SEDMNÁCTKA NADÁLE VEDE SOUTĚŽ, DEVATENÁCTKA JE TŘETÍ

✅ MFKV - FC Vsetín 3:2
⚽️ Branky: Pilch ⚽️⚽️, Kunz ⚽️
Sestava: Pavlík - Gráf (K), Staniek, Pavlišinec, Kunz, Surovec, Keňo, Bondarenko, Kořenek, Pilch, Matejov / Michel, Segeťa, Kuneta, Švancara, Gajdošík, Baláž, Groman.
Trenéři: Mokrohajský, Brezovský
Hodnocení trenéra Mokrohajského: Byl to zápas, kde jsme se rychle ujali vedení 2:0, což nám paradoxně ublížilo neboť laxnost a ztráta koncentrace se projevovala v dalších minutách. Někteří hráči byli nebezpeční pro obě brány. Takže sice body zůstaly, ale hořkost z výkonu také.
U17
MFKV - FC Vsetín 3:3

⚽️ Branky: Tkačík ⚽️, Střižík ⚽️, Kubla ⚽️
ŽK: Kalafut
Sestava: Lech - Posmyk, Štirba, Střižík, Hloch, Kubla, Antonín, Koulizakos, Kuneta, Tkačík (K), Kalafut /Trnka, Sojčák, Coufal, Kanclíř, Suchý, Závěta, Kapler.
Trenéři: Mooc, Kapler
Hodnocení trenéra Mooce: Začátek utkání vyšel podle našich představ a po krásném centru Tkačíka otevřel skóre Střižík. Naše nově složená obrana udělala školáckou chybu a Vsetín srovnal. Poté, naše akce na gól 2:1 byla výstavní a náš tlak narůstal. Po našich zahozených šancích přišlo vyrovnání. Velká hrubka našeho gólmana, který pustil gól z 30m a poločas skončil 2:2. Po změně stran přišlo nakopáváni Vsetínských hráčů a po naši chybě jsme znovu inkasovali. Nakonec se nám podařilo vyrovnat v 90. minutě.
Mrzí nás, že hráči, kteří nedostáváli příležitost v předešlých utkáních dnes nepodali dobrý výkon. Další kaňkou bylo chování hostující lavičky - to do fotbalu určitě nepatří. Děkujeme hráčům za výkon.