BLESKOVKY

ZPRÁVY

Spousta práce, ale i sportovní napětí, tak to vypadá ve Vítkovicích
(Vloženo 13.08.2016)

Po pohárovém utkání v Chrudimi předstoupili funkcionáři, trenéři a kapitán týmu MFK Vítkovice před ostravské novináře, aby pohovořili o právě začínající sezoně.

celá novinka

Šťastný gól v prodloužení ukončil působení Vítkovic v poháru
(Vloženo 11.08.2016)

Do Chrudimi cestovali uplynulou středu hráči MFK Vítkovice k druhému kolu MOL CUPU. Po gólu z šesté minuty prodloužení prohráli 0:1 a v poháru skončili.

Permanentky na MFK Vítkovice jsou v prodeji
(Vloženo 09.08.2016)

Zahájení Fotbalové národní ligy se nezadržitelně blíží. MFK Vítkovice má první kolo odloženo, začíná tedy až v neděli 14. srpna v Českých Budějovicích a domácím fanouškům se poprvé představí v úterý 23. srpna zápasem proti Táborsku.

MFK Vítkovice čeká v poháru cesta do Chrudimi

Druhé kolo Mol Cupu je rozlosováno. Svého soupeře již znají také fotbalisté MFK Vítkovice. Příští středu 10. srpna je čeká cesta do Chrudimi.

FANSHOP do 10.8.2016 uzavřen

Z důvodu změny dodavatelů a úprav interiéru bude od 29.7.2016 do 22.8.2016 FANSHOP uzavřen. Podrobnější informace na tel: 725 686 650

« Předchozí 1 34 67 79 80 81 82 83 84 85 99 132 Další »

VIDEO

FOTOGALERIE

Chyba za chybou! Vítkovice si stěžují po porážce s Hradcem na rozhodčí

Hokejové Vítkovice si stěžují u disciplinární komise na výkon rozhodčích v úterním utkání 24. kola extraligy s Hradcem Králové, který skončil porážkou Ostravanů 3:6. Komise ve svém pravidelném vyhodnocení uznala, že situace, které předcházely dvěma brankám Východočechů, byly posouzeny chybně.

ANALÝZA DENÍKU: Kdo může za současnou mizérii Baníku?

/UVNITŘ FOTOGALERIE, ANKETA - HLASUJTE/ Ostravští fotbalisté mají po čtrnácti odehraných zápasech na kontě jen osm bodů. Obrana je s 29 inkasovanými góly nejhorší v celé soutěži