BLESKOVKY

ZPRÁVY

U17 vstoupila do Marečkova memoriálu vítězně hráči U16 pak remizovali
(Vloženo 15.01.2017)

Týden jsou v přípravě fotbalisté MFK Vítkovice kategorie U17 a pod novým trenérem je čekal první ostrý test. V rámci semifinálové fáze Marečkova memoriálu si doma dokázali poradit s Frýdkem Místkem a zvítězili 2:0 (0:0).

celá novinka

Dva rozdílné poločasy odehráli naši fotbalisté se Slováckem

Uplynulou sobotu nastoupili na hřišti V Uherském Brodu hráči MFK Vítkovice v přípravném zápase proti ligovému Slovácku. První půli prohráli naši hráči, díky neproměněným šancím 1:0. Druhý poločas po prostřídání jedenáctek už ale ovládli domácí.

Fotbalový víkend před námi, áčko jede na Slovácko, dorost čeká Marečkův memoriál
(Vloženo 13.01.2017)

Zimní příprava je v plném proudu. Muže čeká již třetí přípravný zápas. V sobotu od jedenácti hodin nastoupí na hřišti Slovácka. Na Městský stadion pak v neděli můžete přijít od 11:00 a 13:00 hodin podpořit týmy U16 a U17 v Marečkově memoriálu.