×

Aktuality

SEDMNÁCTKA ANI VE VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ NEPOZNALA HOŘKOST PORÁŽKY, DEVATENÁCTKA ZAVÁHALA

vloženo 10.10.2022

3. kolo MSDD-E

U19
✖ Valašské Meziříčí - MFKV 4:2
⚽️ Branka: Kunz ⚽️, Staniek⚽️
 ŽK: Kunz, Matejov
 Sestava: Pavlík - Gráf (K), Staniek, Pavlišinec, Michel, Segeťa, Kunz, Matejov, Pilch, Surovec, Bondarenko / Keňo, Kořenek, Widura, Baláž, Kuneta, Gajdošík, Groman
 Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
 Hodnocení trenéra Mokrohajského: Utkání se soupeřem, který je velmi produktivní nebyl od samého začátku lehký. Paradoxně jsme se my ujali vedení a soupeře zaskočili. Bohužel rozhodčí velmi přísnou penaltu domácí opět postavil na nohy. Druhý poločas se domácí ujali vedení po dezorientaci našeho stopera. Nám se podařilo krásnou střelou vyrovnat. Nedůraz a zmatek po jednom z rohů v našem pokutovém území zaznamenal opět vedení domácích. Naši kluci se už brankově neprosadili. Ještě v poslední minutě stačil chybovat náš obránce a skóre dovršil.
U17
✅ Valašské Meziříčí - MFKV 2:4
⚽️ Branky: Kapler ⚽️⚽️, Tamajka ⚽️, Tkačík ⚽️
 ŽK: Keňo, Lech, Suchý
 ČK: Keňo
 Sestava: Lech - Tamajka, Widura, Keňo, Baláž, Kuneta, Rygol, Kalafut, Kubla, Tkačík, Kapler (K) / Suchý, Štirba, Coufal.
 Trenéři: Mooc, Kapler
 Hodnocení trenéra Mooce: V sobotu jsme odehráli velmi těžké utkání ve Valašském Meziříčí.
Bojovné utkání na menším hřišti a nerovném terénu přineslo především řadu osobních soubojů, ve kterých jsme byli domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. V prvním poločase se nám nedařilo vypracovat si gólové šance, ale to i díky zákrokům soupeře mnohdy za hranou pravidel. Ty vyústily do dvou penalt pro naše barvy, které jsme s jistotou proměnili a poločas skončil 2:0 v náš prospěch. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a ačkoliv soupeř dvakrát snížil na rozdíl jediného gólu, vždy jsme dokázali rychle zareagovat a nakonec vyhráli 4:2, a to i přesto, že jsme utkání opět dohrávali v deseti. Pochvalu zaslouží jak všichni naši hráči, kteří v sestavě poznamenané velkou marodkou podali skvělý výkon, tak i hráči soupeře, kteří se rovněž vydali ze všech sil. Dojem z utkání tak pokazil jen výkon rozhodčích, kteří byli od první minuty jasně nejslabšími účastníky utkání.