:
:

logo

BLESKOVKY

ZPRÁVY

Přehled utkání 10. týdne (7. - 13.3.2016)
(Vloženo 14.03.2016)

 

Zde najdete přehled všech utkání daného týdne - výsledky utkání, střelce branek MFK Vítkovic, sestavy odehraného utkání, žluté a červené karty, pár slov od trenérů k odehranému utkání.


celá novinka

MFK Havířov-MFK Vítkovice
(Vloženo 13.03.2016)

 

V sobotu se odehrálo poslední přátelské utkání jarní sezony


celá novinka

Narozeniny 12.březen 2016
(Vloženo 12.03.2016)

 

Dnes slaví narozeniny trenér U9 Miroslav Dvořák


celá novinka

Orlová nekladla Vítkovicím odpor
(Vloženo 10.03.2016)

 

Článek z novin MF Deník 9.3.2016


celá novinka

Letní fotbalový kemp plně obsazen!!!
(Vloženo 08.03.2016)

 

Druhý turnus Letního fotbalového kempu 2016 nebude otevřen.


celá novinka

« Předchozí 1 29 56 79 80 81 82 83 84 85 111 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE


Volejbalistky se přiblížily k medaili. Přivézt ji mohou v pondělí z Brna

Hlavy mají po vyřazení v semifinále zase nahoře a jdou za svým cílem. Volejbalistky TJ Ostrava v prvním utkání série play-off o 3. místo v extralize v sobotu doma hladce porazily KP Brno 3:0 a od obhajoby loňského bronzu je dělí jedno vítězství. Medaile mohou přivézt už v pondělí z Brna, kde se od 18 hodin hraje druhý duel.

 

Na Visalaje vyjel celý peloton

Region – Vítězkou čtvrté etapy se po hromadném spurtu na Visalaje stala Rakušanka Martina Ritter.



1 : 0

MFK VÍTKOVICE

FK Ústí nad Labem


VS

25 MU, so 29.4. v 17:00, Aréna

2017-05-03

Umístění v tabulce

A-tým

# Klub Kolo V R P Skóre Body
1. SK S.Olomouc 25 19 4 2 52:17 61
2. FC Baník Ostrava 25 15 8 2 39:18 53
3. SFC Opava 25 14 6 5 49:29 48
4. FC S. & B. Vlašim 24 11 6 7 40:29 39
5. D.Č.Budějovice 24 10 8 6 31:23 38
6. 1.SC Znojmo FK 25 10 7 8 43:37 37
7. FK V. Žižkov 25 9 8 8 44:31 35
8. FC MAS Táborsko 25 8 7 10 30:38 31
9. FK Varnsdorf 25 8 5 12 34:38 29
10. FK Pardubice 25 7 8 10 24:31 29
11. FK Ústí n./Labem 25 8 5 12 25:33 29
12. FK Fot. Třinec 24 7 7 10 33:38 28
13. Frýdek-Místek 24 7 7 10 38:45 28
14. FK Baník Sokolov 25 5 10 10 25:39 25
15. MFK Vítkovice 25 7 3 15 27:39 24
16. 1.SK Prostějov 25 2 3 20 18:67 9

Následující program

24.4. U11 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:32
24.4. U8A MU MFKV - Vratimov (TC Vítek) 14:9
24.4. U8B MU MFKV - Markvartovice (Vítek) 11:14
25.4. U11 Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 0:28
25.4. U10A Karty Cup Petřkovice-MFKV(Pet.) 1:24
25.4. U9A MU St. Bělá - MFKV (ST. Bělá) 9:18
25.4. U9B MU Hlubina - MFKV (Hlubina) 4:20
26.4. WU15 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U17 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 0:2
26.4. U16 MU MFKV - Karviná (SAP/UT) 1:4
26.4. U11 KS Hlubina - MFKV (Hlubina) odlož
26.4. U10 Karty Cup Karviná-MFKV(Karv.) 11:18
27.4. U11Po MU St. Bělá - Poruba (St. Bělá) zruše
27.4. U7Mo TR Triangl Třinec (Třinec) zruše
28.4. U10A PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
28.4. U9 PU MFKV U10A-MFKV U9(Vítek) zruše
29.4. Muži MU MFKV - Ústí n/Labem (Aréna) 1:0
29.4. WU15 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 5:1
29.4. WU13 MU Slovácko - MFKV (St.Město) 4:1
29.4. U19 MU MFKV - Prostějov (UT Aréna) 0:4
29.4. U15 MU MFKV - FM (UT Aréna) 0:5
29.4. U14 MU MFKV - FM (UT Aréna) 2:5
29.4. U11 TR Triangl Opava,D.Kubín(Opava) 12:30
29.4. U10 Minirepublika Trnava (Trnava)
29.4. U8 TR Triangl Frýdek-Místek (FM) 10:00
29.4. U7Mo TU Turnaj Petřkovice (Petřk.) zruše
30.4. Ženy MU SP. Lubina - MFKV (Vřesina) 9:30
30.4. U15B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U13 MU MFKV - Třinec (UT Aténa) 10:00
30.4. U13B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U12 MU MFKV - Třinec (UT Aréna.) 10:00
30.4. U12B KP MFKV - Bruntál (Vítek/Vř.) zruše
30.4. U10B TU Turnaj Markvartovice(Mark.)

2017-05-02