×

A-Tým - Aktuality

SPOUSTA SPÁLENÝCH ŠANCÍ A POUZE REMÍZA: KARVINÁ U19 - VÍTKOVICE 1:1

vloženo 11.06.2021

V dalším přípravném zápase Vítkovičtí zavítali do nedaleké Karviné. Proti nejstaršímu ligovému dorostu soupeře si tým Roberta Pištěka vypracoval snad deset velkých šancí, cestu do sítě si však našel míč jen jednou. Zato domácí byli mnohem efektivnější a dokázali srovnat na konečných 1:1.

Hráči Vítkovic nastoupili do první půle v plné síle a na hřišti měli velkou převahu, kterou dokázali zužitkovat k vytváření příležitostí. Leč s jejich zužitkováním to bylo podstatně horší. Střeleckou mušku dnes neměl zejména Tomáš, ovšem rovněž Dujsík, Richtár, Kubošek a další. Jediný gól tak padl po rohu, kdy se po několika odrazech ve skrumáži nejlépe zorientoval Macík a dostal míč za záda domácího brankáře. Domácí kromě zajímavé střely ze třiceti metrů předvedli i jeden zajímavý útok, ale to bylo v první pětačtyřicetiminutovce vše.

Vítkovický kouč poté opět prostřídal a obraz hry se začal vyrovnávat. Místy se hrálo nahoru dolů. Karvinští nakonec dokázali čtvrthodinu před koncem využít špatné rozehrávky MFK Vítkovice a jeden z domácích mladíků z dvaceti metrů vymetl šibenici branky Košece. Více branek již k vidění nebylo, a tak se oba rýmy rozešly remízou 1:1.

MFK KARVINÁ U19 - MFK VÍTKOVICE 1:1 (0:1)
Branka Vítkovic: 33. Macík.

Trenér Robert Pištěk: "Opět nás dnes trápila koncovka. První půle byla jasně v naší režii s řadou velkých příležitostí. Avšak dokázali jsme se prosadit jen jednou. Po prostřídání již náš projev nebyl úplně dobře organizovaný, takže hra se rázem vyrovnala. Soupeř dokázal využít naší chyby v rozehrávce a srovnal na konečných 1:1."

Další zápas odehrají MFK Vítkovice v sobotu 19.6. od 10:00 v Dolní Datyni.