MLADŠÍ ŽÁCI A U11 ODEHRÁLI UTKÁNÍ VE VYŠKOVĚ, V POLSKU A NA HLUBINĚ

✖️ Jastrzebie Zdroj - MFKV 3:1

⚽️ Branka: Benda ⚽️
Sestava: Navrátil - Klein, Kohoutek, Drozd, Honzek, Kondáš, Benda, Šťástka, Mai, Novák, Dub
Trenéři: Drnovský, Pavuk
Hodnocení trenéra Drnovského: Velmi kvalitní utkání z naší strany. Předvedená hra splňovala veškeré prvky toho, co po klucích chceme. Hráli jsme kombinačně, odvážně a v plném nasazení. Škoda jen že nám to nešlo střelecky. Výsledek pro nás nehraje roli, důležité je bylo na hřišti předvedeno.
Kluky za dnešek velmi chválíme.
✅ Vyškov - MFKV 6:7
⚽️ Branky: Barč ⚽️⚽️, Strakoš ⚽️, Tomis ⚽️, Šťástka ⚽️, Quan ⚽️, Kohoutek ⚽️
Sestava: Navrátil, Dub, Klein, Kohoutek,Mai Hong Quan, Barč, Strakoš, Tomis, Luzar, Honzek, Boháč, Drozd, Benda, Šťástka.
Hodnocení trenéra Drnovského: Za dnešní utkání velká pochvala, obzvlášť za 1. Poločas. Jednoduchými přímočarými akcemi jsme se dostávali k soupeřově bráně a k velkému překvapení všech jsme značnou většinu šanci proměnili. V druhé půlce jsme se rozhodli hráče vyzkoušet i na nových postech a všichni se s tím dobře popasovali. Škoda jen, že jsme v posledních 20 minutách značně ztratili koncentraci a lehkovážnými chybami dovolili soupeři snížit skóre na konečných 7:6. Je třeba zmínit, že se v utkání vůbec neztratili kluci z U12, kteří nám v utkání pomohli.
U12
✅ Hlubina U13 - MFKV 4:10

⚽️ Branky: Nešpor ⚽️⚽️⚽️, Kuběna ⚽️⚽️, Czene ⚽️⚽️, Benda ⚽️, Strakoš ⚽️, Blažek
Trenéři: Václavík, Vaclík
U11
✅ Vyškov - MFKV 0:10

⚽️ Branky: Nekoranec ⚽️⚽️, Gelnar ⚽️⚽️, Nešpor ⚽️, Gatnar ⚽️, Isák ⚽️, Kondáš ⚽️, Luzar ⚽️, Tomis ⚽️
Sestava: Vaněk- Lička, Brázdil, Řehůřek - Isák, Nekoranec, Nešpor (K), Gelnar - Kundrat. / Gatnar, Kondáš, Tomis, Luzar
Trenéři: Gatnar, Motyčka