×

Aktuality

DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ VEZE DEVATENÁCTKA
DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ VEZE DEVATENÁCTKA

vloženo 17.05.2022

U19

✅ SK Prostějov U18 - MFKV 2:4
⚽️ Branka: Kunz ⚽️⚽️, Matejov ⚽️, Cacek ⚽️
Sestava: Hatoň - Michna, Staniek, Gráf, Pavlišinec, Gráf, Kunz, Cacek, Balavajder, Bílek, Matejov, Zbořil / Michel, Woznica, Tomášek, Kalafut, (Pavlík).
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Dnešní den byl plný zvratů. Neodjeli s námi dva hráči, a tak jsme sestavu museli na poslední chvíli trochu překopat. Nezachytili jsme úvod utkání, kde jsme po naší chybě umožnili soupeři otevřít skóre a v závěru poločasu u druhého gólu domácích se navíc zranil ještě náš stoper. Přesto jsme si vytvořili několik super šancí, které jsme neproměnili. Ale do kabin se šlo za nerozhodného stavu, kdy se trefil Kunz a Matejov. Druhý poločas proti obětavým domácím hráčům, už jsme skórovali jenom my -opět Kuncem, Cackem, a toto utkání dovedli do vítězného konce.
U17
✖️ SK Prostějov U16 - MFKV 7:0

Sestava: Klus - Baláž, Woznica, Trnka, Michel, Kubla, Kalafut, Tomášek, Kubíček, Rygol, Ulmann / Suchý, Lech, Závěta, Kanclíř
Trenéři: Drnovský, Mooc A.
Hodnocení trenéra Drnovského: Samotné utkání se velmi těžko hodnotí. Už jen vzhledem k finálnímu výsledku. V značně oslabené sestavě, zaviněnou velkou marodkou, jsme se snažili svést vyrovnaný zápas. Bohužel, i přes naše upozornění a apelování na hráče na co si mají dát pozor, jsme se dostávali pod tlak právě kvůli tomu, před čím jsme varovali. Je až zarážející, že některým jedincům jsou stále dokola vyčítané stejné chyby, následně vysvětlujeme jak se jim vyvarovat a předejít a stejně na hřišti to nejde poznat. Nevím, zda je to nekoncentrovaností, tvrdohlavostí, hloupostí nebo něčím jiným.

Facebook

Reklama

ad

Tabulka

Tým Z B
1. FK Hodonín 1 3
2. SK Hanácká Slavia Kroměříž 1 3
3. FC HLUČÍN 1 3
4. SK Uničov 1 3
5. ČSK Uherský Brod 1 3
6. FC Slovan Rosice 1 3
7. 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 1 3
8. FC TRINITY Zlín, a.s. 1 1
9. FK Frýdek - Místek 1 1
10. 1. FC SLOVÁCKO B 1 1
11. SFK Vrchovina 1 1
12. MFK VÍTKOVICE 1 0
13. FC Velké Meziříčí 1 0
14. FC Baník Ostrava 1 0
15. SK Kvítkovice 1 0
16. SK Hranice 1 0
17. FK Blansko 1 0
18. 1. SC Znojmo FK 1 0