:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Přehled utkání ve 37.týdnu (7.-13.9.2015)
(Vloženo 14.09.2015)

 

Přehled utkání ve 37.týdnu (7.-13.9.2015)-střelci branek, sestavy, žluté a červené karty a pár slov k utkání


celá novinka

Přehled utkání ve 36.týdnu (31.8.-6.9.2015).
(Vloženo 07.09.2015)

 

Přehled utkání ve 36.týdnu (31.8.-6.9.2015)-střelci branek, sestavy, žluté a červené karty a pár slov k utkání


celá novinka

Vítkovice dál stoupají tabulkou a vrací klubu zpět jeho jméno
(Vloženo 03.09.2015)

 

Zpráva z tiskové konference konané v pátek 28.srpna 2015


celá novinka

SERVIS FOTBALOVÝM FANOUŠKŮM
(Vloženo 01.09.2015)

 

Výsledky a ohlasy z nižších soutěží Deník vám přináší výsledkový servis fotbalových soutěží od MSFL až po kraj a také Poháru FAČR.


celá novinka

Přehled utkání ve 35.týdnu (24.-30.8.2015)
(Vloženo 31.08.2015)

 

Přehled utkání ve 35.týdnu (24.-30.8.2015)-střelci branek, sestavy, žluté a červené karty a pár slov k utkání


celá novinka

« Předchozí 1 48 95 141 174 175 176 177 178 179 180 188 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE




1. SK Prostějov

MFK Vítkovice


VS

12.MU, SO 20.10., V 15:30, Prostěj.

2018-10-21

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. FC Vysočina Jihlava 11 7 2 2 20:9 23
2. FC Hradec Králové 11 7 2 2 15:5 23
3. D.Č.Budějovice 11 7 1 3 19:10 22
4. FK Pardubice 11 5 4 2 20:12 19
5. FK Varnsdorf 11 5 4 2 8:5 19
6. FK Ústí nad Labem 11 6 1 4 16:16 19
7. MFK Vítkovice 11 5 2 4 16:16 17
8. 1.SK Prostějov 11 4 5 2 12:12 17
9. FC Zbrojovka Brno 11 4 4 3 19:15 16
10. 1.SC Znojmo FK 11 3 3 5 13:16 12
11. FK Baník Sokolov 11 3 2 6 10:17 11
12. FC S.&B. Vlašim 11 2 4 5 15:18 10
13. MFK Chrudim 11 3 1 7 11:19 10
14. FK Viktoria Žižkov 11 2 4 5 14:23 10
15. FC MAS Táborsko 11 1 4 6 12:18 7
16. FK Fotbal Třinec 11 2 1 8 8:17 7

Následující program

15.10. WU13 PU Stará Běla - MFKV (S. Běla) 2:6
15.10. U8A MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 6:17
15.10. U8B MU MFKV - St. Běla (TC Vítek) 20:16
16.10. WU11 MU MFKV - Hrabová (TC Vítek) 17:00
16.10. U11 TU Ondrášovka (Karviná) 9:00
17.10. U13 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
17.10. U13 TU Minirepublika (TC Vítek/VK) 12:00
17.10. U12 MU Bílovec - MFKV (Bílovec) 15:00
17.10. U9 MU Petřkovice - MFKV (Petř.) 16:00
18.10. U10 MU MFKV - Šenov (TC Vítek) 17:00
18.10. U11/10B MU MFKV - Poruba (TC Vítek) 17:00
19.10. Ženy MU Vsetín - MFKV (Vsetín) 17:00
19.10. WU15 MU MFKV - Pustkovec (VK) 16:30
20.10. Muži MU Prostějov - MFKV (Prost.) 15:30
20.10. U19 MU Opava - MFKV (Opava) 10:00
20.10. U17 MU Opava - MFKV (Opava) 12:15
20.10. U15 MU MFKV - Slovácko (TC Vítek) 10:30
20.10. U15B KP MFKV - Jablunkov (VK) 13:00
20.10. U14 MU MFKV - Slovácko (TC Vítek) 12:45
20.10. U13B KP MFKV - Jablunkov (VK) 14:45
20.10. U11 TU Minimorava (Zašova)
20.10. U10 TU Minirepublika (Praha)
20.10. U9 TR Triangl (ZŠ Šoupala) 9:00
20.10. U8 TU Minimorava (Zašova)
21.10. Dorost. MU Olomouc - MFKV (Olom.) 10:00
21.10. U18 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 10:30
21.10. U16 MU MFKV - Opava (TC Vítek) 12:45
21.10. U11 MU St. Běla - MFKV (St. Běla) 14:00

2018-10-23