:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Sestřih utkání 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice 15.9. 2016
(Vloženo 17.09.2016)

 

Sestřih utkání 1.SC Znojmo FK - MFK Vítkovice 15.9. 2016


celá novinka

Sestřih videa utkání 9.9.2016
(Vloženo 16.09.2016)

 

Sestřih videa utkání 9.9.2016 MFK Vítkovice - FK Varnsdorf


celá novinka

Po velkém boji zůstaly všechny body ve Znojmě
(Vloženo 16.09.2016)

 

Fotbalisté MFK Vítkovice mají za sebou další náročný zápas, ve kterém nebyli horším týmem, dvakrát dokázali dotáhnout náskok domácích, ale v posledních minutách znovu přišli o vítězství.


celá novinka

Narozeniny 16.9.2016
(Vloženo 16.09.2016)

 

Dnes slaví narozeniny trenér A-týmu Roman West


celá novinka

Ve Znojmě nás čeká nejlepší útok soutěže
(Vloženo 14.09.2016)

 

S cílem získat body, které jsme v minulém zápase doma darovali Varnsdorfu, nastoupí zítra, ve čtvrtek 15. září od 18:00 hodin, naši fotbalisté na hřišti Znojma.


celá novinka

VIDEO

FOTOGALERIE




MFK Vítkovice

FK Pardubice


VS

30.MU, SO 25.5. v 15:00, Aréna

2019-05-31

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 29 22 3 4 57:22 69
2. FC Vysočina Jihlava 29 17 7 5 49:27 58
3. FC Zbrojovka Brno 29 16 6 7 57:30 54
4. FC Hradec Králové 29 14 8 7 35:18 50
5. FK Ústí nad Labem 29 14 4 11 39:38 46
6. FK Varnsdorf 29 12 9 8 26:25 45
7. FK Pardubice 29 11 11 7 45:33 44
8. MFK Vítkovice 29 10 7 12 31:44 37
9. FK Fotbal Třinec 29 10 6 13 34:39 36
10. FK Baník Sokolov 29 9 6 14 27:35 33
11. 1.SK Prostějov 29 8 9 12 27:37 33
12. FC S.&B. Vlašim 29 7 11 11 30:37 32
13. MFK Chrudim 29 8 5 16 38:54 29
14. 1.SC Znojmo FK 29 6 7 16 39:53 25
15. FC MAS Táborsko 29 6 7 16 37:52 25
16. FK Viktoria Žižkov 29 6 6 17 31:58 24

Následující program

20.5. WU9 MU MFKV - Poruba (V. Klegova) 2:13
20.5. U10 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 7:13
20.5. U9 MU MFKV - FC Baník (TC Vítek) 6:11
20.5. U9 MU Polanka - MFKV (Polanka) 9:3
21.5. WU13 PU Třinec - MFKV (Třinec) xxx
21.5. WU11 MU MFKV - D. Lhota (V. Kleg.) 1:15
21.5. U11/10B MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 8:8
21.5. U8 MU Slovan O. - MFKV (Ostrava) 11:10
21.5. U8 MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 12:7
22.5. WU15 MU Kr. Pole - MFKV (Kr. Pole) 17:30
22.5. U15 MU MFKV - Slovácko (UT) 1:0
22.5. U14 MU MFKV - Slovácko (UT) 12:45
22.5. U13 MU MFKV - Opava (UT) 17:00
22.5. U12 MU MFKV - Opava (UT) 17:00
23.5. WU15 PU Stará Běla - MFKV (St. Běla) 16:30
23.5. WU11 MU Slovan O. - MFKV (Ostrava) 16:30
23.5. U9 PU MFKV - Třinec (TC Vítek) 17:00
23.5. U8 PU MFKV - Třinec (V. Klegova) 17:00
24.5. Dorost MU MFKV - Havířov (SAP) 17:30
25.5. Muži MU MFKV - Pardubice (HH) 15:00
25.5. WU11 TU Turnaj Lhotka (Lhotka) 8:00
25.5. U19 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 10:00
25.5. U17 MU Hlučín - MFKV (Hlučín) 12:15
25.5. U15 MU MFKV - Opava (Vítek/UT) 10:30
25.5. U15B KP MFKV - Ova-Jih (Klegova/UT) 10:30
25.5. U14 MU MFKV - Opava (Vítek/UT) 12:15
25.5. U13B KP MFKV - Ova-Jih (Klegova/UT) 12:15
25.5. U11 MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:30
25.5. U11 TU Minirepublika (Trnava)
25.5. U11/10B MU Šenov - MFKV (Šenov) 14:30
25.5. U10 TU Ondrášovka CUP (V. Mýto)
25.5. U9 TU Turnaj Třinec (Třinec)
25.5. U8 TU Turnaj Dolní Lhotka (Lhotka)
26.5. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 15:00
26.5. U18 MU MFKV - Vsetín (Vítek/UT) 10:30
26.5. U16 MU MFKV - Vsetín (Vítek/UT) 12:45
26.5. U10 TU Ondrášovka CUP (V. Mýto)

2019-05-27