⚽️ Branka: Kunz ⚽️⚽️⚽️⚽️
ŽK: Staniek, Bondarenko
Sestava: Pavlík - Gráf (K), Staniek, Kunz, Surovec, Keňo, Bondarenko, Kořenek, Pilch, Matejov, Baláž / Michel, Pavlišinec, Segeťa, Kuneta, Švancara, Gajdošík, Groman.
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Bylo to utkání, kde jsme rozhodli o výsledku už v prvním poločase. Mrzí mne, že jsme ve 2. půli již nenavázali kvalitou na první poločas.
U17
✅ MFKV - SK Slavia Kroměříž U16 9:0

⚽️ Branky: Střižík ⚽️⚽️⚽️, Kuneta ⚽️⚽️⚽️, Kubla ⚽️, Hloch ⚽️, Rygol ⚽️
Sestava: Lech - Posmyk, Štirba, Střižík, Hloch (K), Kubla, Kuneta, Antonín, Rygol, Coufal, Kalafut /Trnka, Sojčák, Suchý, Kanclíř, Závěta.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: Věděli jsme, že tým Kroměříže má výškovou převahu a někteří kluci jsou o rok starší. Připravili jsme se důkladně na jejich hru - naše taktika byla soupeře napadat a hrát míče co nejrychleji na jeden dva doteky. Náš začátek byl vynikající a po několika minutách jsme vedli 5:0, byla to smršť a skóre po poločase bylo 8:0. První poločas byl nádherný, naše hra měla vše, kluci hráli krásný a rychlý fotbal. Vystřídali jsme o poločase 5 kluků, kteří šli na zápas za muže a naše hra už nebyla taková přesná. Konečný výsledek 9:0 je naprosto fantastický. Naše 1.místo v tabulce je zasloužené, jen tak dále. Děkujeme za výkon.