×

Aktuality

A-TÝM ZNÁ HARMONOGRAM PODZIMNÍ ČÁSTI, POHÁR ZAČNE VE FRÝDLANTU
A-TÝM ZNÁ HARMONOGRAM PODZIMNÍ ČÁSTI, POHÁR ZAČNE VE FRÝDLANTU

vloženo 10.07.2021

Po třítýdenní pauze se v pondělí opět sejdou svěřenci trenéra Pištěka na TC Vítek, aby se připravili na start Divize F a také poháru MOL Cup, ve kterém již 24.7. pojedou do Frýdlantu nad Ostravicí. Rozhovor s trenérem vám přineseme v průběhu týdne, nyní pro vás máme alespoň harmonogram podzimní části. 

Domovským stánkem MFK Vítkovice bude opět areál TC Vítek a hrát by se mělo vždy v sobotu od 15:00. Přestože se Divize loni nedohrála, tak oproti loňskému ročníku došlo v seznamu soupeřů k jedné změně - Třinec B byl nahrazen Bílovcem. K prvnímu utkání se pak Vítkovičtí vydají 8.8. do Velkých Hoštic, kde se pokusí napravit loňské nepovedené utkání s béčkem Opavy, o týden později do Ostravy přijede Frýdlant nad Ostravicí, se kterým se tak díky poháru MFK utká dvakrát během tří týdnů.

14.7.  17:30 Frýdek-Místek (Stovky) přátelské utkání
24.7. 17:00 Frýdlant nad Ostravicí (venku) MOL Cup
30.7. 10:00 Valašské Meziříčí (TC Vítek) přátelské utkání

Zápasy MSD-F
8.8.   10:15 Opava B - Vítkovice (FK Velké Hoštice)
14.8. 15:00 Vítkovice - Frýdlant
21.8. 16:30 Dětmarovice - Vítkovice
28.8. 15:00 Vítkovice - Nový Jičín
5.9.   10:15 Havířov - Vítkovice (Prostřední Suchá)
11.9. 15:00 Vítkovice - Bruntál
18.9. 15:30 Rýmařov - Vítkovice
25.9. 15:00 Vítkovice - Bohumín
2.10. 15:00 Heřmanice - Vítkovice
9.10. 15:00 Vítkovice - Frenštát
17.10. 14:30 Bílovec - Vítkovice
23.10. 15:00 Vítkovice - Polanka
31.10. 10:15 Karviná B - Vítkovice (Kovona)

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. FK Hodonín 1 3
2. SK Hanácká Slavia Kroměříž 1 3
3. FC HLUČÍN 1 3
4. SK Uničov 1 3
5. ČSK Uherský Brod 1 3
6. FC Slovan Rosice 1 3
7. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 1 3
8. FC TRINITY Zlín, a.s. 1 1
9. FK Frýdek - Místek 1 1
10. 1. FC SLOVÁCKO B 1 1
11. SFK Vrchovina 1 1
12. MFK VÍTKOVICE 1 0
13. FC Velké Meziříčí 1 0
14. FC Baník Ostrava 1 0
15. SK Kvítkovice 1 0
16. SK Hranice 1 0
17. FK Blansko 1 0
18. 1. SC Znojmo FK 1 0