➖ Valašské Meziříčí - MFKV 1:1

⚽️ Branka: Pira ⚽️
Sestava: Pavlík - Gráf (70´Pavlišinec), Michna, Bílek, Michel - Staniek, Matejov (59´Kořenek), Kunz - Balavajder, Cacek (70´Pira), Kohut.
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Bylo to opět utkání na velmi těžkém terénu, kdy měli lepší vstup do utkání domácí hráči. Nám trvalo trochu déle si zvyknout na podmáčený terén. 1. poločas se vyznačoval četnými souboji ve středu hřiště s minimem šancí. Naše brejky nebyly zúročeny, a tak to byli domácí, kteří se z přímého kopu a následné dorážce ujali vedení. 2. poločas přestalo pršet a naše hra gradovala zvýšenou snahou o vyrovnání. Utkání nabralo dramatičnosti, vysoké tempo a útočné kombinace se střídaly na obou stranách. Nám se nepodařilo vyrovnat ani ze super šance Balavajdra, který pouze trefil domácího brankáře. Střídáním jsme hru oživili a po jednom ze závarů - mladý Pira prostřelil domácího brankáře. Další šance už nebyly využity na obou stranách a zápas skončil asi spravedlivou remízou. Hráči si zaslouží velkou pochvalu, ale mrzí mne, že ani v 19 letech, někteří neznají nutnost kolíkových kopaček, který tento terén nutně vyžadoval.
U17
✖️ Valašské Meziříčí - MFKV 5:3

⚽️ Branky: Pira ⚽️, Baláž ⚽️, Woznica ⚽️
Sestava: Lech - Sikora, Hruška J., Štirba, Keňo, Kalafut, Woznica, Rygol, Pira, Baláž, Kubla / Kolář, Hruška F., Jurásek, Tomášek, (Klus).
Trenéři: Drnovský, Mooc A.
Hodnocení trenéra Drnovského: Dnes jsme sehráli velmi náročné utkání na těžkém terénu. A bohužel my jsme dnes byli ti, co tahali za kratší konec lana. Nedůraz a malá agresivita, obzvlášť v první půli. Velkou škodou je množství chyb, kterých v zápase uděláme. Ale to je zcela přirozené. Kluky nabádáme ať se stále snaží hrát fotbal i v nepříznivém stavu a těžkých podmínkách ať z toho není jenom nakopávaná. I přesto, že jsme v úvodu druhé půle obdrželi dvě rychlé branky, tak jsme zápas nezabalili a ještě snížili na 3:4 a sahali po vyrovnání. Avšak soupeři se podařilo krásnou střelou z poza vápna vstřelit gól na konečných 3:5 z našeho pohledu. Nás jen může mrzet, že věci které jsme byli schopni převést do hry v druhé půli jsme nebyli schopni zakomponovat už v 1. poločase.