:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

POKLADNA DNES 8.9.2016 OTEVŘENA POUZE DO 14:00 HOD
(Vloženo 08.09.2016)

 

POKLADNA DNES 8.9.2016 OTEVŘENA POUZE DO 14:00 HOD


celá novinka

V pátek proti Varnsdorfu už od 15:00 hodin
(Vloženo 07.09.2016)

 

Další domácí utkání čeká na fotbalisty MFK Vítkovice. Tento pátek 9. září od 15:00 hodin přivítáme na Městském stadionu Ostrava-Vítkovice mužstvo Varnsdorfu. Trenér West očekává těžký zápas a především dobře bránícího soupeře, který využívá rychlých


celá novinka

Pozvánka na 6.kolo FNL "A-týmu" 9.9.2016
(Vloženo 07.09.2016)

 

V pátek 9.9.2016 se odehraje další domácí Mistrovské utkání podzimní sezóny FNL 2016/2017. Kádr Vítkovic bude hostit hráče FK Varnsdorf.


celá novinka

OSTRAVA CUP 2016 "O POHÁR HRÁČSKÉ KARTY.CZ"
(Vloženo 07.09.2016)

 

Ve dnech 10. a 11.9.2016 proběhne na Městském stadionu X. ročník mezinárodního turnaje OSTRAVA CUP 2016


celá novinka

Třetí utkání na hřišti soupeře, opět nešťastně ztracené body
(Vloženo 07.09.2016)

 

Vítkovičtí fotbalisté v sobotu zavítali na hřiště Třince. Nezvládnutých prvních dvacet minut a následná série neproměněných šancí znamenaly vítězství domácích 2:1 a pro naše hráče další nešťastnou bodovou ztrátu z venku.


celá novinka

VIDEO

FOTOGALERIE




3 : 1

GKS Katowice

MFK Vítkovice


VS

PU, PÁ 22.3. V 11:00, KATOWICE

2019-03-25

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 19 14 2 3 36:16 44
2. FC Vysočina Jihlava 19 12 4 3 30:14 40
3. FC Hradec Králové 19 11 4 4 26:10 37
4. FK Varnsdorf 19 9 7 3 18:11 34
5. FK Ústí nad Labem 19 10 2 7 26:24 32
6. FK Pardubice 19 8 7 4 33:20 31
7. FC Zbrojovka Brno 19 8 5 6 36:24 29
8. MFK Vítkovice 19 7 5 7 20:30 26
9. FC S.&B. Vlašim 19 5 7 7 24:26 22
10. FK Baník Sokolov 19 6 3 10 19:26 21
11. FK Fotbal Třinec 19 6 3 10 18:26 21
12. 1.SC Znojmo FK 19 5 5 9 28:27 20
13. 1.SK Prostějov 19 4 6 9 13:28 18
14. FC MAS Táborsko 19 4 5 10 23:31 17
15. MFK Chrudim 19 4 3 12 23:37 15
16. FK Viktoria Žižkov 19 3 4 12 20:43 13

Následující program

18.3. U12 PU MFKV - Baník (UT Aréna) 1:6
18.3. U12 PU Ova-Jih - MFKV (Ova-Jih) xxx
19.3. U10 PU MFKV - Hlučín (Vratimov) 12:9
20.3. U13 PU MFKV - Kroměříž (UT Aréna) 8:2
20.3. U12 PU MFKV - Kroměříž (UT Aréna) 8:5
22.3. Muži PU Katowice - MFKV (Katowice) 3:1
23.3. WU15 MU MFKV - Lok. Brno (UT Aréna) 15:00
23.3. WU13 MU MFKV - Lok. Brno (UT Aréna) 16:45
23.3. WU11 OZL Petřkovice - MFKV (Lhotka) 11:45
23.3. WU11 OZL Hlubina - MFKV (Lhotka) 12:50
23.3. U19 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 11:00
23.3. U17 MU Baník - MFKV (Šoupalka) 13:15
23.3. U15 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 10:30
23.3. U15B KP Kravaře - MFKV (Kravaře) 10:00
23.3. U14 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 12:15
23.3. U13 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 10:00
23.3. U13B KP Kravaře - MFKV (Kravaře) 11:45
23.3. U12 MU Frýdek-Místek - MFKV (FM) 10:00
23.3. U11 TU Turnaj (Hala Čapkárna) 8:00
23.3. U11/10B TU Turnaj (Hala Sareza) 8:00
23.3. U8 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)
23.3. U7 KZL Brušperk (Brušperk)
24.3. Ženy PU MFKV - Slovan Ostrava (UT) 15:00
24.3. Dorost PU MFKV - Stará Běla (UT) 8:30
24.3. U18 MU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 10:30
24.3. U16 MU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 12:45
24.3. U9 TU Turnaj Žilina (Žilina)
24.3. U8 KZL Brušperk (Brušperk)
24.3. U7 TU Turnaj Bílovec (Bílovec)

2019-03-25