×

U19 - Aktuality

Dorostenci v prvním přípravném utkání porazili Třinec

vloženo 29.07.2020

Kategorie U19 zahájila letní přípravu utkáním s Třincem, ve kterém se jí podařilo otočit nepříznivý stav na konečných 2:1.

MFK Vítkovice U19 - FK Fotbal Třinec 2:1 (0:1)

Góly: Kohut 2.
Sestava: Hatoň, Pavlík - Schmiedt, Bystroň, Galač, Staniek, Švancara, Kotala, Skopal, Kouřil, Trojanovský, Kohut, Kiš, Kunštatský, Kunz, Trantina.
Trenéři: Mokrohajský, Drnovský, Keprt

Hodnocení trenéra Mokrohajského: Již tradičně jsme zahájili přípravné utkání doma s dorostem Třince. Obě mužstva měla kombinované sestavy, zejména ta naše se opírala o hráče ročníku 2004 neboť několik hráčů ročníku 2002 si plní povinnosti v mužích. Utkání mělo všechny prvky přípravného zápasu od nepřesností až po pěkné výměny. Třinec začal náporem a byl i aktivnější zejména v 1. poločase a po sérii rohových kopů se ujal vedení 0:1. V závěru poločasu jsme si i my vytvořili několik příležitostí, ale chyběla přesnost nebo větší pohotovost v koncovce. Když i Třinec nepřekonal opětovně brankáře Hatoně - výsledek se v půli již neměnil. Druhý poločas začal velkou šancí soupeře, kterou však brankář Pavlík zneškodnil. Hra byla více vyrovnaná a když soupeř promarnil své příležitosti, byl to 2x pohotový Kohut, který otočil výsledek na konečných 2:1 pro naše barvy.