×

Aktuality

BANÍK PORAŽEN O TŘI BRANKY

vloženo 20.01.2022

Dnes ve Zlíně proběhlo další kolo mezinárodní interligy. Třináctka dokázala nejprve porazit Baník Ostrava a poté si vyšlápla i na domácí Zlín. Dvanáctka body nakonec neodvezla, ale také podala kvalitní výkony v této silné konkurenci.

U13
MFKV - FC Baník Ostrava 3:0
⚽: Kantor ⚽, Matuška ⚽, Starovič ⚽
MFKV - Fastav Zlín 6:0
⚽: Kantor ⚽⚽, Timco ⚽⚽, Matuška ⚽, Schikora ⚽
Sestava: Suchý - Malý, Pospíšil, Starovič, Válek, Matuška, Bujok, Čmarada, Kantor, Lyčka, Timco, Schikora, Antonín, Mechl, Šimský
Trenéři: Tóth, Lech,
Hodnocení trenérů: V dalších kole interligy nás čekal výjezd do Zlína, kde nás čekal domácí tým a druhý tým z Ostravy. V obou zápasech jsme předvedli výborný výkon, zodpovědnost, fotbalovost, týmovost, to byly parametry, které nás dovedli ke dvěma vítězstvím. Jen nás můžou mrzet ještě další neproměněné šance, v obou utkáních jsme mohli dát o 2 - 3 góly více. Všichni hráči zaslouží pochvalu za převedené výkony a zároveň chceme poděkovat rodičům za podporu.

U12
✖️ MFKV - FC Baník Ostrava 3:5
⚽: Novák ⚽, Barčák ⚽, Hořínek ⚽
✖️ MFKV - Fastav Zlín 3:9
⚽: Kolesa ⚽, Kondáš ⚽, Večeřa ⚽
Sestava: Čapo, Mai Hong, Jahn, Drozd, Kondáš, Boháč, Kolesa, Novák, Jezerčák, Kutlák, Hlobil, Johanides, Večeřa, Kotrla, Barčák, Miczka, Hořínek.
Trenéři: Pavuk, Šebek
Hodnocení trenérů: V prvním zápase proti Baníku jsme prospali první poločas, ale díky většímu zaujetí a zlepšenému výkonu jsme ve druhém poločase dokázali po krásných akcích smazat tří gólové manko a znervóznit soupeře. Bohužel se nám nepodařilo skóre dokonale otočit a po chybě inkasovali rozhodující trefu. Druhý zápas proti Zlínu už jsme tahali po celý zápas za kratší konec a výsledek byl jednoznačnější. Budeme kluky nadále nabádat, aby po celé zápasy hráli a bojovali jako druhý poločas proti Baníku. Pouze tak se budou moci měřit s nejlepšími celky u nás.