016)

 

Poslední volná místa Příměstského fotbalového tábora


celá novinka

Letní Fotbalový kemp 2016
(Vloženo 18.07.2016)

 

Minulý týden probíhal LETNÍ FOTBALOVÝ KEMP


celá novinka

Nábor dívek a žen
(Vloženo 16.07.2016)

 

MFK Vítkovice přijímá do svých řad nové hráčky všech věkových kategorií


celá novinka

Dalšími soupeři v přípravě nám budou hráči Nového Jičína a Havířova
(Vloženo 15.07.2016)

 

V sobotu 16. července sehrají fotbalisté MFK Vítkovice další dvě přípravná utkání a zakončí tak tří týdenní intenzivní přípravu.


celá novinka

Změna pracovní doby pokladny
(Vloženo 12.07.2016)

 

Změna pracovní doby pokladny v době prázdnin


celá novinka

VIDEO

FOTOGALERIE




1. SK Prostějov

MFK Vítkovice


VS

12.MU, SO 20.10., V 15:30, Prostěj.

2018-10-21

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 12 8 1 3 22:11 25
2. FC Vysočina Jihlava 11 7 2 2 20:9 23
3. FC Hradec Králové 12 7 2 3 16:8 23
4. FK Pardubice 12 6 4 2 24:12 22
5. FK Ústí nad Labem 12 7 1 4 19:16 22
6. FK Varnsdorf 11 5 4 2 8:5 19
7. MFK Vítkovice 11 5 2 4 16:16 17
8. 1.SK Prostějov 11 4 5 2 12:12 17
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 12 3 3 6 13:20 12
11. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
12. FC S.&B. Vlašim 11 2 4 5 15:18 10
13. MFK Chrudim 11 3 1 7 11:19 10
14. FK Viktoria Žižkov 11 2 4 5 14:23 10
15. FC MAS Táborsko 12 1 4 7 12:21 7
16. FK Fotbal Třinec 11 2 1 8 8:17 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. B.) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 3:12
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:2
17.10. U13 TU Minirepublika (Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 3:8
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:10
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 16:4
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 3:17
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 11:0
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 3:1
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 15:30
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 10:00
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 12:15
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 10:30
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 13:00
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (Vítek) 12:45
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 14:45
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 10:00
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 14:00

2018-10-23