:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Kategorie přípravek vítězem Halové ligy ve Smilovicích
(Vloženo 22.03.2016)

 

Přípravkové kategorie U8 až U11 odehráli během zimních měsíců dvanáct turnajů v krásném prostředí smilovického sportovního centra.


celá novinka

Přehled utkání 11. týdne (14. - 20.3.2016)
(Vloženo 22.03.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

Šestnáctka druhá na silně obsazeném turnaji v Chorzowě
(Vloženo 21.03.2016)

 

Mezinárodní víkendový turnaj v polském Chorzowě


celá novinka

Pozvánka na 17.kolo "Mistrovského utkání "A-týmu"
(Vloženo 19.03.2016)

 

V neděli 20.3.2016 se odehraje 1 Mistrovské utkání utkání Jarní sezóny. Kádr Vítkovic bude hostit hráče SK HS Kroměíž


celá novinka

Slevy ve FANSHOPU
(Vloženo 15.03.2016)

 

Od 10.3.2016 zahajujeme akci slev při koupi permanentky na Jarní sezónu 2016 A-TÝMU a výprodej triček.


celá novinka

« Předchozí 1 52 103 153 174 175 176 177 178 179 180 204 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




1 : 1

SV Horn

MFK Vítkovice


VS

8.PU, PÁ 15.2., v 15:00,Horn

2019-02-20

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. D.Č.Budějovice 16 11 2 3 31:14 35
2. FC Vys. Jihlava 16 10 3 3 26:12 33
3. FC Hradec Králové 16 9 3 4 21:10 30
4. FK Varnsdorf 16 8 5 3 15:9 29
5. FK Pardubice 16 7 5 4 28:19 26
6. FK Ústí nad Labem 16 8 1 7 23:23 25
7. FC Zbrojovka Brno 16 6 5 5 26:20 23
8. FC S.&B. Vlašim 16 5 6 5 22:22 21
9. FK Baník Sokolov 16 6 3 7 17:20 21
10. MFK Vítkovice 16 6 3 7 19:30 21
11. FK Fotbal Třinec 16 6 2 8 16:19 20
12. 1.SK Prostějov 16 4 6 6 12:20 18
13. 1.SC Znojmo FK 16 4 4 8 20:23 16
14. MFK Chrudim 16 4 2 10 20:28 14
15. FC MAS Táborsko 16 3 4 9 19:27 13
16. FK Viktoria Žižkov 16 2 4 10 16:35 10

Následující program

12.2. Muži PU MFKV-V. Meziříčí(Tasovice) 6:2
13.2. U19 PU MFKV-Dětmarovice(UT Aréna) 0:7
13.2. U17 PU Dukla Praha-MFKV (Rož. p.R.) 1:1
13.2. U13 PU Opava - MFKV (Opava) 2:2
14.2. U8 TR Triangl Karviná xxx
15.2. Muži PU SV Hron - MFKV (Horn) 1:1
15.2. U13 PU Bohumín - MFKV (Bohumín) 7:7
16.2. U19 PU MFKV - Polanka (UT Aréna) 4:2
16.2. U17 PU Zlín - MFKV (Zlín) 2:1
16.2. U17 PU MFKV - St. Bělá (UT Aréna) zruše
16.2. U16 PU Zlín - MFKV (Zlín) 2:1
16.2. U13 PU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 7:0
16.2. U12 PU MFKV - Bílovec (UT Aréna) 11:4
16.2. U11B ZL FCB - MFKV (Lhotka) 3:16
16.2. U11 TR Triangl Praha xxx
16.2. U9 TU Turnaj Zašová
16.2. WU15 OZL Klimkovice - MFKV (Ova-Jih) 16:1
16.2. WU13 OZL S. Bělá - MFKV (Trojhalí) 15:4
16.2. WU11/9 OZL Ova-Jih - MFKV (Lhotka) 16:1
17.2. Ženy PU MFKV-Lhotka dor. (UT Aréna) 13:00
17.2. Dorost. PU MFKV - St. Bělá (UT Aréna) 11:30
17.2. U15 PU Bílovec - MFKV (Bílovec) 9:30
17.2. U15 PU MFKV - FM (UT Aréna) 10:00
17.2. U14 PU Bílovec - MFKV (Bílovec) 11:00
17.2. U9 TU Turnaj Uh. Hradiště
17.2. U11B TU Turnaj Opava 12:00

2019-02-18